Aktuální LIDL leták od 18.11.2019 + akční leták na příští týden
14 dní 16:34:37

LIDL leták na příští týden + aktuální leták

Aktuální Lidl akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Lidl

REKLAMA
REKLAMA
Náhled letáku Booombastické ceny od obchodu Lidl platného od 04.11.2019

Booombastické ceny

04.11.2019 - 10.11.2019

Náhled letáku Akce lesk od obchodu Lidl platného od 29.10.2019

Akce lesk

29.10.2019 - 03.11.2019

Náhled letáku Americký týden od obchodu Lidl platného od 14.10.2019

Americký týden

14.10.2019 - 20.10.2019

REKLAMA

LIDL leták

Lidl leták na příští týden nabízí nízké ceny 

Pokoušíte se už nějakou dobu šetřit, ale stále se na vašich financích neprojevil žádný výrazný rozdíl? Pokud máte ve svém okolí prodejnu Lidl, určitě zkuste využít jeho zajímavých slev. S letáky Lidl se můžete vždy těšit na nějaký zajímavý tématický týden, kde najdete pochůtky z různých koutů světa, stejně ta jako klasické potraviny za jedinečné ceny. Přesvědčte se o tom v aktuálním letáku Lidl s platností 18.11.2019, který najdete zde.

Co můžete najít v aktuálním letáku?

  • Lidl opět vyhlásil XXL týden, což znamená nejen nákup ve velkém a za nízké ceny, ale také ušetření spousty obalů, zejména plastů – právě proto, že se zboží, až na některé výjimky, balí po větších kusech nebo gramážích. 

  • Ve velkém si díky tomu můžete vychutnávat řeckou kuchyni, protože hned na úvodní straně Lidl letáku najdete kuřecí prsní řízky za 119 Kč za kilo, balkánský sýr za 79,90 Kč za 600 g a také velkou litrovou lahev olivového oleje za 129 Kč. Ve velké budou tento baleny například pizzy Dlizioza, uzený losos, různé druhy šunek nebo sýrů, jak uvidíte v letáku na s. 24

  • Pozadu nezůstává Lidl leták ani s nabídkou XXL balení jogurtů  či sladkostí nebo slaných dobrou, které jsou na s. 57. XXL balení se však týká i drogerie na s 9. Vše pro vašeho mazlíčka najdete v letáku na s. 12, kde jsou slevy až 33 %. 

  • Lidl leták myslí i na blížícího se Mikuláše a Vánoce, takže se můžete vybavit potřebami, které vám usnadní pečení (s. 1314), nebo kvalitními každodenními kuchyňskými pomocníky od českých značek Simax či Mikov, samozřejmě za super ceny (s. 15)! Chybět v Lidl letáku nazvaném XXL týden nemohou v polovině listopadu ani vánoční dekorace (s. 1617) nebo ruční nářadí, kterým můžete udělat radost všem zručným členům domácnosti (s. 1819). 

  • Čtvrtečním cenovým trhákem je Esmara Linergie pyžamo s manžetkami za 199 Kč (s. 20). Pořídit můžete od čtvrtka do neděle však i ložní prádlo, pohodlné domácí oblečení nebo župany a ručníky, či spodní prádlo (s. 2125). 

  • A kdo by v zimě odolal zabíjačkovým pochoutkám!? Na s. 2628 Lidl letáku jich bude od čtvrtka 14. 11. široký výběr! Nezapomeňme ani na kolekci pro Sladké vánoce, jejíž nabídku najdete na s. 3032

  • Lidl leták připomíná i tradiční předvánoční sbírku Srdce dětem, na kterou lze přispívat až do 17. 11., zároveň představuje i dva výrobky, které jsou vítězi spotřebitelských testů, vyráběné jsou pod privátními značkami Lidl, takže je koupíte pouze v tomto obchodě. 

