28 dní 18:54:42
REKLAMA

iStyle leták - aktuální akční leták na tento týden

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu iStyle platného od 16.10.2020
Zbývá dnů: 15

Aktuální nabídka

16.10. - 13.11.2020

iStyle leták

Pro milovníky značky Apple je zde připravený iSTYLE leták

Patříte mezi nadšené uživatele elektroniky Apple? Pak jistě znáte obchod iSTYLE, který je zaměřený na prodej elektroniky Apple. V jeho nabídce nechybí Mac, iPad, iPhone, Apple Watch, Airpods a Apple TV. Tyto výrobky se však neobejdou bez kvalitního příslušenství, které si zde rovněž můžete zakoupit. Pokud vám něco chybí, prohlédněte si leták iSTYLE, ve kterém naleznete jednak zlevněnou elektroniku, ale také další zboží, které vám zpříjemní její užívání.

Akční leták iSTYLE vychází několikrát do roka a pokaždé se v něm můžete těšit na jiné zlevněné produkty. Pokud si vyberete výrobky v akci, ušetříte několik stovek nebo dokonce i tisíc korun, což jistě oceníte. Aktuální leták iSTYLE je platný od 16.10.2020 a můžete si ho prohlédnout zde.

iSTYLE - největší český prodejce elektroniky Apple

Historie společnosti iSTYLE sahá do srpna roku 2006. K otevření první prodejny došlo ještě téhož roku v Praze na ulici Revoluční. O výrobky známé kvalitní značky Apple je už od samého založení společnosti iSTYLE velký zájem, což vedlo k otevření dalších prodejen. V současné době je na našem území provozováno celkem deset kamenných obchodů, které naleznete v Praze, Brně a Ostravě.

Společnost iSTYLE se daří, díky čemuž mohla expandovat do dalších zemí ve střední Evropě, kde provozuje celkem dvacet poboček. Kromě kvalitních výrobků se můžete v každém obchodě spolehnout na profesionální přístup všech zaměstnanců, které společnost Apple pravidelně kontroluje.

Apple výrobky si můžete koupit jednak v prodejně, tak prostřednictvím webových stránek istyle.cz, což je výhodné obzvlášť pro ty, kteří nemají iSTYLE prodejnu ve svém okolí. Na webových stránkách naleznete stejný sortiment jako v kamenném obchodě, takže nemusíte mít strach, že byste byli o nějaké výrobky ochuzeni.

Aktuální akční leták iSTYLE: zajímavé Apple výrobky i služby

I když je Mac, iPad, iPhone a další Apple elektronika kvalitní, může se stát, že se přece jen rozbije. V takovém případě je pro vás připravený iSTYLE servis, který si poradí s jejich opravou, která probíhá přesně podle pokynů od výrobce. Rozbité díly vymění za nové originální součástky, aby byla zajištěná kvalita výrobku.

iSTYLE leták tento týden, který je plný zlevněných výrobků, jako je Mac, iPad, iPhone, Apple Watch a jejich příslušenství, však není to jediné, co zde naleznete. Kromě samotného nákupu a servisu tu na vás také čeká možnost nákupu na splátky, výkup telefonu, tabletu, chytrých hodinek a notebooku jakýchkoliv značek a další služby.

Pro stálé zákazníky iSTYLE připravil věrnostní program, který spočívá ve sbírání bodů za nákup. Za nasbíraný určitý počet bodů získáte slevu na vámi vybrané zboží.

Používáte elektroniku Apple a chtěli byste si pořídit další nebo k té vaší stávající přikoupit příslušenství? Prohlédněte si iSTYLE leták příští týden, ať víte, jaké výrobky jsou momentálně ve slevě. Pokud chcete mít jistotu, že je nakupování u iSTYLE výhodné, prohlédněte si akční nabídku obchodů, které stejně jako iSTYLE spadají do kategorie Elektro. Jsou to například prodejny Elektro Oáza, Electro World, Datart, czc.cz, Conrad, Comfor, Alza.REKLAMA