29 dní 02:57:28
REKLAMA

Expert elektro leták - aktuální akční leták na tento týden

Náhled letáku Aktuální informace od obchodu Expert elektro platného od 22.10.2020
Zbývá dnů: 12

Aktuální informace

od čtvrtka 22.10.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Expert elektro platného od 15.10.2020

Aktuální leták

15.10. - 23.10.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Expert elektro platného od 08.10.2020

Aktuální leták

08.10. - 14.10.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Expert elektro platného od 17.09.2020

Aktuální leták

17.09. - 25.09.2020

REKLAMA
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Expert elektro platného od 27.08.2020

Aktuální leták

27.08. - 04.09.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Expert elektro platného od 09.07.2020

Aktuální leták

09.07. - 17.07.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Expert elektro platného od 18.06.2020

Aktuální leták

18.06. - 26.06.2020

Expert elektro leták

Chcete nakoupit elektroniku výhodně? Prohlédněte si leták Expert Elektro

V dnešní době se žádná domácnost neobejde bez elektrických spotřebičů. Sami se o tom můžete přesvědčit, když se rozhlédnete po svém domově. Určitě v něm naleznete lednici, televizi, pračku a další elektrospotřebiče, které vám dennodenně usnadňují život. Na druhou stranu se jistě najdou nějací pomocníci, které vašemu domovu stále chybí. Prolistujte si Expert Elektro leták a vyberte si parní mop, robotický vysavač, sušičku prádla nebo jiný užitečný spotřebič, který vám usnadní úklid vaší domácnosti.

Na nový akční leták Expert Elektro se můžete těšit několikrát do roka. Pokaždé vychází ve čtvrtek a platí do následující středy. Vybrané slevy tak trvají jen týden, proto s nákupem neotálejte, ať je nepropásnete. Aktuální leták Expert Elektro je spuštěný od 22.10.2020 a naleznete ho zde.

Expert Elektro je součástí mezinárodní společnosti Expert International

Společnost Expert Elektro vznikla na našem území v roce 1996. O rok později se stala členem mezinárodní kooperace Expert International, která působí na evropském trhu již od roku 1967. V roce 2000 se toto sdružení začalo postupně rozšiřovat do celého světa a vznikla tak společnost Expert Global Inc. V současné době Expert provozuje více než sedm tisíc prodejen a to ve více než dvaceti zemích, jako je Itálie, Německo, Norsko, Portugalsko, Rakousko a další.

V České republice patří Expert Elektro mezi významného prodejce, což dokazuje více než padesát otevřených obchodů, které naleznete ve městech, jako je Jihlava, Havířov, Mladá Boleslav, Plzeň, Jičín a další. Seznam všech prodejen naleznete na webových stránkách www.expert.cz, kde je uvedená i jejich otevírací doba včetně přesné adresy.

Webové stránky obchodu Expert Elektro slouží zároveň i jako e-shop, takže pro novou elektroniku nemusíte jezdit jenom na pobočku. Z pohodlí vašeho domova si ji vyberete a necháte dovést až k vám domů nebo si ji můžete vyzvednout na prodejně. Pokud budete potřebovat poradit s vaší objednávkou, můžete se v pracovních dnech obrátit na bezplatnou zákaznickou linku.

Aktuální leták Expert Elektro: pro členy Expert Klubu je ještě výhodnější

Expert Elektro leták tento týden není jediný způsob, jak můžete při nákupu elektroniky ušetřit. Pokud se přidáte do Expert Klubu, získáte řadu výhod, jako jsou nižší ceny, možnost výměny zboží po dobu třiceti dnů od jeho zakoupení nebo VIP večery, které Expert Elektro pravidelně pořádá. V Expert Elektro můžete nakoupit, i když nemáte momentálně dostatek peněz, jelikož umožňují nákup na splátky.

Nevíte, jak se ekologicky zbavit staré elektroniky? Pokud si v Expert Elektro koupíte nový elektrospotřebič, můžete zde bezplatně váš starý vrátit, takže nebudete muset zjišťovat, kam ho můžete odvést. V obchodě Expert Elektro na vás čeká elektronika známých značek, jako je AEG, Bosch, LG, Philips, Samsung a mnoho dalších, takže si zde vyberete produkty od známých a léty ověřených výrobců.

Pokud byste se přeci jen ještě chtěli ujistit, že je nákup v Expert Elektro výhodný a Expert Elektro leták příští týden vám k tomu nestačí, podívejte se na nabídku obchodů, které rovněž spadají do kategorie Elektro - jsou to například obchody Elektro Oáza, Electro World, Datart, czc.cz, Conrad, Comfor, Alza. Porovnejte si jejich akce s letákem Expert Elektro, abyste zjistili, kde elektroniku nakoupíte nejvýhodněji.REKLAMA