Půjčka7 do 15 000 Kč

Půjčka7 do 15 000 Kč

  • Rychlé převedení na účet
  • Jednoduché vyplnění žádosti přes internet

Rozsah půjčky

1000 - 15 000 Kč

Splatnost půjčky

7 - 28 dnů

Vyplňte nezávaznou žádost

Půjčka7 - výhody

  • První půjčka až 15 000 Kč
  • Rychlé převedení na účet
  • Jednoduché vyplnění žádosti přes internet
  • Půjčka bez ručitele
  • Kvalitní věrnostní program
  • Bez skrytých poplatků

Půjčka7 - zkušenosti klientů

Rozbilo se mi auto a vzhledem k tomu, že je žena na mateřské dovolené, nemáme velké finanční rezervy. Hledal jsem proto řešení v podobě výhodné a rychlé půjčky, na kterou nebudu čekat týden, abych mohl auto nechat opravit. Jednou ze společností, kterou jsem si vybral, byla Půjčka7. Chtěl jsem půjčku na několik dní, s vyřízením online a ještě ten den. Vyplnil jsem formulář o půjčce, během pár minut jsem dostal informaci o tom, že mi byla schválená. Peníze mi převedli na účet do hodiny. Rychlost vyřízení půjčky mne velmi potěšila

Karel L.

Hodnocení: 80 %

Reprezentativní příklad

Celková výše spotřebitelského úvěru 4 500,-Kč - Doba trvání 28 dní - Poplatek za poskytnutí úvěru 1317,-Kč - Pevná roční úroková sazba 36% - Úroky 124.27,-Kč - RPSN 3640.9% - Poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti 0,-Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 5941.27,-Kč.


Časté otázky

Kolik si mohu jako nový zákazník půjčit?

Novým zákazníkům je připravena půjčka až do výše 15 000 Kč s vyřízením online a bez skrytých poplatků.

Za jakých podmínek mi poskytnou půjčku?

Tato nebankovní půjčka je určena pro osoby starší 21 let, s pravidelným příjmem, občany ČR. Rovněž je potřeba mít vlastní účet v bance a nesmíte mít dluhy po splatnosti.

Za jak dlouho zjistím, že mi byla půjčka schválena?

Informaci o schválení či zamítnutí půjčky vám sdělí zástupce společnosti prostřednictvím SMS zprávy nebo telefonicky na Vámi registrovaném tel. Čísle.

Může si u vás půjčit i důchodce?

Ano, je možné si půjčit i v důchodu. Jako čistý měsíční příjem uvedete výši vašeho důchodu + případný vedlejší prokazatelný příjem.


Více informací o produktu Půjčka7

Půjčka7 je krátkodobá půjčka provozovaná společností Kontex Trade International s.r.o. Jedná se o rychlé řešení, jak si půjčit až 15 000 Kč. Vzhledem k tomu, že jde o rychlou a nenáročnou půjčku, můžete získat peníze za pár minut. Efektivní je především půjčování v případě opakované půjčky, kdy již není potřeba ověřovat svůj bankovní účet.

Půjčka vám je po schválení převedena na váš bankovní účet. Můžete ji získat skutečně za pár minut. Doba splácení je variabilní a až na 28 dní.

Půjčka před výplatou je bezúčelová, nepotřebujete ručitele, ani dokládat příjmy. Sjednání půjčky je snadné. Žadatelem musí být osoba starší 21 let s trvalým příjmem.