28 dní 18:35:26
REKLAMA

Conrad leták - aktuální akční leták na tento týden

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Conrad platného od 05.10.2020
Zbývá dnů: 4

Aktuální nabídka

05.10. - 02.11.2020

Conrad Electronic - katalog 2020

Conrad leták nabízí elektroniku známých i méně známých značek

Hledáte způsob, jak si zmodernizovat své bydlení? Co takhle využít moderní technologie, které vám ulehčí život? Leták Conrad je plný nejrůznějších vychytávek, které oceníte nejen doma, ale i ve vašem autě nebo v kanceláři. V obchodě Conrad tedy zaručeně najdete to, co zrovna hledáte a potřebujete. Jejich sortiment pro český trh čítá přes 170 000 typů produktů a toto číslo zdaleka není konečné, jelikož každým týdnem přibývají další.

Akční leták Conrad vám pravidelně přináší zlevněné zboží napříč celým obchodem. V jeho nabídce nechybí známé značky, mezi najdete například Samsung, Bosh, Canon, LG a mnoho dalších. Aktuální slevy, které platí od 05.10.2020, najdete zde.

Conrad - německý internetový obchod s elektronikou

O zrod společnosti Conrad se zasloužil Max Conrad, který v Berlíně roku 1923 otevřel obchod, který se zabýval prodejem sestavy Radio Conrad. V roce 1936 převzal firmu jeho syn Werner Conrad, který rozšířil nabídku obchodu o televizory. Společnosti se dařilo a postupně zvětšovala svůj sortiment, díky čemuž přirozeně vzrostl i počet odeslaných zásilek. V současné době má Conrad přes třicet poboček, které jsou napříč světem - naleznete je například také v Hong Kongu.

Na český trh vstoupil tento prodejce s elektronikou v roce 2007. Nejprve se jednalo o velkoobchodní prodej a až o dva roky později se k němu přidal také maloobchod. Pro české zákazníky je zde připravený široký výběr zboží za běžné i snížené ceny - se kterými vás seznámí aktuální leták Conrad.

Nákup v e-shopu Conrad je velmi jednoduchý. Stačí, když si otevřete jejich webové stránky www.conrad.cz, které slouží jednak ke zjištění informací o obchodě, ale také na nich naleznete celý sortiment zboží, který si můžete rovnou objednat. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, můžete se obrátit na zákaznickou linku, která je vám k dispozici každý pracovní den od 8:00 do 16:00.

Conrad Electronic katalog: Chcete mít elektroniku co nejdříve? Nakupujte v Conrad!

Neradi nakupujete na internetu z důvodu, že na svoji objednávku čekáte klidně i několik dní? Tak toho se zde opravdu bát nemusíte. Conrad dělá totiž vše pro to, abyste měli svoji objednávku co nejdříve u sebe. Standardní doba doručení je od dvou do pěti pracovních dní. Čekání na váš balíček si můžete zkrátit například tím, že si prohlédnete Conrad leták příští týden, ve kterém naleznete další zvýhodněnou elektroniku, která ve vaší domácnosti určitě nesmí chybět.

Sortiment obchodu Conrad zahrnuje 170 000 typů elektroniky. Patří mezi ně například počítače, notebooky, tablety, tiskárny a skenery, televize, fotoaparáty a kamery, reproduktory, herní konzole a navigace do auta. Samozřejmě nechybí ani domácí spotřebiče a hračky. Conrad se drží známých a osvědčených výrobců, ale má i několik privátních značek, jako je TOOLCRAFT, VOLTCRAFT, MODELCRAFT, Conrad Energy, Reely nebo C-Control.

Srovnáváte si rádi ceny zboží? Abyste měli větší jistotu, že jsou ceny za elektroniku, které vám nabízí Conrad leták tento týden, skutečně výhodné, můžete se ještě před nákupem podívat na nabídku jiných obchodů, které rovněž nabízí Elektro, jako je například Elektro Spáčil, Elektro Oáza, Electro World, Datart, czc.cz, Comfor, Alza.REKLAMA