Nebankovní půjčky

Vyberte si s námi tu nejvýhodnější

Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí na cokoliv - až 250 000

Vyplňte nezávaznou žádost

16

Letákomat.cz
je optimalizován pro:

Výhody

  • Mírné podmínky pro schválení
  • Půjčka i pro osoby, kterým banka peníze neposkytne
  • Rychlé vyřízení žádosti a poskytnutí peněz

O půjčku dnes požádalo již 9  klientů. Přidejte se k nim a využívejte její výhody i vy!

Jak získat půjčku ?

  • 1 Vyplňte nezávaznou online žádost
  • 2 Kontaktuje vás obchodní zástupce poskytovatele a probere s vámi detaily půjčky
  • 3 Po podpisu smlouvy s poskytovatelem vám budou peníze odoslané na účet

Oblíbené půjčky


Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí na cokoliv - až 250 000

Úvěrový trh tvoří dva základní segmenty – bankovní a nebankovní půjčky. Jak už jejich samotný název napovídá, bankovní půjčky poskytují bankovní subjekty, ty nebankovní jsou doménou nebankovních poskytovatelů.

Pokud zamíříte do banky, počítejte s poměrně náročným a zdlouhavým posuzováním podané žádosti o půjčku.

Nebankovní půjčky jsou na rozdíl od těch bankovních dostupnější. Podmínky pro kladné posouzení žádosti nejsou tolik přísné jako u bank a na peněžitou injekci tak dosáhnou i ti, kteří v bance nebyli úspěšní. Na základě toho může být nebankovní půjčka dostupná i pro problémové klienty.

Nebankovní půjčky jsou téměř pro každého aneb Jak vlastně fungují

O půjčku stačí obvykle zažádat prostřednictvím internetového formuláře, který bude obratem posouzen, poté odeslat ověřovací poplatek (je-li vyžadován) a počkat si na připsání peněz. Někteří věřitelé dokonce nabízejí peníze v hotovosti nebo možnost vybrat si je na vybraných čerpacích stanicích či trafikách.

Přednosti a rizika nebankovních půjček

Mezi hlavní výhody jistě patří skutečnost, že nebankovní půjčky jsou mnohem dostupnější než ty bankovní. Pro schválení nebankovní půjčky platí mírnější pravidla.

Velkou výhodou je též rychlost poskytnutých finančních prostředků, stejně jako rychlé schvalování žádostí. Předností je i možnost zvolit si tzv. klasickou půjčku nebo mikropůjčku, kterou oceníte zejména jako půjčku před výplatou.

Protože ale nic není jenom černé nebo bílé, také nebankovní půjčky s sebou nesou určitá rizika. Riziko spočívá například ve volbě nesolidního poskytovatele. Vždy tudíž doporučujeme vybírat pouze známé a ověřené věřitele.

Nevýhodou jsou také vyšší úroky. Poskytováním nebankovních půjček totiž společnost podstupuje určité riziko, které musí vyššími úroky kompenzovat.

Mezi podmínky samozřejmě patří také plnoletost, bydliště či trvalý pobyt na území České republiky a schopnost půjčky v předem vymezeném termínu splácet.

Hledáte nebankovní půjčky kde opravdu půjčí 50 000 Kč? Jste na správném místě. Vybrat si můžete částku od 500 do 250 000 Kč a po splnění základních podmínek mohou být peníze vaše.


Časté otázky

Jak poznám solidního poskytovatele nebankovní půjčky?

Vždy oslovujte pouze společnosti, o kterých jste již někdy slyšeli. Od věci není zapátrat v internetových fórech a diskuzích, poptat se přátel či známých nebo společnost kontaktovat. Nikdy nezasílejte žádné peníze předem (vyjma 1 Kč ověřovacího poplatku)!

Za jak dlouho peníze obdržím?

Nebankovní půjčky se vyznačují rychlým poskytnutím finančních prostředků. Pokud si necháte peníze poslat na bankovní účet, o tom, za jak dlouho vám budou připsány, rozhoduje banka, u níž máte svůj účet veden. Pokud se shoduje s bankou poskytovatele, převod je otázkou několika minut. V opačném případě si na připsání peněz počkáte do druhého pracovního dne.

Jsem ve zkušební/výpovědní lhůtě. Mohu nebankovní půjčku získat?

Některé společnosti nepotřebují dokládat výši vašich příjmů a směrodatné pro ně není ani to, zda jste zaměstnáni na dobu určitou, nacházíte se ve výpovědní nebo zkušební lhůtě. I v takovém případě je však nutné počítat s vyššími úroky.

Jak taková nebankovní půjčka vlastně funguje?

Obvykle stačí vyplnit online formulář, ve kterém si navolíte výši a objem půjčky, termín splatnosti a formulář odešlete. Obratem vás bude kontaktovat zástupce společnosti s vyjádřením, zda vám půjčka byla poskytnuta či nikoli. Pokud je žádost kladně vyřízena, peníze jsou bez zbytečných odkladů zaslány na váš bankovní účet. Některé společnosti dokonce umožňují vybrat si je na čerpacích stanicích nebo vybraných trafikách.