Profi Credit půjčka

Profi Credit půjčka

  • Peníze do 24 hodin od schválení
  • Možnost odložení splátek

Rozsah půjčky

10 000 - 166 000 Kč

Splatnost půjčky

12 - 36 měsíců

Vyplňte nezávaznou žádost

Profi Credit půjčka - výhody

  • Bezúčelová půjčka na cokoli
  • Minimum dokladů a zařizování
  • Peníze do 24 hodin od schválení
  • Možnost odkladu splátek
  • Půjčka až na 48 měsíců

O půjčku dnes požádalo již 113  klientů. Přidejte se k nim a využívejte její výhody i vy!

Profi Credit půjčka - zkušenosti klientů

Zřejmě každý, kdo potřebuje peníze, míří v první řadě do své banky. Ani já na tom nebyl jinak. Bohužel mě čekalo nemilé překvapení v podobě zamítnuté žádosti. Nezbylo mi tudíž nic jiného, než požádat o půjčku některou z nebankovních institucí. Volba padla na společnost Profi Credit a její Osobní půjčku. Její objem jsem navolil prostřednictvím online formuláře, kde jsem vyplnil také počet spláteki. Ještě než jsem žádost odeslal, přesně jsem věděl, kolik za půjčku ve finále zaplatím a kdy ji budu muset vrátit. Po odeslání mě telefonicky kontaktoval zástupce společnosti s dalšími instrukcemi. Peníze jsem měl na účtu druhý den. Za sebe tedy mohu Profi Credit půjčku vřele doporučit.

Erik B., Most

Hodnocení: 60 %

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 10 000 Kč, splatnost 24 měsíců, splátka 575 Kč, při splnění podmínek Bonusu za řádné splácení Vám Profi Credit vrátí 690 Kč, celkem zaplatíte částku 13 800 Kč. Po vrácení Bonusu za řádné splácení činí pevná zápůjční úroková sazba 31,16 %, RPSN 31,16 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.


Časté otázky

Jak o půjčku zažádat?

Nebankovni půjčku Profi Credit lze vyřídit buďto online prostřednictvím formuláře, jehož vyplnění vám nezabere více, než pár minut nebo na zákaznické lince 800 166 000. Jakmile žádost o půjčku odešlete, bude vás kontaktovat zástupce společnosti, s nímž se domluvíte na dalším postupu.

Jaké jsou podmínky pro kladné posouzení žádosti?

V první řadě je potřeba, aby byl žadatel plnoletý (minimálně 18 let), měl trvalé bydliště na území České republiky, vlastní bankovní účet a mobilní číslo a především stálý a doložitelný příjem.

Za jak dlouho peníze obdržím?

Obvykle společnost Profi Credit poskytuje finance do 24 hodin od schválení žádosti. Jakmile je tedy vaše žádost schválená, kontrolujte bankovní účet a jeho zůstatek.

Kolik peněz si mohu půjčit?

U společnosti Profi Credit si můžete půjčit 10 000 až 166 000 Kč. Finální výše poskytnutých finančních prostředků se ale vždy odvíjí od vašeho příjmu, který společnost posuzuje.

Pokud máte další otázky, nebo si chcete půjčit, vyplňte nezávaznou žádost a pracovník call centra vás bude kontaktovat.

Chci si půjčit

Více informací o produktu Profi Credit půjčka

Díky Profi Credit půjčce můžete financovat také výdaje většího rozsahu. Půjčit si totiž můžete 10 až 166 tisíc korun v rámci produktu „Osobní půjčka“. Splatnost vypůjčených prostředků je pak možno rozložit až na 48 měsíců.

Tuto rychlou půjčku jednoduše vyřídíte přes internet nebo prostřednictvím zákaznické linky a bezplatného čísla. Jakmile si navolíte objem finančních prostředků k zapůjčení a počet splátek, žádost odešlete.

Na základě ní vás bude kontaktovat zástupce společnosti s dalšími pokyny. V tomto kroku bude potřeba ověřit vaši identitu a doložit pravidelný příjem od zaměstnavatele.

Jakmile vám bude půjčka schválená, společnost vás bude opětovně informovat. Peníze se na vašem účtu objeví zhruba do 24 hodin od schválení žádosti. Poté už je jen na vás, jak s vypůjčenými prostředky naložíte.

Půjčka je zcela bezúčelová a k jejímu vyřízení nepotřebujete spolužadatele ani ručitele. Stačí vaše plnoletost, trvalé bydliště v České republice a pravidelný, doložitelný příjem.