REKLAMA

czc.cz leták - aktuální akční leták na tento týden

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu czc.cz platného od 19.10.2020
Zbývá dnů: 25

Aktuální nabídka

19.10. - 16.11.2020

czc.cz leták

Pro všechny milovníky počítačů a elektroniky máme připravený CZC.cz leták

Asi žádná česká domácnost se v dnešní době neobejde bez televize, počítače, mobilního telefonu a další elektroniky. IT technologie využíváme dnes a denně ke komunikaci, práci i zábavě, takže si asi málokdo z nás dokáže představit život bez nich. Pokud se vám líbí nejnovější modely telefonů či notebooků, nejedná se zrovna o levnou záležitost. Když si ale vyberete zboží, které v sobě ukrývá leták CZC.cz, máte možnost za nákup ušetřit několik stovek, mnohdy dokonce i tisíce korun.

Akční leták CZC.cz je plný zlevněných výrobků napříč celým sortimentem, který obsahuje více než 65 000 druhů elektroniky - od té nejzákladnější až po speciality pro opravdové milovníky a vyznavače IT techniky. Aktuální leták CZC.cz platí od 19.10.2020 a najdete ho zde.

Jak vznikl český internetový obchod CZC.cz s elektronikou?

Vznik společnosti sahá do roku 1998, ve kterém začal prodej počítačů a elektroniky v Praze, a na přelomu téhož roku došlo ke spuštění první verze internetového obchodu. Zájem o elektroniku a počítače byl čím dál tím větší, což v roce 2003 vedlo k otevření pobočky v Praze - Hájích a spuštění nové verze e-shopu. Postupem času se otevíraly další pobočky a v současné době jich je po celém našem území více než osmdesát. V roce 2011 došlo k přejmenování společnosti z Czech Computer na CZC.cz.

Novou elektroniku si objednáte jednoduše z pohodlí vašeho domova, a to prostřednictvím webových stránek www.czc.cz. Objednávku si můžete nechat doručit domů nebo vyzvednout na některé z poboček. Na webových stránkách máte k dispozici nejen široký sortiment elektroniky, ale také seznam všech otevřených provozoven, včetně jejich otevírací doby, abyste věděli, kdy do nich můžete zavítat.

Při výběru pobočky si dejte pozor, jelikož některé slouží pouze jako výdejní místo pro vyzvednutí objednávky. Na některých ale kromě vyzvednutí zásilky můžete také využít servis a vyřešit případné reklamace.

CZC.cz akční leták: CZC.cz nabízí svým zákazníkům kromě možnosti nákupu také různé služby

V porovnání s ostatními obchody z této kategorie je CZC naprostou jedničkou, co se týče informačních technologií. Jestliže si nevíte rady s výběrem počítače, notebooku nebo příslušenství, které k jejich provozu potřebujete, můžete se spolehnout na to, že vám zkušební pracovníci profesionálně poradí. Mezi nejprodávanější značky patří například Apple, Huawei, Honor, Dell, Lenovo, ASUS nebo Samsung.

Viděli jste CZC.cz leták tento týden a zaujal vás nový telefon, notebook nebo jiná elektronika, ale nemáte pro koupi dostatek peněz? To vůbec ničemu nevadí - u CZC.cz můžete totiž využít možnosti nákupu na splátky, a to v hodnotě 1 000 až 100 000 Kč. Nakupovat na splátky lze navíc opakovaně, takže můžete splácet hned dva produkty zároveň, pokud vám to finanční situace dovolí.

Kromě výhodného nákupu na splátky si zde můžete nechat prodloužit záruku elektroniky, sestavit si počítač podle vašich přání, pojistit elektroniku proti krádeži nebo rozbití, výhodně vyměnit starý iPhone za nový a využít ještě mnoho dalších služeb.

Líbí se vám akční nabídka, kterou vám ukázal CZC.cz leták příští týden, ale přes to byste se ještě rádi podívali na nabídku jiných internetových obchodů, jejichž specializací je rovněž Elektro? Podívejte se na Elektro Spáčil, Elektro Oáza, Electro World, Datart, Conrad, Comfor, Alza a sami se přesvědčte, že nákup v CZC.cz je skutečně výhodný.REKLAMA