REKLAMA

Halens leták - aktuální akční leták na tento týden

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Halens platného od 01.10.2020
Zbývá dnů: 9

Aktuální nabídka

01.10. - 31.10.2020

Halens katalog 2020

Halens leták přináší módní trendy

Přemýšlíte, že si obměníte váš stávající šatník? Máte v něm spoustu oblečení, které tam jen leží, ale vy jste ho už dlouho neměli na sobě? Co takhle udělat radikální změnu a vyměnit všechno oblečení za nové módní kousky? Rádi byste tuto změnu udělali, ale nevíte, jaké oblečení si vybrat? Skvělou inspiraci na módní oblečení vám přinese katalog i leták Halens, ve kterém naleznete jednak dámskou a pánskou módu, ale také aktuální trendy z oblasti bydlení.

Akční leták Halens je tak prospěšný nejen ke změně šatníku, ale také pro oživení bydlení, které si zaslouží změnu stejně jako vy. Tak na nic nečekejte a podívejte se na aktuální leták Halens, ve kterém naleznete to, co právě hledáte - nabídka platí od 01.10.2020 a můžete si ji prolistovat zde.

 

Vznik a zánik společnosti Halens

Halens byla švédská společnost, která provozovala internetový obchod s módou. Svým zákazníkům nabízela dámské a pánské oblečení včetně doplňků a v sortimentu nechyběla ani široká nabídka z oblasti bydlení. K založení obchodu došlo v roce 1949 a za dobu svého působení se obchod rozšířil do dalších evropských zemí, jakými byla Česká republika, Finsko, Estonsko, Polsko, Lotyšsko, Slovensko, Dánsko a Norsko. 

Konkurence obchodu však byla velká a Halens ji neustál, takže došlo v roce 2017 k ukončení prodeje. Přesto, že je obchod Halens zavřený, neznamená to, že by skončila jejich nabídka. Na webových stránkách www.halens.cz stále naleznete módní zboží, které si můžete koupit u jejich sesterské společnosti Cellbes - té se stále daří a svůj internetový obchod tak nadále provozuje.

Halens katalog nabízí módu od spodního prádla až po doplňky

Nabídka Halens je tak široká, že si  zde vyberete vše, co by měl váš nový šatník obsahovat. Nechybí ani nabídka bot - ani na ně byste totiž při vaší proměně neměli v žádném případě zapomenout. Vaše nové šaty nic tak skvěle nedoplní jako krásné lodičky nebo nové balerínky.

Za skvělé ceny z akčních letáků Halens můžeme vděčit především privátním značkám obchodu, které se řídí stejnými trendy jako ty klasické. Důkazem jsou šaty Kajsa, sukně Elenorah, podprsenky Grete nebo třeba kalhotky Jonna. Další známé značky zahrnují například Model Behaviour, BEACHWAVE, Make Way, Happy Holly & Amy's Stories a mnoho dalších.

Jak jsme již zmínili, přestože obchod Halens ukončil své působení na módním trhu, jejich oblečení si můžete zakoupit v obchodě Cellbes, takže pokud jste narazili na Halens leták tento týden nemusíte být zklamaní, že si oblečení už nikde nekoupíte. Chcete mít před vaší proměnou větší představu o aktuálních módních trendech? Podívejte se na nabídku podobných obchodů, které rovněž nabízí zboží z kategorie Oděv a obuv, jako je třeba H&M, Envy, Cellbes, CCC, Bonprix, Baťa, Astratex.REKLAMA