Mary Kay leták - aktuální akční leták na tento týden

Aktuální Mary Kay akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Mary Kay

Náhled letáku Kniha o kráse od obchodu Mary Kay platného od 01.07.2020
Zbývá dnů: 3

Kniha o kráse

01.07. - 30.09.2020

Náhled letáku Katalog pro muže od obchodu Mary Kay platného od 01.07.2020

Katalog pro muže

od stredy 01.07.2020

REKLAMA
Náhled letáku TimeWise Repair od obchodu Mary Kay platného od 01.07.2020

TimeWise Repair

od stredy 01.07.2020

Náhled letáku TimeWise 3D od obchodu Mary Kay platného od 01.07.2020

TimeWise 3D

od stredy 01.07.2020

Náhled letáku Katalog vůní od obchodu Mary Kay platného od 01.07.2020

Katalog vůní

od stredy 01.07.2020

Náhled letáku Příležitost začít podnikat od obchodu Mary Kay platného od 01.07.2020

Příležitost začít podnikat

od stredy 01.07.2020

REKLAMA
Náhled letáku Clear proof od obchodu Mary Kay platného od 01.07.2020

Clear proof

od stredy 01.07.2020

Mary Kay

Leták Mary Kay je celý o kráse

Být vždy trendy je snem nejedné z nás. Nejde však jen o stylové oblečení a dokonalý účes, důležité je sledovat také módní trendy v líčení. Nosí se přírodní odstíny nebo různobarevné stíny? Jak zvýraznit obočí? A co rty nebo lícní kosti? S nejistotou pomůže leták Mary Kay.

Díky němu získáte přehled o současné nabídce a především o akcích a slevách, které Mary Kay právě nabízí. Leták je platný tři měsíce a je vždy sestaven tak, aby odrážel novinky pro následující období. Aktuální akční leták Mary Kay tento týden je platný od 01.07.2020 a můžete si ho prolistovat zde.

Historie značky Mary Kay

První obchod značky Mary Kay byl otevřen roku 1963. Značka samotná pochází z Ameriky a její zakladatelkou je Mary Kay Ash. Díky její neutuchající práci se firma rozrostla a začala se šířit do dalších zemí, v současné době naleznete zastoupení na více jak 20 místech světa, a to například v Argentině, Brazílii, Kanadě, Německu, Irsku, Polsku, Španělsku, Švédsku a Švýcarsku.

Mezi produkty, které značka Mary Kay nabízí, patří přípravky pro péči o pleť, dekorativní kosmetika, přípravky na tělo a parfémy, a to také v provedení pro muže. Navíc nabízí speciální dárkové sady, kterými potěšíte každého, kdo o sebe rád pečuje. Leták Mary Kay přináší nejžhavější novinky - kompletní sortiment a oblíbené kousky můžete objednávat přes internetové stránky www.marykay.cz, které vás přesměrují k nejbližší kosmetické poradkyni.

Nabídku si také můžete prohlédnout a zkonzultovat osobně s nezávislou kosmetickou poradkyní, která vás zároveň naučí jak vybrat podkladovou bázi nebo se nalíčit tak, abyste zvýraznila své přednosti a naopak zakryla jakékoliv nedostatky. U ní se rovnou můžete rovnou i zaregistrovat jako nezávislá kosmetická poradkyně, a tak si objednávat produkty se slevou a případně si i přivydělat.

Aktuální akční leták Mary Kay: buďte trendy

Jak už bylo řečeno, aktuální akční leták Mary Kay přináší do vašich domovů nejnovější trendy v oblasti líčení a péče o tělo. Rozhodně je výhodné nabídku Mary Kay sledovat pravidelně, a to také kvůli programu Má MK. Díky němu získáte při objednávání řadu výhod a také se mnohem snadněji spojíte se svou nezávislou kosmetickou poradkyní.

Pokud vás ale kosmetika Mary Kay nezaujala a hledáte něco jiného, inspirujte se v kategorii Zdraví a kosmetika. Obchody, jako je například FAnn parfumerie, Dr. Max, dm drogerie, Benu, Avon, Alphega lékárna, Ageo, mohou mít v nabídce to, co právě hledáte.REKLAMA