Jena nábytek leták - aktuální akční leták na tento týden

Aktuální Jena nábytek akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Jena nábytek

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Jena nábytek platného od 21.09.2020
Zbývá dnů: 18

Aktuální leták

21.09. - 11.10.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Jena nábytek platného od 10.08.2020

Aktuální leták

10.08. - 30.08.2020

REKLAMA
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Jena nábytek platného od 20.07.2020

Aktuální leták

20.07. - 09.08.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Jena nábytek platného od 29.06.2020

Aktuální leták

29.06. - 19.07.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Jena nábytek platného od 08.06.2020

Aktuální leták

08.06. - 28.06.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Jena nábytek platného od 18.05.2020

Aktuální leták

18.05. - 07.06.2020

REKLAMA
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Jena nábytek platného od 27.04.2020

Aktuální leták

27.04. - 17.05.2020

Jena nábytek

Jena nábytek leták s vámi zařídí celý byt

Domov je místem, které se snažíme zařídit tak, abychom se v něm neustále cítili pohodlně, příjemně a uvolněně. Pokud se máme dennodenně potýkat s nějakým nedostatkem, většinou skončíme akorát naštvaní a otrávení. Finance však nemusí být důvodem, proč bychom si měli zaslouženou domácí pohodu odpírat. Akční leták Jena nábytek totiž pravidelně přináší spoustu slev na nábytek a bytové doplňky, které dosahují více než 50 %.

Jena nábytek leták vydává pravidelně každé tři týdny s tím, že obvykle platí od pondělí do neděle. Každý, kdo plánuje obohatit byt o pár nových kousků nebo ho rovnou celý předělat, by tím pádem neměl otálet a vyhlídnuté zboží koupit co nejdříve, aby aktuální nabídku nepropásl. Nejnovější leták Jena nábytek, který platí od 21.09.2020, si můžete prolistovat zde.

Jena nábytek přináší českou kvalitu za mimořádně nízké ceny

Kdo rád podporuje české podniky, ten si v Jena nábytek rozhodně přijde na své. K založení tohoto obchodu totiž došlo právě u nás, a to konkrétně v roce 1999. Řetězec nejprve provozoval pouze dvě prodejny, které otevřel v Brně a Praze, a už o tři roky později jeho celková prodejní plocha překročila 10.000 m2. V roce 2009, tedy na desáté výročí od založení společnosti, dokázaly prodejny Jena nábytek dohromady obsloužit 600 000 návštěvníků.

V současné době má Jena nábytek rozeseté prodejny po celé České republice, ať už samostatně nebo jako součást větších nákupních center. Navštívit je můžete například ve městech, jako je Olomouc, Ostrava, Plzeň, Kladno nebo Prostějov, kde jsou pro vás otevřené každý den, včetně víkendů. Jestliže to máte na kamennou prodejnu i tak příliš daleko, můžete k nákupu využít také e-shop www.jena-nabytek.cz, kde na vás čeká i zajímavá inspirace, rady a tipy a nabídka, kterou má pro vás připravenou Jena nábytek leták tento týden.

Jena nábytek spadá pod společnost Okay, takže si část sortimentu můžete prohlédnout a zakoupit i v prodejnách Okay Elektro, nebo si sem nechat odeslat vaši online objednávku, abyste na ni nemuseli celý den čekat doma.

Aktuální akční leták Jena nábytek: stylová domácnost za babku

I když se Jena nábytek leták příští týden netrefí do všech sfér zboží, o které byste měli zájem, v regálech na vás čekají kousky, které vybaví každý kout vaší domácnosti. Běžnou součástí sortimentu Jena Nábytek jsou obývací stěny, skříně, komody a police, jídelní, konferenční, pracovní i televizní stolky, pohovky, křesla a židle i postele, včetně matrací a roštů. Samozřejmě nechybí ani vybavení do kuchyní, koupelen a vstupních hal a v letní sezóně také zahradní nábytek nebo grily.

Pro každou místnost má Jena nábytek připravený také bazarový nábytek, který obvykle zahrnuje rozbalené vystavené zboží nebo kousky, které zákazníci vrátili v rámci čtrnáctidenní lhůty po objednání. Jestliže vám slevy, které přináší Jena nábytek leták připadají nízké, pak vás bazarový prodej jistě potěší - slevy tu totiž často šplhají až k 75 %. Nízké ceny a široký sortiment Jena nábytek navíc doplňuje také o praktické služby, jako je nákup na splátky a kompletní zajištění dopravy zakoupeného zboží.

Uvažujete o nákupu zboží, které právě nabízí aktuální leták Jena Nábytek? I když jsou ceny velmi nízké, vždy se vyplatí nabídku porovnat s konkurenty, kteří stejně jako Jena nábytek nabízejí zboží z kategorie Nábytek. Mohla by se vám například líbit zboží, které přináší obchody Möbelix, JYSK, Jamall nábytek, IKEA, Idea nábytek, Black red white, ASKO nábytek.REKLAMA