Lidl - aktuální akční leták na tento týden


REKLAMA
REKLAMA

Lidl

Společnost Lidl se aktuálně nachází takřka ve všech větších městech. Od své konkurence se odlišuje jinou strukturou nabídky. Ve většině případů zde naleznete německé potraviny té nejvyšší kvality. Další řada potravin a výrobků byla vytvořena přímo pro potřeby společnosti Lidl, takže je v jiných obchodech nenaleznete. Díky stálým dodavatelům a výrobcům potravin pod záštitou prodejen Lidl se setkáváme s tak nízkými cenami. V současnosti prodejny Lidl zastupují více než 100 obchodních značek. Lidl zákazníkům nabízí sortiment pro zdravou výživu, štíhlou linii, ale také sortiment pro přeměnu domova. Na pravidelné akce upozorňuje vždy Lidl aktuální leták na tento týden.

Společnost Lidl se aktuálně nachází takřka ve všech větších městech (Praha, Olomouc, Brno, Ostrava, Litoměřice, České Budějovice, Plzeň, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Opava, Frýdek Místek nebo Karlovy Vary,..). Od své konkurence se odlišuje jinou strukturou nabídky. Ve většině případů zde naleznete německé potraviny té nejvyšší kvality. Proč německé? Protože právě Německo je místo, kde byla otevřena vůbec první prodejna Lidl. A to s tehdejším i současným cílem: nabídnout zákazníkům zboží denní potřeby v nejvyšší kvalitě a za ty nejlepší ceny.

O tom, jak se řetězci daří plnit tento cíl, se můžete přesvědčit v prodejnách samotných, ale online v letáku Lidl, který přestože vychází jednou týdně, má novou nabídku v týdnu dokonce dvakrát. Společnost Lidl si pro své potřeby nechala vytvořit dlouhou řadu tzv. privátních značek, tedy značek a jejich produktů, které nikde jinde nekoupíte.

Díky zajištění stálých dodavatelů a výrobců potravin pod záštitou prodejen Lidl, kteří mají svůj odbyt vždy zajištěn, tu můžete setkat s tak nízkými cenami za natolik kvalitní zboží, že pravidelně poráží konkurenci v nezávislých testech. Anebo se drží na špičce konkurenčních produktů. V současnosti prodejny Lidl zastupují více než 100 obchodních značek a jejich nabídky se v Lidl aktuálních letících pravidelně střídají.

Prodejny Lidl, kterých je v ČR již 234, je zákazníkům nabízen sortiment pro zdravou výživu, štíhlou linii, ale také sortiment oděvů, spotřební elektroniky, ale i nápadů pro přeměnu domova. Na pravidelné akce upozorňuje vždy Lidl aktuální leták na tento týden.

Prodejny Lidl jsou pro vás otevřeny denně od 7:00 do 20:00. Akční letáky vycházejí vždy v pondělí a jsou rozděleny na dvě části. První část nabídky je již od pondělka, další až od čtvrtka, obě však platí do neděle.

REKLAMA


REKLAMA