Zonky půjčka

Zonky půjčka

Naposledy požádal o půjčku: Michal S., Praha
Pan Michal dnes ve požádal o

  • Půjčka od lidí pro lidi
  • Úrok již od 3,99 % p.a.

Rozsah půjčky

20 000 - 300 000 Kč

Splatnost půjčky

6 - 84 měsíců

Zonky půjčka - výhody

  • Půjčka od lidí jiným lidem
  • Ojedinělý systém půjček
  • Transparentní podmínky
  • Výhodný úrok od 3,99 % p.a.
  • Možnost refinancování stávajících půjček
  • Úrok na míru

O půjčku dnes požádalo již 3  klientů. Přidejte se k nim a využívejte její výhody i vy!

Zonky půjčka - zkušenosti klientů

Dlouhou dobu jsem hledal společnost, kde bych získal půjčku se solidním úrokem. Protože je na našem trhu nespočet poskytovatelů nebankovních půjček, dlouho jsem se nemohl zorientovat v jejich nabídce. Do oka mi padla nedávno objevená Zonky půjčka, u které mě zaujala zejména skutečnost, že peníze mi půjčí obyčejní lidé, jako jsem já. Zalíbil se mi tento inovativní nápad. Dal jsem proto dohromady příběh, na základě kterého se začali lidé skládat. Získal jsem atraktivní úrok a dokonce pozitivní zpětnou vazbu, která mě utvrdila v tom, že můj záměr má budoucí potenciál.

Luboš K.

Hodnocení: 80 %

Reprezentativní příklad

U Zonky půjčky ve výši 150 000 Kč zaplatí dlužník za 60 měsíců celkem 174 589 Kč. Měsíční splátka je 2 910 Kč (jedna splátka se o trochu liší) a celkové náklady na půjčku činí 24 589 Kč. RPSN je nastavena na 7,03 % a pevný roční úrok činí 5,99 %.


Časté otázky

Jak vysokým úrokem je Zonky půjčka zatížená?

Úrok u Zonky půjčky začíná na 3,99 % p.a., přičemž jeho výše se odvíjí od konkrétního objemu vypůjčených prostředků i termínu splatnosti. Společnost vám nejdříve navrhne úrok a další podmínky, a pokud vám bude vyhovovat, sepíšete žádost s příběhem a počkáte, až se vám lidé na půjčku složí.

Na co si mohu půjčit?

Je úplně jedno, zda potřebujete uhradit nákladnou operaci, zrekonstruovat byt nebo pořídit novou pračku či televizi. Stačí pouze sepsat poutavý příběh, který lidi zaujme, a ti se vám na půjčku začnou skládat.

Jaké podmínky musím splňovat?

Abyste na Zonky půjčku dosáhli, musíte být občanem České republiky (případně zde máte trvalý pobyt), vlastníte bankovní účet a je vám víc než 18 let.

Jsem v insolvenci/exekuci nebo dlouhodobě nezaměstnaný. Mám šanci na schválení Zonky půjčky?

Bohužel společnost obvykle neposkytuje půjčky lidem v insolvenci nebo v exekuci či lidem, kteří jsou dlouhodobě nezaměstnaní a nemají ani jiné doložitelné příjmy.

Kolik peněz si můžu půjčit a za jak dlouho je musím splatit?

Společnost poskytuje půjčky od 20 000 do 300 000 Kč. Žadatel si pak sám navolí termín splatnosti. Vypůjčené peníze můžete vrátit za půl roku nebo třeba za sedm let.

Pokud máte další otázky, nebo si chcete půjčit, vyplňte nezávaznou žádost a pracovník call centra vás bude kontaktovat.

Chci si půjčit

Více informací o produktu Zonky půjčka

Zonky je netradiční a inovativní půjčka, prostřednictvím níž se na vaše závazky skládají obyčejní lidé. Půjčit si můžete 20 000 až 300 000 korun a to až na dobu sedmi let.

O půjčku jednoduše zažádáte online, společnost vám navrhne úrok ušitý na míru, a pokud vám bude vyhovovat, jednoduše sepíšete příběh vaší půjčky a lidé se na ni začnou skládat.

Půjčit si můžete naprosto na cokoli, to ale za předpokladu, že splňujete základní podmínky pro poskytnutí půjčky, mezi které patří plnoletost, pravidelný příjem a skutečnost, že proti vám není vedena exekuce nebo nejste v insolvenci. Také byste měli mít bydliště či trvalý pobyt na území České republiky a vlastní bankovní účet.

Velkou výhodou Zonky půjčky je skutečnost, že smlouva, kterou podepisujete, neobsahuje žádné záludnosti a pokud se během splácení dostanete do potíží, neváhejte kontaktovat zástupce společnosti, kteří pro vás najdou lidské řešení.