Emma's Credit půjčka

Emma's Credit půjčka

  • 100 % online vyřízení bez zbytečné administrativy
  • Slevy na svátky, narozeniny a zvláštní příležitosti

Rozsah půjčky

500 - 7 000 Kč

Splatnost půjčky

5 - 45 dnů

Vyplňte nezávaznou žádost

Emmas Credit - výhody

  • Schválení půjčky do 15 minut
  • Půjčku vyřídíte online
  • Termín splatnosti až 45 dnů
  • Možnost slevy na první půjčku
  • Peníze na účtu do 30 minut
  • Žádné papírování

Emmas Credit - zkušenosti klientů

Odešla mi lednička, a proto jsem potřeboval urychleně koupit novou. Bylo ale před výplatou a můj finanční polštář nebyl zrovna dvakrát nadýchaný. Proto jsem se rozhodl pro půjčku. V bance mě odmítli kvůli nedostatečné bonitě, proto byla mou poslední naději nebankovní půjčka. Oslovil jsem společnost Emmas Credit a požádal o půjčku. Nemusel jsem nikam chodit, nic složitě vyřizovat, jednoduše jsem vyplnil online žádost a informace o jejím schválení jsem měl zhruba do 15 minut. Peníze se na mém bankovním účtu objevily ještě týž den a já mohl vyrazit do elektra.

Michal Z., Strakonice

Hodnocení: 60 %

Reprezentativní příklad

Při půjčce Emma´s Credit ve výši 3 000 Kč zaplatíte po 30 dnech jednou splátkou 3 700 Kč. Pevný úrok činí 900 Kč, avšak po slevě 200 Kč úrok činí 700 Kč. Pevná roční úroková sazba je 365 % a RPSN 2 334 % bez započtení slevy.


Časté otázky

Jaké podmínky musím splňovat?

Žadatel o Emmas Credit půjčku musí mít alespoň 18 let, bydliště v České republice, český bankovní účet, mobilní telefon s platným číslem a e-mail.

Za jak dlouho budu mít peníze na účtu?

Žádosti o půjčku jsou ve všední den vyřizovány zhruba do 15 minut. Pokud společnost vaši žádost kladně posoudí, bude potřeba ověřit váš bankovní účet prostřednictvím jednokorunového poplatku. Jakmile se poplatek připíše na účet společnosti, peníze obratem odesílá na účet žadatele. Poté už jen záleží na tom, u jaké banky máte účet veden a zda se shoduje s bankou společnosti Emmas Credit.

Proč musím zasílat jednokorunový ověřovací poplatek?

Ověřovací poplatek ve výši 1 koruny, který společnost vyžaduje, slouží k ověření vašeho bankovního účtu. Jakmile se připíše na účet společnosti, Emmas Credit obratem odesílá peníze.

Jak půjčku splatím?

Půjčku můžete splácet průběžně po menších částkách nebo ji splatit najednou v termínu splatnosti. Půjčku uhradíte jednoduše převodem z bankovního účtu.

Je možno prodloužit původní termín splatnosti půjčky?

Ano. Pokud se dostanete do problémů nebo víte, že půjčku nestihnete v termínu uhradit, je možno její splatnost prodloužit. Zaplatit však musíte úroky z půjčky a jednorázový poplatek za prodloužení.


Více informací o produktu Emmas Credit

Emmas Credit půjčka je nebankovním úvěrovým produktem, který vám pomůže překlenout nepříznivé období do další výplaty. Jedná se o krátkodobou bezúčelovou půjčku před výplatou, kterou můžete použít na cokoli uznáte za vhodné.

Půjčit si můžete 500 až 7 000 Kč a to na dobu od 5 do 45 dnů. Půjčku hradíte buďto postupně v menších splátkách nebo najednou v termínu splatnosti. V případě komplikací je ovšem možno splatnost prodloužit (je potřeba uhradit úroky + poplatek za prodloužení).

Společnost nevyžaduje ručitele ani spolužadatele a mezi její podmínky patří plnoletost, bydliště na území České republiky, vlastní bankovní účet, mobilní telefon a e-mailová adresa.

Žádost o tuto rychlou půjčku vyplníte online a počkáte si na její posouzení, které vám společnost odešle ve všední dny zhruba do 15 minut. Jakmile bude vaše půjčka schválená, je potřeba zaslat jednokorunový ověřovací poplatek.

Poté Emmas Credit odesílá peníze na váš bankovní účet. O tom, za jak dlouho se zde objeví, rozhoduje to, zda se váš bankovní účet shoduje s účtem společnosti či nikoli. V první zmíněné variantě budete mít peníze na účtu prakticky okamžitě, v případě druhém si na jejich připsání počkáte zhruba 24 hodin.