Aktuální LIDL leták od 18.11.2019 + akční leták na příští týden
11 dní 08:19:16

LIDL leták na příští týden + aktuální leták

Aktuální Lidl akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Lidl

REKLAMA
REKLAMA
Náhled letáku Booombastické ceny od obchodu Lidl platného od 04.11.2019

Booombastické ceny

04.11.2019 - 10.11.2019

Náhled letáku Akce lesk od obchodu Lidl platného od 29.10.2019

Akce lesk

29.10.2019 - 03.11.2019

Náhled letáku Americký týden od obchodu Lidl platného od 14.10.2019

Americký týden

14.10.2019 - 20.10.2019

REKLAMA

LIDL leták

Lidl leták na příští týden nabízí nízké ceny 

Pokoušíte se už nějakou dobu šetřit, ale stále se na vašich financích neprojevil žádný výrazný rozdíl? Pokud máte ve svém okolí prodejnu Lidl, určitě zkuste využít jeho zajímavých slev. S letáky Lidl se můžete vždy těšit na nějaký zajímavý tématický týden, kde najdete pochůtky z různých koutů světa, stejně ta jako klasické potraviny za jedinečné ceny. Přesvědčte se o tom v aktuálním letáku Lidl s platností 18.11.2019, který najdete zde.

Co můžete najít v aktuálním letáku?

  • Aktuální Lidl leták vám zaručí, že letošní Vánoce budou Deluxe! Hned na úvodní straně nabídne tiramisu, lososa nebo irský smetanový likér za skvělé ceny. Strany 26 jsou věnovány produktům pod privátní značkou Deluxe, což jsou luxusní potraviny v luxusním balení. Například různé druhy šunek, fermentovaných salámů, paštik, spousta druhů zrajících sýrů, omáčky, nakládané houby nebo i akátový med s pláství. 

  • Pokud vás zajímají exotická vína, jistě se v letáku podívejte na s. 7. A hned na s. 8 je nabídka ovoce a zeleniny, které se před Vánoci prostě hodí. Další strany letáku přinášení běžné potraviny, na jejichž sortiment jsme v Lidlu zvyklí. Jsou však s velkými slevami, jako třeba 25 % na debrecínskou pečeni na s. 10, dále 22 % na sendviče na s. 11 nebo 28 % na rajčatové omáčky na s. 12

  • Milovníci oříšků budou potěšeni slevou 25 % na směsi ořechů na s. 13. Aktuální leták věnuje speciální pozornost i čajům, a to na s. 14

  • Víte, že s Lidlem můžete sbírat celou plyšovou partu z Disney pohádek? Podrobnosti jsou na s. 15

  • Od pondělí můžete výhodně nakoupit i domácí oblečení pro sebe a děti (s. 1619), hračky s motivem Ledového království nebo Star Wars (s. 20), vánoční dekorace (s. 2123) nebo hry a hračky pro větší děti i dospělé (s. 2427). 

  • Od čtvrtka 21. 11. vás Ester Ledecká a Marek Vašut provedou zimní módou, a to na s. 2830. Další strany letáku s platností také od čtvrtka jsou zaplněny potřebami pro vánoční tvoření (s. 31), skvělými cenami na dobroty pro naše nejmenší (s. 32). 

  • Jestli chcete v zimě krmit ptáky, můžete si pořídit směs pro lesní ptáky za 29,90 Kč. na s. 34. Lidl leták říká, že nejlepší nabídka je v Lidlu. A na s. 36 to dokazuje balením farmářské šunky s 96 %  masa, 300 g za 64,90 Kč, zrajícím sýrem Olbrie za 24,90 Kč nebo rybími pepřenkami 200 g za 19,90 Kč. 

  • V rámci supervíkendu 23. –  24. 11. se můžete těšit na královský sýr se slevou 33 % nebo na selský jogurt se slevou dokonce 37 %!

Obvykle zde naleznete potraviny pocházející z Německa, a to v té nejvyšší kvalitě. Proč německé? Protože právě Německo je místem, kde byla otevřena vůbec první prodejna Lidl. Historie obchodu se sice postupně vyvíjela, jeho cíl však zůstal stejný - nabídnout zákazníkům zboží denní potřeby v nejvyšší kvalitě a za ty nejlepší ceny.

Důkazem toho, že se řetězci tento cíl skutečně daří plnit, je jak samotná nabídka na prodejnách, tak i pravidelné akce, které vám týden co týden přináší leták Lidl. Ačkoliv vychází jen jednou týdně, vždy přichází s dvojí nabídkou - nejprve od pondělí a následně od čtvrtka až do neděle. Obě však přicházejí v rámci jednoho letáku s tím, že aktuálně platí v rozmezí 18.11. - 24.11.

Prodejny Lidl v ČR mají v současnosti zastoupení takřka ve všech větších městech, jako je Brno nebo Praha. Jedná se o Supermarkety, kterým se říká diskonty, což znamená, že se od svých konkurentů, mezi které patří například Country Life, Coop, CBA, Billa, BALA, Astur & Qanto, Albert, liší velmi nízkou cenou a v případě obchodu Lidl i odlišnou strukturou nabídky. 

Když nestihnete nějakou akci, pomůže vám Lidl shop

Lidl dnes vlastní více než sto privátních obchodních značek jako například Silvercrest, Crivit, Pilos či Solevita, které slouží pouze pro jeho vlastní potřebu, takže se s nimi v jiných obchodech stoprocentně nesetkáte. Pod těmito značkami prodává jak potraviny, drogerii a další zboží denní potřeby, tak i oblečení, domácí spotřebiče či kuchyňské náčiní, které nově nabízí nejen v aktuálním Lidl letáku, ale také na Lidl eshopu, a to po celý rok.

Právě díky stálým dodavatelům a výrobcům potravin či jiného zboží, kteří mají pod záštitou prodejen Lidl zajištěný stálý odbyt, jsou v Lidlu slevy tak výrazné a stálé ceny neuvěřitelně nízké. Přesto si však řetězec stále zachovává excelentní kvalitu a pravidelně své konkurenty poráží v nezávislých testech. Jejich nabídka se navíc pravidelně střídá, takže se můžete spolehnout na to, že Lidl leták příští týden nabídne něco zcela jiného než ten současný - aktuálně si pro nás připravil Deluxe Vánoce.

Lidl leták je tu pro vás opravdu každý den

Jak už jsme zmínili, sortiment tohoto obchodu nezahrnuje pouze běžné potraviny a drogerii, ale také nejrůznější druhy spotřební elektroniky, oblečení, sportovních potřeb i věcí do domácnosti. Mimo to neustále sleduje aktuální trendy a přizpůsobuje jim své produkty, o čemž svědčí například rostoucí nabídka biopotravin nebo bezlepkových, vegetariánských či veganských produktů. Co se týče otevírací doby Lidlu, tak většinu prodejen můžete navštívit každý den od 7:00 do 20:00 a některé dokonce až do 21:00. 

Chodíte nakupovat do Lidlu? Není divu! Jen málokde se setkáte s tak vyváženým poměrem ceny a kvality, jakého se vám dostane právě ve společnosti Lidl. Za jejím založením stojí firma Lidl & Schwarz-Gruppe, která na český trh vstoupila v roce 2003 a kromě Lidlu má na starosti také řetězec Kaufland. Tehdy tu otevřela pouze třináct poboček, avšak postupem času jich vzniklo více a více, až jich tu nakonec vyrostlo přes 200.REKLAMA