Via SMS půjčka do 20 000 Kč

Via SMS půjčka do 20 000 Kč

  • Půjčka s 0 Kč poplatkem pro nové klienty
  • Půjčku si sjednáte přes internet

Rozsah půjčky

100 - 20 000 Kč

Splatnost půjčky

7 - 30 dnů

Vyplňte nezávaznou žádost

Via SMS půjčka - výhody

  • Půjčka s 0 Kč poplatkem pro nové klienty
  • Flexibilní nastavení půjčky
  • Půjčku si sjednáte přes internet
  • Peníze vám odešlou v den podpisu smlouvy
  • S minimem dokladů
  • Bezhotovostní půjčka bez zajištění

Via SMS půjčka - zkušenosti klientů

Na nový nábytek do nového bytu mi chybělo pár tisíc. Nechtěla jsem čekat na další výplatu. Zažádala jsem si o Via SMS půjčku a ono to vyšlo. Půjčila jsem si 8 000 Kč bez úroků. Vyřízení půjčky mi trvalo jen pár minut. Krátkodobá půjčka mi velmi pomohla. Peníze stačilo vrátit z další výplaty. Jsem spokojená velmi.

Eva L., Brno

Hodnocení: 60 %

Reprezentativní příklad

U první půjčky od Via SMS ve výši 6 000 Kč zaplatí dlužník v jednorázové splátce za 30 dní celkem 6 000 Kč. Pevná výpůjční úroková sazba 0%. Reg. poplatek 1 Kč. RPSN 0,20 %.


Časté otázky

Jaké doklady doložit při žádosti o půjčku?

K získání půjčky je potřeba mít mobilní telefon a bankovní účet. Při 1. žádosti musíte doložit kopii OP a také svůj příjem.

Potřebuji ručitele?

Tato rychlá půjčka do výplaty nevyžaduje mít ručitele.

Jak dlouho trvá schválení půjčky?

Rozhodnutí o schválení půjčky je sděleno zákazníkovi prostřednictvím SMS zprávy na mobil a e-mailem do 10 minut, pokud žádáte o půjčku v pracovní době.

Co mám dělat, když nemůžu splatit půjčku včas?

V případě, že nemůžete splatit půjčku v termínu, je potřeba si prodlužit dobu splacení o 7, 14 či 30 dní za odpovídající poplatek.


Více informací o produktu Via SMS půjčka

Via SMS půjčka je rychlá půjčka do výplaty. Její vyřízení vám nezabere více než pár minut. Sjednat ji lze přes internet. Pro nové klienty je k dispozici max. 8 000 Kč, s opakovanou žádostí lze získat až 20 000 Kč.

Žádost o půjčku je vyřizována okamžitě. Její vyřízení je zdarma. Vždy je možno čerpat pouze jednu půjčku. Po řádném splacení si je možné zažádat o další.

Via SMS je spolehlivá a ověřená půjčka pro občany starší 18 let s pravidelným příjmem, který je potřeba doložit. Via SMS půjčku je možné si půjčit na 30 dní.