Fotolab leták - aktuální akční leták na tento týden

Aktuální Fotolab akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Fotolab

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Fotolab platného od 01.09.2020
Zbývá dnů: 7

Aktuální leták

01.09. - 30.09.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Fotolab platného od 01.08.2020

Aktuální leták

01.08. - 31.08.2020

REKLAMA
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Fotolab platného od 01.07.2020

Aktuální leták

01.07. - 31.07.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Fotolab platného od 15.05.2020

Aktuální leták

15.05. - 30.06.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Fotolab platného od 01.04.2020

Aktuální leták

01.04. - 30.04.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Fotolab platného od 01.03.2020

Aktuální leták

01.03. - 31.03.2020

REKLAMA
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Fotolab platného od 01.02.2020

Aktuální leták

01.02. - 29.02.2020

Fotolab leták

Fotolab leták je plný inspirace, jak si můžete uchovat vaše vzpomínky

Máte doma spoustu fotografií vašich dětí, domácích mazlíčků nebo přírody? V digitální podobě se sice fotografie neznehodnotí, ale pokud se vám rozbije počítač, můžete o ně snadno přijít. Ideální tedy je, když si fotografie necháte také vyvolat. Prohlížení vyvolaných fotografií je navíc mnohem zajímavější. Pokud si necháte z fotografií vyrobit fotoknihu, fotoobraz nebo hrnek či polštářek s fotografií, získáte originální dárek pro své blízké. Prohlédněte si leták Fotolab, ať víte, za jaké fotovýrobky momentálně ušetříte.

Akční leták Fotolab vydává na začátku měsíce a platí až do jeho posledního dne. Pokaždé se můžete těšit na jiné zlevněné fotoprodukty, ale také na zajímavé tipy od profesionálů a soutěže, které pro vás Fotolab pravidelně připravuje. Aktuální leták Fotolab spustil 01.09.2020 a naleznete ho zde.

Fotolab - česká společnost poskytující fotografické služby

Historie společnosti Fotolab sahá do roku 1990, ve kterém ji založili pánové Michal Bayer a Daniel Mikšovský. Nejprve se firma zabývala vyvoláváním analogových fotografií, které sem přinášeli lidé z okolí Prahy a později i z celé České republiky. Velkým mezníkem v historii společnosti Fotolab se stal rok 1995, ve kterém její část odkoupila firma CEWE, která patří mezi největšího nezávislého foto zpracovatele v Evropě. V dalších letech odkoupila firma CEWE i zbytek společnosti Fotolabu.

Spojení Fotolabu a CEWE se po čase ukázalo jako dobrý krok, jelikož se firma dále dynamicky rozvíjela a stala se největší fotolaboratoří v České republice. V květnu roku 2000 došlo k dokončení nové fotolaboratoře na výrobu fotoprací, která patří mezi jednu z nejmodernějších ve středovýchodní Evropě. Společnost nadále používá obchodní značku a logo Fotolab.

Fotoprodukty si můžete koupit prostřednictvím webových stránek www.fotolab.cz nebo můžete zajít do některé z více než čtyřiceti prodejen, které naleznete ve městech, jako je Praha, Náchod, Tábor, Jihlava, Olomouc a další. Kompletní seznam všech poboček včetně jejich otevírací doby naleznete na webových stránkách obchodu Fotolab.

Aktuální akční leták Fotolab: zajímavé fotoprodukty a soutěže

Pokud chcete při nákupu fotoproduktů ušetřit nebo načerpat inspiraci na nějaký zajímavý fotodárek, prohlédněte si Fotolab leták tento týden. Kromě fotovýrobků tu na vás čeká také blog, který je plný zajímavých článků týkajících se fotografování. Fotolab pro své zákazníky také pravidelně připravuje různé soutěže, ve kterých můžete získat hodnotné ceny.

V obchodě Fotolab si kromě vyvolání fotografií můžete nechat vyrobit fotoknihu, fotoobrazy, kryt na mobil s vlastní fotografií, kalendáře nebo dekorativní předměty s fotografiemi a mnoho dalších.

Zaujal vás Fotolab leták příští týden, který je plný zajímavých fotovýrobků, ale přesto byste se ještě chtěli podívat na nabídku dalších obchodů, které také spadají do kategorie Elektro? Stejné nebo podobné výrobky naleznete také v obchodech Elektro Oáza, Electro World, Datart, czc.cz, Conrad, Comfor, Alza, takže si jejich akční letáky můžete navzájem porovnat.REKLAMA