29 dní 02:20:27
REKLAMA

Klingel leták - aktuální akční leták na tento týden

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Klingel platného od 01.10.2020
Zbývá dnů: 3

Aktuální nabídka

01.10. - 31.10.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Klingel platného od 01.07.2020

Aktuální leták

01.07. - 31.07.2020

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Klingel platného od 01.05.2020

Aktuální nabídka

01.05. - 31.05.2020

Klingel leták

Klingel leták má pro vás vždy připravenou lákavou módní nabídku

Zajímáte se o módu a rádi nakupujete? Pak by vaší pozornosti neměl uniknout internetový obchod Klingel, ve kterém naleznete oblečení, obuv a módní doplňky pro ženy a muže. Součástí sortimentu je také nabídka bytového textilu, díky které můžete koupit nejen něco pěkného pro sebe, ale i pro váš domov. Pro výhodný nákup se podívejte do kategorie výprodej nebo si prolistujte leták Klingel, ve kterém naleznete zlevněné zboží. 

Aktuální leták Klingel vydal 01.10.2020 a naleznete ho zde. Nabídka je plná zajímavého dámského oblečení. Nechybí v ní trička, halenky, kalhoty, ale ani sukně za příznivé ceny. Móda od špičkového designéra Haralda Glööcklera, by neměla chybět v šatníku žádné ženy, která si dává záležet na svém vzhledu. Tak na nic nečekejte a podívejte se na širokou škálu střihů a barev, které si stoprocentně zamilujete.

Dlouhé působení internetového obchodu Klingel

Klingel působí na trhu s módou už více než 90 let. Díky svému kvalitnímu sortimentu a zodpovědnému přístupu nyní působí po celé Evropě. Na začátku působení obchodu byl pouze prodej textilních výrobků. Až po nějakém čase do prodeje zařadili také dámské a pánské oblečení včetně stylových doplňků. Sortiment se neustále rozšiřuje, protože jedině tak si zde mohou přijít na své ženy i muži každého věku a vkusu.

Tím, že se jedná o internetový obchod, se váš nákup neřídí otevírací dobou obchodu. Oblečení z letáku Klingel si můžete koupit kdykoliv prostřednictvím počítače nebo mobilního telefonu. Stačí vám k tomu pouze připojení k internetu a webová stránka www.klingel.cz. Abyste si zvolili správnou velikost oblečení, podívejte se do velikostní tabulky, která je pro vás rovněž připravená.

Pokud by se přeci jen stalo, že by vám oblečení nesedělo, máte možnost ho do čtrnácti dnů vrátit, a to bez udání důvodu. Pokud při nákupu dojde k nějakému problému nebo jen budete potřebovat poradit, obraťte se na zákaznickou linku. Ve všedních dnech se na ni dovoláte od 8:00 do 18:00 a v sobotu v čase mezi 8:00 a 13:00.

Akční leták Klingel - S Klingel je nakupování rychlé a výhodné

Zákazníci si mohou v Klingel vybrat z více než 42000 produktů, takže si zde přijde na své i ta nejvybíravější žena. Pokud si navíc před nákupem prolistujete akční leták Klingel, zjistíte, jaké kousky jsou zlevněné, takže za nákup ušetříte. Klingel leták tento týden vám nestačí? Nechte si domů poslat nový tištěný katalog, ve kterém si každé oblečení pohodlně prohlédnete. Naleznete v něm ovšem ty samé slevy jako v Klingel letáku, který je dostupný online.

Oproti jiným obchodům z oblasti Oděv a obuv, jako třeba H&M, Envy, Cellbes, CCC, Bonprix, Baťa, Astratex získáte za nákup u Klingel malý dárek. Jedinou podmínkou je, že hodnota nákupu musí dosáhnout alespoň 800 Kč. Nicméně vzhledem k šíři nabídky oblečení to jistě nebude žádný problém.REKLAMA