Creditportal půjčka

Creditportal půjčka

  • Možnost prodloužení splatnosti
  • Půjčka na účet i v hotovosti

Rozsah půjčky

500 - 30 000 Kč

Splatnost půjčky

5 - 30 dnů

Vyplňte nezávaznou žádost

Creditportal půjčka - výhody

  • Peníze na bankovní účet i v hotovosti
  • Možnost vyzvednutí hotovosti u čerpacích stanic EuroOil
  • Snadné vyplnění a odeslání žádosti přes internet
  • Půjčka i bez ručitele s jasně nastavenými pravidly
  • Možnost vyplacení peněz prostřednictvím Blesk peněženky
  • Půjčka pro důchodce i maminky na MD

O půjčku dnes požádalo již 104  klientů. Přidejte se k nim a využívejte její výhody i vy!

Creditportal půjčka - zkušenosti klientů

Jako OSVČ jsem dlouho hledal společnost, která by mi půjčila menší objem finančních prostředků. Jednou ze společností, které se dostaly do mého užšího výběru, byla i společnost CreditPortal, a.s. Kritériem pro výběr byly zejména transparentní podmínky, stejně jako možnost vybrat si peníze v hotovosti prakticky obratem. Žádost o půjčku jsem vyplnil online a informace o tom, zda mi půjčka byla poskytnuta či nikoli se ke mně dostala několik minut po odeslání žádosti. Peníze jsem si vybral ještě ten den na čerpací stanici a nikomu jsem nemusel zdlouhavě prokazovat, jak s vypůjčenými prostředky naložím. Za sebe tedy hodnotím půjčku CreditPortal na výbornou.

Pavel J.

Hodnocení: 100 %

Reprezentativní příklad

Požadovaná částka: 3 000,- Kč, poskytnutá Klientovi dne 27. 02. 2017, doba trvání úvěru: 20 dní, doba splatnosti úvěru: 19. 03. 2017, a to v 1 měsíční splátce: výše poplatku za poskytnutí úvěru: 864,30,- Kč, pevná roční úroková sazba: 40%, jiné náklady: 0%, celková částka, která má být splacena: 3 930,05,- Kč, výše RPSN: 13 713,70 %


Časté otázky

Jaký objem finančních prostředků si můžu u CreditPortal půjčit?

V případě první půjčky můžete žádat o 500 až 5 000 Kč. Jakmile půjčku splatíte, váš limit se navyšuje až na 30 000 Kč.

Jaké podmínky musím splňovat, aby mi byla půjčka poskytnuta?

Základní podmínkou je plnoletost (věk 18let) a skutečnost, že u společnosti CreditPortal, a.s. nemáte žádné nesplacené závazky z dřívějška.

Za jak dlouho se dozvím, zda mi půjčka byla schválena či nikoli?

Tuto informaci vám sdělí zástupce společnosti po telefonu, prostřednictvím SMS zprávy nebo e-mailem během několika minut po odeslání žádosti o půjčku.

Pokud máte další otázky, nebo si chcete půjčit, vyplňte nezávaznou žádost a pracovník call centra vás bude kontaktovat.

Chci si půjčit

Více informací o produktu Creditportal půjčka

Nebankovní půjčka CreditPortal představuje zajímavé řešení pro osoby, které nechtějí dokládat účel využití prostředků a potřebují peníze opravdu rychle. Navíc si mohou zvolit, zda si finanční prostředky nechají zaslat na bankovní účet, využijí Blesk peněženky nebo si je v hotovosti vyzvednou na některé z čerpacích stanic EuroOil.

V případě první půjčky si může klient půjčit 500 až 5 000 Kč, u opakovaných žádostí se částka navyšuje až na 30 000 Kč. Doba splácení je variabilní a činí maximálně 30 dnů s možností prodloužení.

Půjčka je zcela bezúčelová a můžete jí získat i bez ručitele. Společnost ale chce znát váš příjem, který je nutno doložit. Podmínkou je plnoletost a skutečnost, že žadatel nemá u společnosti žádné nesplacené závazky z dřívějška.