Půjčkomat půjčka do 6 000 Kč

Půjčkomat půjčka do 6 000 Kč

  • Rychlé vyřízení a poskytnutí peněz bez papírování
  • Dopředu víte, kolik vás bude půjčka stát

Rozsah půjčky

500 - 6 000 Kč

Splatnost půjčky

5 - 31 dnů

Vyplňte nezávaznou žádost

Půjčkomat - výhody

  • První půjčka až 6 000 Kč
  • První půjčka je s 0% urokem
  • Rychlé vyřízení přes internet
  • Půjčka bez ručitele
  • Bez zástavy nemovitosti
  • Možnost půjčky na splátky

Půjčkomat - zkušenosti klientů

Potřebovala jsem z důvodů nečekaného výpadku financí v rodině půjčku. Pročítala jsem si mnoho nabídek půjčky, ale zaujal mne teprve Půjčkomat. Hned napoprvé mi nabídli 6 000 Kč a navíc bezúročně. Tuto skvělou nabídku jsem nemohla opomenout, proto jsem jednoduše vyplnila formulář a za pár minut jsem zjistila, že mi půjčku schválili. Bylo to tedy úžasně rychlé řešení mých krátkodobých finančních starostí.

Eva Z., Jičín

Hodnocení: 60 %

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad celkové výše spotřebitelského úvěru, celkových nákladů spotřebitelského úvěru, celkové částky splatné spotřebitelem a roční procentní sazby nákladů – požadovaná částka: 2 000,- Kč, doba trvání úvěru: 31 dní, doba splatnosti úvěru: 31 dní, výše poplatku: 536,- Kč, pevná zápůjční úroková sazba: 0%, jiné náklady: 0%, výše splátky: 2 536,- Kč, celková částka, která má být splacena: 2 536,- Kč, výše RPSN: 1537,4% (stav ke dni 01. 12. 2016).


Časté otázky

Kolik si mohu jako nový zákazník půjčit a kolik vrátím?

Noví zákazníci si mohou půjčit až 6 000 Kč a to navíc zcela zdarma. Vrátíte tedy tu částku, kterou si půjčíte, bez navýšení.

Kdy se dozvím podmínky půjčky?

Jednou z výhod, které tato nebankovní půjčka má, je ta, že se podmínky půjčky dozvíte již předtím, než si o půjčku požádáte.

Komu je půjčka určena?

Tato krátkodobá půjčka je určena občanům starším 18 let, kteří nejsou v prodlení se splácením úvěrů u dalších společností a těm, kteří souhlasí se smluvními podmínkami půjčky.

Co potřebuji k žádosti o půjčku?

Abyste si mohli o půjčku Půjčkomat požádat, je potřeba mít u sebe občanský průkaz, číslo bankovního účtu a telefon. Samozřejmě se neobejdete bez telefonu nebo PC s připojením na internet.


Více informací o produktu Půjčkomat

Půjčkomat je rychlá půjčka do výplaty s částkou pro nové zákazníky do 6 000 Kč, pro stálé zákazníky až 20 000 Kč. Navíc si zde můžete sjednat i půjčku na splátky. Jedná se o velmi rychlou půjčku pro každého občana staršího 18 let s pravidelným příjmem.

Půjčka je po schválení a poté, co odešlete podepsanou písemnou smlouvu, okamžitě převedena na váš bankovní účet. Máte-li účet ve stejné bance, obdržte peníze za pár minut.

Půjčit si peníze můžete až na 31 dní. U opakované půjčky už není proces ověřování, proto jsou vám peníze spuštěny okamžitě po zažádání. S krátkodobou půjčkou Půjčkomat okamžitě víte, jaké jsou podmínky pro získání půjčky, nejsou zde žádné skryté poplatky.