REKLAMA

Kasa.cz leták - aktuální akční leták na tento týden

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Kasa.cz platného od 12.10.2020
Zbývá dnů: 18

Aktuální nabídka

12.10. - 09.11.2020

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Kasa.cz platného od 14.10.2019

Aktuální nabídka

14.10. - 21.10.2019

Náhled letáku Speciální nabídka od obchodu Kasa.cz platného od 13.03.2019

Speciální nabídka

13.03. - 17.03.2019

Kasa.cz leták

Kasa.cz leták nabízí rozmanitou nabídku zlevněného zboží

Prohlížíte si rádi internetové obchody, které jsou plné různého zboží? Jedním takovým je i e-shop Kasa.cz, který nabízí více než 40 000 zajímavých produktů. Naleznete zde širokou nabídku elektroniky, kosmetiky, nábytku, zahradního vybavení, sportovních potřeb a mnoha dalších výrobků. Na své si zde tak přijde milovník každého odvětví. Nakupování je v tomto obchodě výhodné nejen z hlediska nabízeného sortimentu, ale také díky nízkým cenám akčních výrobků, se kterými vás seznámí leták Kasa.cz.

Na nový akční leták Kasa.cz se můžete těšit několikrát do roka. Kromě klasického letáku naleznete slevy napříč celým obchodem také přímo na e-shopu, a to v kategorii akce. Aktuální leták Kasa.cz je platný od 12.10.2020 a najdete ho zde.

Kasa.cz - internetový obchod s více než dvaceti letou historií

První prodej v e-shopu Kasa.cz se uskutečnil už v roce 1999 a od té doby jejich počet neustále roste. Firma však dlouho nezůstala pouze u internetového prodeje a už o rok později došlo k otevření první prodejny KASAHOUSE v Praze. Kasa.cz se stal velmi úspěšným e-shopem, díky čemuž se v roce 2003 rozhodl pro expanzi k našim sousedům na Slovensko. O dva roky později se rozšířil do Německa a Polska a v roce 2008 také do Maďarska.

V roce 2008 došlo ke spojení e-shopu Kasa.cz s internetovým obchodem Obchodní-dům.cz. Tato vzniklá společnost získala v roce 2013 nového provozovatele, kterým se stala firma HP TRONIC Zlín spol. s r. o.. Kasa.cz chce pomáhat druhým, proto se stala jedním z osmi zakládajících členů Záchranného kruhu a Klubu přátel sbírky Pomozte dětem, který této organizaci pomáhá.

Jelikož byly všechny prodejny KASAHOUSE uzavřeny, zboží si můžete koupit pouze prostřednictvím webových stránek www.kasa.cz. Vaši objednávku si můžete nechat doručit až k vám domů nebo vyzvednout na výdejním místě, kterých je na našem území více než sto, a to ve městech, jako je Chomutov, Chrudim, Brno, Kolín, Cheb a další. Kromě vyzvednutí zásilky zde můžete také vyřešit případnou reklamaci zboží.

Aktuální akční leták Kasa.cz: široký sortiment za lákavé ceny

I když je Kasa.cz pouze internetový obchod, i zde na vás čeká jednak Kasa.cz leták tento týden, tak celá řada zajímavých služeb, mezi které patří například rozšířená záruka na zboží, pojištění nahodilého poškození a odcizení a mnoho dalších. Nákup pro vás bude ještě výhodnější, pokud se zaregistrujete do VIP programu, který vám zaručí exkluzivní ceny. V e-shopu Kasa.cz si vyberete produkty svých oblíbených značek, jako je Mora, AEG, Philips, Makita, Rowenta a další.

Velkou výhodou e-shopu Kasa.cz také je, že si zde nejen koupíte nový elektrospotřebič, ale zároveň se postarají o likvidaci vašeho starého. Jeho ekologickou likvidaci zařídí společnost Elektrowin nebo Asekol, které s e-shopem Kasa.cz spolupracují.

Zaujal vás Kasa.cz leták příští týden, ale vy byste si přeci jen ještě chtěli jejich ceny srovnat s akční nabídkou obchodu, který rovněž spadá do kategorie Elektro? Podívejte se například na obchody Elektro Oáza, Electro World, Datart, czc.cz, Conrad, Comfor, Alza a sami se přesvědčte, že jsou ceny, které vám nabízí Kasa.cz leták, opravdu výhodné.REKLAMA