Zaplo půjčka - rychlá půjčka online

Zaplo půjčka - rychlá půjčka online

  • Rychlé schválení půjčky
  • Půjčka v hotovosti na prodejnách GECO

Rozsah půjčky

1000 - 20 000 Kč

Splatnost půjčky

7 - 30 dnů

Vyplňte nezávaznou žádost

Zaplo půjčka - výhody

  • První půjčka v hotovosti i na účet zcela zdarma
  • Jednoduché vyřízení přes internet
  • Bleskové schválení žádosti
  • Maximální ochrana spotřebitele
  • Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit

O půjčku dnes požádalo již 6  klientů. Přidejte se k nim a využívejte její výhody i vy!

Zaplo půjčka - zkušenosti klientů

Dlouhou dobu jsem hledal spolehlivého poskytovatele nebankovních půjček, až jsem narazil na Zaplo půjčku, která mě překvapila akcí na první půjčku zdarma i transparentními podmínkami. Žádost jsem vyplnil online a během několika minut po jejím odeslání jsem obdržel kladné posouzení. Peníze jsem měl u sebe hned druhý den. Půjčku jsem splatil ještě před termínem, a pokud budu ještě někdy žádat o finanční injekci, vím, kam jít.

Karel H.

Hodnocení: 100 %

Reprezentativní příklad

Příklad na první půjčku: 5 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, pevná roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 5 000 Kč. Celková částka splatná je 5 000 Kč. Při uzavření smlouvy je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci. Příklad na opakovanou půjčku: 7 000 Kč, dobu splatnosti 30 dní, pevná roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná je 8 610 Kč. Tyto příklady platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení. Zaplo Finance s.r.o. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti. Na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad nikoliv návrh na uzavření smlouvy.


Časté otázky

Kolik peněz mohu získat v případě první půjčky?

Napoprvé si můžete bezúročně půjčit částku 1000 Kč až 8 000 Kč. Datum splatnosti v tomto případě činí 7 až 30 dnů.

Jaké jsou podmínky schválení žádosti?

Aby vám byla půjčka schválena, musíte být plnoletým občanem České republiky, nesmíte mít žádné závazky z minula, žádost vyplníte podle pravdy a musíte být schopni splatit půjčku v termínu.

Za jak dlouho zjistím, zda mi byla žádost o půjčku schválena či nikoli?

Jakmile vyplníte a odešlete online žádost, informace o jejím schválení či případném zamítnutí se dozvíte prakticky obratem.

Pokud máte další otázky, nebo si chcete půjčit, vyplňte nezávaznou žádost a pracovník call centra vás bude kontaktovat.

Chci si půjčit

Více informací o produktu Zaplo půjčka

Zaplo půjčka je vhodná pro všechny žadatele, kteří potřebují částky do 20 000 Kč, které mohou využít dle jejich vlastního uvážení. V případě první půjčky je možno získat až 8 000 Kč, přičemž se tato částka opakovanými žádostmi postupně navyšuje.

Žádost o Zaplo půjčku vyplníte online pěkně z pohodlí vašeho domova a prakticky ihned po odeslání se dozvíte, zda vám půjčka bude poskytnuta či nikoli. Peníze si můžete nechat zaslat na bankovní účet nebo si je vyzvednete v hotovosti.

Mezi největší výhody Zaplo půjčky patří její bleskové online vyřízení, stejně jako transparentní podmínky i možnost získat první půjčku zcela zdarma.

Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit a to bez zbytečných poplatků či sankcí. Pokud navíc půjčku splatíte včas, nebudou vám účtovány žádné další poplatky nebo úroky.