  • Potěší jistě i široká nabídka čerstvého masa, salátů či jogurtů se slevami až 45 %, na s. 3436 nebo velké slevy v rámci Super víkendu od 16. – 17. 11. (pozor, svátek), kde najdete i čtyřicetiprocentní slevu. Víc se dozvíte na poslední straně Lidl letáku XXL týden.

Obvykle zde naleznete potraviny pocházející z Německa, a to v té nejvyšší kvalitě. Proč německé? Protože právě Německo je místem, kde byla otevřena vůbec první prodejna Lidl. Historie obchodu se sice postupně vyvíjela, jeho cíl však zůstal stejný - nabídnout zákazníkům zboží denní potřeby v nejvyšší kvalitě a za ty nejlepší ceny.

Důkazem toho, že se řetězci tento cíl skutečně daří plnit, je jak samotná nabídka na prodejnách, tak i pravidelné akce, které vám týden co týden přináší leták Lidl. Ačkoliv vychází jen jednou týdně, vždy přichází s dvojí nabídkou - nejprve od pondělí a následně od čtvrtka až do neděle. Obě však přicházejí v rámci jednoho letáku s tím, že aktuálně platí v rozmezí 18.11. - 24.11.

Prodejny Lidl v ČR mají v současnosti zastoupení takřka ve všech větších městech, jako je Brno nebo Praha. Jedná se o Supermarkety, kterým se říká diskonty, což znamená, že se od svých konkurentů, mezi které patří například Country Life, Coop, CBA, Billa, BALA, Astur & Qanto, Albert, liší velmi nízkou cenou a v případě obchodu Lidl i odlišnou strukturou nabídky. 

Když nestihnete nějakou akci, pomůže vám Lidl shop

Lidl dnes vlastní více než sto privátních obchodních značek jako například Silvercrest, Crivit, Pilos či Solevita, které slouží pouze pro jeho vlastní potřebu, takže se s nimi v jiných obchodech stoprocentně nesetkáte. Pod těmito značkami prodává jak potraviny, drogerii a další zboží denní potřeby, tak i oblečení, domácí spotřebiče či kuchyňské náčiní, které nově nabízí nejen v aktuálním Lidl letáku, ale také na Lidl eshopu, a to po celý rok.

Právě díky stálým dodavatelům a výrobcům potravin či jiného zboží, kteří mají pod záštitou prodejen Lidl zajištěný stálý odbyt, jsou v Lidlu slevy tak výrazné a stálé ceny neuvěřitelně nízké. Přesto si však řetězec stále zachovává excelentní kvalitu a pravidelně své konkurenty poráží v nezávislých testech. Jejich nabídka se navíc pravidelně střídá, takže se můžete spolehnout na to, že Lidl leták příští týden nabídne něco zcela jiného než ten současný - aktuálně si pro nás připravil Deluxe Vánoce.

Lidl leták je tu pro vás opravdu každý den

Jak už jsme zmínili, sortiment tohoto obchodu nezahrnuje pouze běžné potraviny a drogerii, ale také nejrůznější druhy spotřební elektroniky, oblečení, sportovních potřeb i věcí do domácnosti. Mimo to neustále sleduje aktuální trendy a přizpůsobuje jim své produkty, o čemž svědčí například rostoucí nabídka biopotravin nebo bezlepkových, vegetariánských či veganských produktů. Co se týče otevírací doby Lidlu, tak většinu prodejen můžete navštívit každý den od 7:00 do 20:00 a některé dokonce až do 21:00. 

Chodíte nakupovat do Lidlu? Není divu! Jen málokde se setkáte s tak vyváženým poměrem ceny a kvality, jakého se vám dostane právě ve společnosti Lidl. Za jejím založením stojí firma Lidl & Schwarz-Gruppe, která na český trh vstoupila v roce 2003 a kromě Lidlu má na starosti také řetězec Kaufland. Tehdy tu otevřela pouze třináct poboček, avšak postupem času jich vzniklo více a více, až jich tu nakonec vyrostlo přes 200.REKLAMA