REKLAMA

4home.cz leták - aktuální akční leták na tento týden

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu 4home.cz platného od 23.10.2020
Zbývá dnů: 26

Aktuální nabídka

23.10. - 20.11.2020

4home.cz leták

Chcete při zařizování bydlení ušetřit? Prohlédněte si leták 4home.cz

Snažíte se být originální při zařizování svého bydlení? Nákupem zajímavých bytových dekorací a doplňků to zdaleka nekončí. V první řadě je třeba vybavit vaši kuchyň kvalitním vybavením a domácími spotřebiči. Pokud už máte domácnost zařízenou, jistě se najde něco, čím byste mohli vylepšit vaši zahradu. V obchodě 4home.cz na vás kromě široké nabídky bytového vybavení čekají také grily, venkovní osvětlení, nářadí a další zahradnické potřeby. Přesvědčte se o široké nabídce obchodu 4home.cz a prohlédněte si 4home.cz leták, díky kterému výrazně ušetříte.

U 4home.cz naleznete každý měsíc platný akční leták 4home.cz, který s sebou přináší zlevněný sezónní sortiment, abyste si vybrali takové zlevněné zboží, které pro váš dům, byt či zahradu zrovna potřebujete. Aktuální leták 4home.cz spustil 23.10.2020 a je pro vás k dispozici zde.

4home.cz - internetový obchod s bytovým a zahradnickým zbožím

Ke spuštění e-shopu 4home.cz došlo v roce 2004. Má tak za sebou více než patnáct let zkušeností s prodejem bytového a zahradnického sortimentu. 4home.cz velmi rychle rozšiřoval nabídku, díky čemuž v něm nakupovalo stále více lidí. Stal se velmi úspěšným prodejcem, což se odrazilo také v expanzi na slovenský trh v roce 2007. Kromě Slovenska působí 4home.cz také v Polsku, Maďarsku a Rumunsku.

U 4home.cz nakoupíte prostřednictvím webových stránek www.4home.cz, které slouží jednak k prohlédnutí sortimentu, ale také k jeho zakoupení. Objednané zboží si můžete nechat doručit ke dveřím vašeho domu či bytu, nebo si ho vyzvednout na jednom z výdejních míst, která jsou rozmístěná po celé České republice a naleznete je například v Hradci Králové, Praze, Zlíně, Brně a Liberci.

Aktuální akční leták 4home.cz: bytový a zahradnický sortiment i hračky pro děti

4home.cz klade důraz na kvalitu a originalitu, o čemž svědčí také výroba povlečení a bytového textilu s vlastními vzory. Povlečení, u kterého se nachází logo sedmikrásky, je navíc otestované podle přísných evropských standardů, takže si můžete být jisti jeho kvalitou. Preciznost se však dotýká veškerého bytového textilu, nejen ložního povlečení. Kromě vlastních výrobků ve 4home.cz naleznete také výrobky známých značek, jako je Banquet, Tescoma, Sencor, ETA, De'Longhi a další.

Abyste za svůj nákup nezaplatili víc, než je nezbytně nutné, je pro vás připravený 4home.cz leták tento týden, který je plný zajímavých slev. Kromě toho ušetříte také v případě, že bude hodnota vaší objednávky nad tisíc korun, jelikož pak nebudete muset platit za dopravu. Pro stálé zákazníky 4home.cz připravil věrnostní program Pohoďáčci, který spočívá ve sbírání bodů - Pohoďáčků - za nákup nebo hodnocení zakoupených výrobků. Nasbírané body poté můžete proměnit za slevu na nákup nebo zajímavé dárky.

Zaujal vás sortiment a slevy obchodu 4home.cz? Pokud si chcete ještě porovnat 4home.cz leták příští týden s akčními letáky obchodů, které rovněž spadají do kategorie Bydlení, zahrada, není to žádný problém. Podívat se s námi můžete například na akce prodejen Dům barev, Domestav, Decodoma, Casarredo, BAUMAX, Barevný ráj, BALD.REKLAMA