Electro World leták - aktuální akční leták na tento týden

Aktuální Electro World akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Electro World

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Electro World platného od 27.08.2020
Zbývá dnů: 5

Aktuální leták

27.08. - 30.09.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Electro World platného od 30.07.2020

Aktuální leták

30.07. - 26.08.2020

REKLAMA
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Electro World platného od 02.07.2020

Aktuální leták

02.07. - 29.07.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Electro World platného od 04.06.2020

Aktuální leták

04.06. - 01.07.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Electro World platného od 02.04.2020

Aktuální leták

02.04. - 29.04.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Electro World platného od 05.03.2020

Aktuální leták

05.03. - 01.04.2020

REKLAMA
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Electro World platného od 06.02.2020

Aktuální leták

06.02. - 04.03.2020

Electro World leták

Elektrospotřebiče a elektroniku za skvělé ceny vám přinese leták Electro World

Chcete si udělat radost novým notebookem, větší televizí nebo chytrým mobilním telefonem? Electro World leták je plný zlevněné elektroniky, která by ve vaší chytré domácnosti rozhodně neměla chybět. A kdy jindy ji koupit, než právě teď, když je za sníženou cenu? 

Sortiment obchodu Electro World je velmi široký. Naleznete v něm velkou nabídku velkých a malých spotřebičů a nechybí ani elektrotechnika pro váš dům i zahradu. Obchod však nabízí také doplňkové zboží, mezi které patří prací prostředky, příslušenství pro chladničky a mnoho dalších produktů.

Akční leták Electro World vychází nepravidelně a pokaždé platí jinak dlouho. Někdy je aktuální leták Electro World platný jen pár dnů, proto s nákupem nové elektroniky neotálejte, aby vám některá akční nabídka neutekla. Raději se už nyní podívejte, co nabízí leták Electro World tento týden - konkrétně je platný od 27.08.2020 a naleznete ho zde.

Electro World je jedním z největších prodejců elektroniky u nás

Historie společnosti Electro World sahá na našem území do roku 2002, kdy otevřela svoji první velkoformátovou prodejnu v pražském Zličíně. Electro World se stal postupem času jedním z předních prodejců spotřební elektroniky, výpočetní a telekomunikační techniky a elektrospotřebičů včetně příslušenství.

K velké změně došlo počátkem finančního roku 2014 - 2015, kdy se společnosti ujal nový majitel - skupina Nay a.s., která na Slovensku provozuje největší obchodní řetězec se spotřební elektronikou. Spojením těchto dvou společností došlo ke vzniku významného regionálního subjektu, který se bude nadále rozvíjet i v budoucnu.

V současné době se v České republice nachází 19 prodejen, do kterých můžete zavítat kromě Prahy a Brna také v Plzni, Hradci Králové nebo třeba v Karlových Varech. Všechny prodejny jsou pro vás otevřené od pondělí do neděle, avšak otevírací doba se vždy lehce liší. Seznam prodejen a informace o každé z nich naleznete na oficiálních stránkách www.electroworld.cz Ty mimo jiné slouží také jako e-shop, ve kterém naleznete kompletní sortiment obchodu a i aktuální leták Electro World.

 

Akční leták Electro World i věrnostní systém pro stálé zákazníky Electro Worldu

Stejně jako v jiných obchodech z kategorie Elektro, kam spadá mimo jiné Elektro Spáčil, Elektro Oáza, Datart, czc.cz, Conrad, Comfor, Alza, tak i v Electro Worldu naleznete různé druhy elektroniky. Na své si tu tedy přijdou jak běžní uživatelé, tak i technologičtí nadšenci. Za nákup ušetříte díky akčnímu letáku Electro World, se kterým budete mít neustále přehled o aktuálních slevách. 

Kromě toho má obchod pro své zákazníky připravenou věrnostní kartu, se kterou získáte celou řadu výhod. Tou největší jsou bezesporu výrazné slevy na vybrané produkty, které jsou často ještě výhodnější, než v Electro World letáku. Kromě toho vám bude za každou zaplacenou korunu připsán bod na váš věrnostní účet. Nasbírané body budete moci následně uplatnit opět v podobě slevy na další nákup. Díky věrnostní kartě budete mít možnost z pohodlí domova vyřešit reklamace nebo výměny či vrácení zboží, a to v hodnotě až jeden tisíc korun.REKLAMA