Globus leták na příští týden (aktuální akční leták)

Aktuální Globus akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Globus

REKLAMA
Náhled letáku Brno od obchodu Globus platného od 17.10.2019
Zbývá dnů: 6

Brno

17.10.2019 - 23.10.2019

REKLAMA
Náhled letáku Opava od obchodu Globus platného od 17.10.2019
Zbývá dnů: 6

Opava

17.10.2019 - 23.10.2019

REKLAMA
REKLAMA

Globus leták

Globus leták - Pokud si potrpíte na kvalitu

Globus je maloobchodní řetězec pocházející z Německa, kde, stejně tak jako u nás, provozuje hypermarkety, hobby markety a elektroobchody. Mezi lidmi je známý především svými produkty, které disponují prvotřídní kvalitou - mezi ně se řadí čerstvé maso, pečivo, zelenina, zákusky a spousta dalších druhů potravin. Globus si navíc valnou většinu těchto potravin vyrábí na vlastní pěst, což mu dává možnost na kvalitu výrobků skutečně dohlížet. 

O šíři jeho sortimentu se přesvědčíte nejen při návštěvě některé z prodejen, ale také v Globus akčním letáku. Ten aktuální, který nese název "Aktuální leták" a je platný od 17.10.2019, si můžete prolistovat zde. V každém obchodě najdete vlastní řeznictví, pekařství, restauraci nebo dokonce i čerpací stanice. Taková rozmanitost služeb je u ostatních řetězců z kategorie Supermarkety naprosto nevídaná. 

Globus - Spokojenost a pohodlí zákazníků na prvním místě

Globus si důvěru svých zákazníků získává skrze dva druhy garance. Ta první spočívá v tom, že zboží, které si vyberete v aktuálním letáku, nebude vyprodané. Kdyby však bylo, Globus vám zboží zajistí do 14 dnů nebo vám v krajním případě nabídne za stejnou cenu zboží stejné či lepší kvality. Druhá garance spočívá v tom, že pokud vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete jej do 30 dnů vrátit - potravinářské výrobky však lze vracet jen před uplynutím data spotřeby.

Navíc můžete využít věrnostního programu Globus Bonus, se kterým získáte spoustu výhod jako slevový kupon, peněžní bonusy, ale také například svůj skener Scan&Go. Ten vám usnadní nakupování tak, že budete chodit po obchodě a sami si skenovat zboží, díky čemuž získáte přehled o celkové hodnotě nákupu a navíc nebudete muset stát fronty u pokladen. Při dokončení nákupu skener odložíte do držáku, zaplatíte a je hotovo. K tomu, abyste se stali členem tohoto programu, se stačí jen zaregistrovat.

Prodejny nalezneme po celé České republice. Na rozdíl od konkurenčních obchodů, jako je Country Life, Coop, CBA, Billa, BALA, Astur & Qanto, Albert, jich má Globus sice jen pár, avšak nákupy zde opravdu stojí za to. Můžete jej navštívit například v Praze, Brně, Olomouci, Liberci, Chomutově, Pardubicích, Českých Budějovicích, Ostravě a Opavě. Otevírací doba je na každé pobočce trošku odlišná, můžete si ji však najít na webových stránkách www.globus.cz

Akce Globus vyhoví i veganům a lidem se speciální dietou

Sortiment tohoto řetězce je nakloněn i vegetariánům, veganům a například také celiakům. Naleznete zde veganské produkty pod záštitou Zdravý svět, biopotraviny, raw výrobky a bezlepkové potraviny, bezlaktózové produkty či produkty, ve kterých není obsažen palmový olej. Pokud některou z těchto diet následujete, nemusíte se bát, že byste ve výběru byli omezeni. Spousta těchto věcí bývá i v akcích, které jsou vypsány v letácích, ten nejnovější platí od 17.10.2019 a najdete ho zde.REKLAMA