29 dní 01:50:06
REKLAMA

Grandoptical leták - aktuální akční leták na tento týden

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Grandoptical platného od 13.10.2020
Zbývá dnů: 13

Aktuální nabídka

13.10. - 10.11.2020

Grandoptical

Prohlédněte si Grandoptical leták a vyberte si brýle, které vám budou slušet

Problémy se zrakem netrápí pouze seniory, ale také lidi v produktivním věku a dokonce už i malé děti. Nosit brýle není ostuda, je ovšem třeba zvolit takové, které vám budou slušet. A právě proto je pro vás připravený Grandoptical, kde si vyberete z různých typů dioptrických a slunečních brýlí. Pokud se za ně hodně stydíte, vyzkoušejte kontaktní čočky, díky kterým uvidíte jako rys a nikdo nepozná, že máte zrakové potíže. Ušetřete při nákupu nových brýlí a prohlédněte si leták Grandoptical ještě dnes.

Akční leták Grandoptical mění několikrát během roku a kromě klasického letáku má pro vás připravené také mimořádné akce a výprodejovou nabídku. Přesvědčte se o tom sami a prolistujte si aktuální leták GrandOptical, který platí od 13.10.2020 a je vám k dispozici zde.

Grandoptical - oční optika s dlouholetou tradicí

Grandoptical je členem mezinárodní společnosti GrandVision, která vznikla už v roce 1891 ve Finsku. Od té doby se rozšířila do více než čtyřiceti zemí světa, mezi kterými nechybí Čína, Francie, Indie, Kolumbie nebo Grónsko. Na českém trhu se Grandoptical usadil v roce 1989.

Pokud sháníte pouze dámské, pánské nebo dětské sluneční brýle, můžete si svůj nákup zjednodušit a vybrat si je z pohodlí vašeho domova, a to na webových stránkách www.grandoptical.cz. Pro dioptrické brýle nebo kontaktní čočky budete muset ale zajít přímo do jedné z více než šedesáti prodejen, které se nacházejí například v Chomutově, Brně, Mladé Boleslavi, Praze nebo Třebíči.

Grandoptical - optika plná doplňkových služeb

Nákup brýlí není radno podceňovat. V prodejnách Grandoptical vám zkušený personál poradí s jejich správným výběrem, aby seděly k tvaru vašeho obličeje. Grandoptical poskytuje také měření zraku, abyste měli brýle se správnými dioptriemi. S nákupem v této optice získáte celoživotní údržbový servis brýlí zdarma a možnost GrandPojištění, které se vztahuje na poškození, ztrátu či odcizení dioptrických brýlí.

O výhodný nákup se postará GrandOptical leták tento týden s názvem Aktuální nabídka nebo věrnostní program, díky kterému získáte slevu až 30 %. GrandOptical má pro vás připravené výrobky od vlastních značek, jako je 5th Avenue, DbyD, GV Baby, Seen nebo Twiins. Samozřejmě si zde můžete vybrat také brýle od světově známých značek, jako je Carrera, Fossil, Marc Jacobs, Prada nebo Versace.

Přestaňte se stydět nosit brýle a vyberte si takové, které vám padnou. Abyste za ně nezaplatili víc, než je nezbytně nutné, prohlédněte si GrandOptical leták příští týden, který si můžete porovnat se slevami obchodů Dráčik, Dedra, bux.cz, Auto Kelly, Aliexpress, Alexandria, ABC toys, které stejně jako GrandOptical patří do kategorie Ostatní. Díky tomu tak zjistíte, kde pro vás bude nákup nových brýlí nejvýhodnější.REKLAMA