Největší nákupní svátek celého roku je už pomalu za dveřmi. Black Friday 2019 připadá totiž už na 29. listopadu, takže nás od něj dělí jen necelý měsíc. Dostatečně se na tuto nákupní horečku připravte a rozmyslete si, jakými věcmi si uděláte radost nebo čím nejlépe obdarujete své blízké. Black Friday je mimo jiné ideální čas pro nákup vánočních dárků. Pokud je totiž nakoupíte v tento den, ušetříte při jejich nákupu spoustu peněz.

Obchody se na tento nákupní svátek také dopředu připravují a chystají pro vás nespočet lákavých slev, které budou stoupat až do neuvěřitelné výšky 80 % – spoustu věcí tedy nakoupíte takřka zdarma. Akce budou probíhat napříč celým spektrem obchodů, takže se stoprocentně zapojí řetězce s elektronikou, oblečením nebo například s potřebami pro domácnost.

Každý obchod si pro Černý pátek určuje vlastní obchodní podmínky a jinak tomu není ani v případě obchodu Alza, která je největším prodejcem elektroniky v České republice. Alza se už také na letošní Black Friday pečlivě připravuje. Jaké konkrétně podmínky si pro Black Friday 2019 stanovila? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Jak dlouho potrvá Alza Black Friday?

Alza slaví při Černém pátku každý rok velký úspěch a jinak tomu nejspíš nebude ani v letošním roce. Z tohoto důvodu se rozhodla připravovat slevové akce Black Friday několikrát do roka, nejen před Vánocemi, jelikož je o ně ze strany zákazníků opravdu velký zájem. Ty pravé Black Friday slevy však každoročně přichází na konci listopadu. Vloni trval předvánoční Černý pátek dva týdny, takže zákazníci měli opravdu dostatek času pro nákup nejrůznějšího zboží. Ani letošní výprodej se nebude omezovat pouze na pátek 29. listopadu, takže se i tento rok můžete připravit na týden plný zajímavých cen. 

black friday

Na co se můžete v obchodě těšit?

Akční ceny budou napříč celým sortimentem. Na své si tak přijdou milovníci drobné elektroniky, ale i ti, kteří si chtějí koupit novou televizi nebo nějaký užitečný domácí spotřebič, který jim ulehčí běžné každodenní činnosti. Akční ceny veškerého zboží nebudou zveřejněné najednou v jeden den. Slevová nabídka přijde ve vlnách, takže se vám budou slevy postupně odhalovat. Z tohoto důvodu doporučujeme sledovat nabídku obchodu, aby vám sleva na zboží, na které netrpělivě čekáte, neutekla. Od každého zlevněného zboží bude v nabídce několik kusů, ale i tak s vaším nákupem neotálejte, aby se elektronika nevyprodala.

Podmínky pro letošní nákup

Alza si pro Black Friday 2019 připravila určité obchodní podmínky, které musí každý zákazník, kdo chce v toto období u Alzy nakoupit, dodržet. Produkt, který je ve výprodeji, je možné zakoupit pouze jednou. Alza totiž chce, aby se zlevněné zboží dostalo na co nejvíce zákazníků. Akční ceny jsou vypočítané z původních cen a jsou v souladu s jejich obchodními podmínkami. Pro uplatnění slevy v e-shopu Alzy je nutné řádně dokončit vaši objednávku, nikoliv zboží pouze vložit do nákupního košíku – tak pozor na to!

Alza oznámila obrovské slevy. Připravte se na ně! Co můžeme očekávat a na co se těšit?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Post navigation