Domestav leták - aktuální akční leták na tento týden

Aktuální Domestav akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Domestav

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Domestav platného od 01.09.2020
Zbývá dnů: 10

Aktuální leták

01.09. - 30.09.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Domestav platného od 01.08.2020

Aktuální leták

01.08. - 31.08.2020

REKLAMA
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Domestav platného od 07.07.2020

Aktuální leták

07.07. - 31.07.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Domestav platného od 01.06.2020

Aktuální leták

01.06. - 30.06.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Domestav platného od 01.05.2020

Aktuální leták

01.05. - 31.05.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Domestav platného od 01.04.2020

Aktuální leták

01.04. - 30.04.2020

REKLAMA
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Domestav platného od 01.03.2020

Aktuální leták

01.03. - 31.03.2020

Domestav leták

Chcete si pořídit nábytek z masivu opravdu výhodně? Prohlédněte si leták Domestav

Chtěli byste vyměnit starý nekvalitní nábytek v ložnici nebo dětském pokoji za nějaký kvalitnější a designový? Vybavte svou domácnost poctivým nábytkem z masivu, který vám bude spolehlivě sloužit řadu let. V obchodě Domestav na vás čeká výběr těch nejlepších postelí, skříní, stolů, knihoven, ale i botníků do předsíně. Pokud se obáváte, že na nákup masivního nábytku nebudete mít dostatek peněz, vyberte si výrobky, které s výraznou slevou nabízí Domestav leták.

Akční leták Domestav připravuje každý měsíc, takže se můžete dvanáctkrát do roka těšit na jiné zajímavé akce, ze kterých si jistě vyberete. Slevy v letáku Domestav přesahují dokonce i 20 %, takže díky němu opravdu ušetříte. Aktuální leták Domestav je v platnosti od 01.09.2020 a čeká na vás zde.

Domestav nabízí kvalitní nábytek z masivu už více než dvacet pět let

Vznik české společnosti Domestav sahá do roku 1995, ve kterém začala prodávat masivní nábytek. Dlouho však nezůstala pouze u prodeje a už o tři roky později začala nábytek z masivu také vyrábět, a to z dubového, bukového nebo smrkového dřeva, které se těží v českých a slovenských lesích.

Domestav nabízí kvalitní a hlavně originální zboží, a to především zásluhou používaných výrobních technologií, které vychází z tradičních řemeslných postupů a jsou v souladu s charakterem každého dřeva, které si žádá odlišné zacházení. Domestav sleduje nejnovější trendy v oblasti nábytku, aby svým zákazníkům mohl nabídnout moderní vybavení. O kvalitě výrobků svědčí také to, že se stali členem Asociace českých nábytkářů, získali osvědčení k užívání ochranné známky Český výrobek a cenu Veletrhu Nitra 2019 za dětský nábytek Domino Bubliny.

Nové vybavení si můžete koupit jednoduše, aniž byste opouštěli váš dům nebo byt, a to prostřednictvím e-shopu, který naleznete na webových stránkách www.domestav.cz. Pokud dáváte přednost osobnímu nákupu, jsou pro vás připravené kamenné prodejny, které naleznete například v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Olomouci. Domestav úspěšně působí také na Slovensku, kde provozuje internetový obchod a více než dvacet kamenných poboček.

Aktuální akční leták Domestav: jedinečná nabídka nábytku z masivu

Nejen, že Domestav přistupuje individuálně ke každému dřevu, ale přistupuje tak i ke svým zákazníkům. Kromě běžné nabídky nábytku, kterou nabízí Domestav leták tento týden, poskytuje také individuální řešení. Domestav totiž spolupracuje s bytovými architekty, kteří si poradí se zařizováním atypických prostorů.

Nábytek od Domestav je zcela nezávadný, tudíž ho můžete bez obav umístit do dětského pokoje. Používají totiž pouze ekologické a zdravotně nezávadné Osmo oleje, které jsou na bází přírodních, rostlinných olejů a vosků nebo používají vodou ředitelné laky na nábytek, které mají atest na dětské hračky.

Pokud se rozhodnete pro koupi nábytku z masivu, jistě svého rozhodnutí nebudete litovat. Chcete se nejprve ujistit, že je Domestav leták příští týden opravdu výhodný? Podívejte se na akční letáky obchodů Dům barev, Decodoma, Casarredo, BAUMAX, Barevný ráj, BALD, 4home.cz, které stejně jako Domestav spadají do kategorie Bydlení, zahrada.REKLAMA