Marks & Spencer leták - aktuální akční leták na tento týden

Aktuální Marks & Spencer akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Marks & Spencer

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Marks & Spencer platného od 01.09.2020
Zbývá dnů: 7

Aktuální nabídka

01.09. - 30.09.2020

Náhled letáku Kids od obchodu Marks & Spencer platného od 01.09.2020
Zbývá dnů: 7

Kids

01.09. - 30.09.2020

REKLAMA

Marks & Spencer

Leták Marks & Spencer – zboží, které potěší oko i mlsný jazyk

Oblečení, doplňky, domácnost i potraviny? Tak tuto kombinaci zboží jen tak někde nenajdete. Možnost vybírat módní kousky, doplňky a dekorace pro domácnost, připravit se na miminko a ještě si k tomu pochutnat nepřináší nikdo jiný než Marks & Spencer. Když si navíc předem prohlédnete nabídku, kterou vám přinese Marks & Spencer příští týden, získáte vše, co potřebujete, a ještě přitom ušetříte.

Vzhledem k tomu, že produktů nabízí opravdu hodně, Marks & Spencer pro své zákazníky přináší pravidelně několik akčních letáků zároveň. Každý měsíc vychází leták Marks & Spencer, News In Kids, News In Men a News In Women s tím, že všechny vycházejí pro stejné období. Aktuální letáky jsou platné od 01.09.2020 a naleznete je zde.

Úspěšná firma Marks & Spencer

O tom, že britský prodejce Marks & Spencer, známý také pod zkratkou M&S, má své místo v srdcích zákazníků, svědčí fakt, že působí ve více než 45 zemích světa. Oblibu si vybudoval především díky vysoké kvalitě, na které si dává záležet.

Garanci kvality a moderní přístup prezentují prostřednictvím letáků Marks & Spencer, vekterých naleznete všechny nejnovější kolekce. Jak již bylo řečeno, nabízejí oděvy pro ženy, muže, děti i miminka. Vybírat můžete také ze široké nabídky produktů pro domácnost, a to od bytových dekorací přes ložní prádlo a ručníky až po pomůcky do kuchyně.

Neméně vyhledávanými jsou pak potraviny Marks & Spencer. Pochutnat si můžete na sušenkách, moučnících, sladkostech i cereáliích, které jsou inspirovány britskou kuchyní. Nechybí ani široký výběr čajů, kávy a vín. Své zastoupení mají také slané potraviny, a to prostřednictvím omáčky, koření, těstoviny a další pochutiny.

A protože se vše nemůže vejít na jednu prodejnu a ani vše nepojme leták Marks & Spencer, můžete získat další informace o produktech prostřednictvím jejich internetových stránek marksandspencerstyle.cz. Samotné prodejny Marks & Spencer můžete navštívit třeba v Praze, Brně, Českých Budějovicích nebo Ostravě.

Aktuální akční leták Marks & Spencer: zajímavé slevy pro všechny zákazníky

Aktuální akční leták Marks & Spencer patří vedle osobní návštěvy prodejny k nejjistější cestě, jak se informovat o současné nabídce. Otevírací doba prodejen se pohybuje mezi 8:00 až 21:00 a je závislá na otevírací době obchodních center, ve kterých se nachází.

Ať už budete vybírat zboží na prodejně nebo prostřednictvím internetu, rozhodně se nezapomeňte přihlásit do M&S klubu. Na nově registrované členy čeká 20 % sleva na další nákup, dále vám pak budou chodit upozornění na speciální akce a navíc budete mezi prvními, kdo se dozví o nových kolekcích. Za body, které budete u nákupu sbírat, pak obdržíte peněžní kupon, který můžete u dalších nákupů uplatnit.

Nabídka firmy Marks & Spencer je opravduširoká a uspokojí nejednoho náročného zákazníka. Pokud jste ale v nabídce Marks & Spencer letáku tento týden nenalezli opravdu nic, co by vás zaujalo, pak navštivte jiné obchody v kategorii Oděv a obuv - zkuste si prohlédnout například nabídku prodejen H&M, Envy, Cellbes, CCC, Bonprix, Baťa, Astratex.REKLAMA