Smart půjčka do 70 000 Kč

Smart půjčka do 70 000 Kč

  • Bezúčelová půjčka
  • Rychlé poskytnutí půjčky

Rozsah půjčky

5 000 - 70 000 Kč

Splatnost půjčky

13 - 16 měsíců

Vyplňte nezávaznou žádost

13

Letákomat.cz
je optimalizován pro:

Smart půjčka - výhody

  • Půjčka až 70 000 Kč až domů
  • Bezúčelová půjčka
  • Rychlé poskytnutí půjčky
  • Individuální přístup při vyřizování žádosti
  • Při řádných splátkách možnost refinancování
  • Minimum dokladů pro vyřízení půjčky

O půjčku dnes požádalo již 11  klientů. Přidejte se k nim a využívejte její výhody i vy!

Smart půjčka - zkušenosti klientů

Toužila jsem po nové kuchyni, ale nedařilo se mi na ni našetřit. Při hledání vhodné půjčky jsme s manželem narazili na nabídku Smart půjčky. Nabízí až 70 000 Kč s tím, že vám peníze doručí až domů. Na webu jsem vyplnila kontaktní formulář a následně nás kontaktoval obchodní zástupce, který si vyžádal několik doplňujících informací. Ještě ten den nám donesl půjčku až domů, vše nám řádně vysvětlil. Po podpisu smlouvy jsme dostali peníze. Doba splácení je 13 nebo 16 měsíců, což nám umožnilo si půjčit bez zatěžování rodinného rozpočtu splátkama na dlouhou dobu.

Martina F., Plzeň

Hodnocení: 60 %

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Smart půjčka při výši úvěru 20.000,-Kč na 13 měsíců: zápůjční pevná úroková sazba 25,85 % p.a., poplatek za uzavření smlouvy ve výši 800,-Kč, poplatek za správu úvěru ve výši 4.400,-Kč, poplatek za hotovostní výběr splátek ve výši 3.800,-Kč, měsíční splátka 2.600,-Kč, RPSN činí 189,4%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 14.600,-Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 34.600,-Kč.


Časté otázky

Kolik si mohu jako nový zákazník půjčit?

Půjčka Smart lze poskytnout od 5 000 do 70 000 Kč bez závislosti na tom, zda je vaše půjčka první nebo pátá.

Jak si požádám o půjčku?

Půjčka Smart nevyžaduje složité vyřízení. Stačí vyplnit jednoduchý formulář nebo zavolat na zákaznickou linku. Následně je vám přidělen obchodní zástupce, který se o vás stará po celou dobu trvání půjčky.

Pro koho je půjčka vhodná?

Nebankovní půjčka Smart nabízí individuální přístup k žádosti o půjčku. Je potřeba mít pravidelný příjem, min. 18 let a také dva doklady totožnosti, např. OP+ rodný list, pas, řidičský průkaz, atd.

Jak se dozvím, že mi byla půjčka schválena?

Na základě údajů, které poskytnete obchodnímu zástupci, je vaše žádost o půjčku vyhodnocena. O jejím schválení vás informuje obchodní zástupce telefonicky, případně osobně.

Pokud máte další otázky, nebo si chcete půjčit, vyplňte nezávaznou žádost a pracovník call centra vás bude kontaktovat.

Chci si půjčit

Více informací o produktu Smart půjčka

Smart půjčka je nebankovní půjčka od 5 000 do 70 000 Kč. Peníze vám vyplatí na ruku u vás doma nebo převodem na účet. Půjčit si může každý, kdo má doložitelný pravidelný příjem.

Smart půjčka je bezúčelová, nepotřebujete ručitele, ani zástavu. Kontaktovat můžete společnost na zákaznické lince nebo přes formulář na webu.

S půjčkou můžete naložit jak potřebujete. Splátky jsou rozloženy do 14 nebo 18 měsíců. Vyřízení půjčky je poměrně rychlé, smlouva je přehledná, bez skrytých poplatků. Půjčit si může žadatel starší 18 let s platnými doklady totožnosti. U půjčky oceníte rychlost vyřízení z domova.