Prodejny Zeman leták - aktuální akční leták na tento týden

Aktuální Prodejny Zeman akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Litujeme, Prodejny Zeman nemá
žádné aktuální nabídky.

Aktuální letáky Prodejny Zeman

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Prodejny Zeman platného od 21.09.2020

Aktuální leták

21.09. - 26.09.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Prodejny Zeman platného od 14.09.2020

Aktuální leták

14.09. - 19.09.2020

REKLAMA

Podobné letáky z kategorie Supermarkety

Náhled letáku Vyrobeno v České republice od obchodu Lidl platného od 29.09.2020
NOVÝ
Zbývá dnů: 7

Vyrobeno v České republice

29.09. - 04.10.2020

Náhled letáku Speciální nabídka E-shopu od obchodu Lidl platného od 14.09.2020
Zbývá dnů: 0

Speciální nabídka E-shopu

14.09. - 27.09.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Kaufland platného od 23.09.2020
Zbývá dnů: 0

Aktuální leták

23.09. - 27.09.2020

Náhled letáku Chomutov od obchodu Kaufland platného od 23.09.2020
Zbývá dnů: 0

Chomutov

23.09. - 27.09.2020

Prodejny Zeman leták

Leták prodejny Zeman: Čerstvé maso a uzeniny za skvělé ceny

Pokud patříte mezi milovníky masných výrobků, pak jistě znáte prodejny Zeman, které se na prodej čerstvého a kvalitního masa a uzenin specializují. Každý den zde naleznete čerstvé výrobky, které jsou vyrobené podle klasických receptur s využitím nejmodernějších technologií. Ceny masa a uzenin jsou velmi příznivé, o čemž vás přesvědčí prodejny Zeman leták, který nabízí masné produkty za ještě výhodnější ceny.

Na nový akční leták prodejny Zeman se můžete těšit každý týden. Vychází v pondělí a platí do následující soboty, takže se akční zboží rychle mění. Kromě klasické týdenní akční nabídky se také můžete těšit na víkendové akce. Aktuální leták prodejny Zeman je spuštěný od příštího týdne a můžete si ho prohlédnout na naší webové stránce.

Prodejny Zeman představují obchody s masem a uzeninami s dlouholetou tradicí

Historie prodejen Zeman sahá až do roku 1897, ve kterém Alois Schneider začal s rodinnou tradicí řeznického řemesla. Řeznictví se dařilo, avšak pouze do roku 1948, ve kterém došlo z důvodu znárodňování soukromého podnikání k jeho pozastavení. V roce 1991 se u nás situace uklidnila, takže mohli bratři Robert a Josef Schneiderovi řeznickou činnost znovu obnovit a otevřeli tak svoji první prodejnu a výrobnu uzenin v Plzni.

Prodejny Zeman se pyšnily stále větším úspěchem, díky čemuž se v roce 2009 staly největším výrobcem uzenin v Čechách. V roce 2018 došlo k rozdělení na dvě části - maloobchodní síť prodejen ZEMAN maso-uzeniny, a.s. a výrobní část Uzeniny Příbram, a.s.. Maloobchodních prodejen Zeman je u nás v současné době otevřených více než sto a naleznete je ve městech, jako je Děčín, Karlovy Vary, Přelouč nebo Kolín.

Seznam všech otevřených prodejen Zeman naleznete na webových stránkách www.prodejnyzeman.cz, kde na vás také čeká jejich otevírací doba. Každá je otevřená od pondělí do soboty, ale konkrétní čas se mírně liší.

Zeman akční leták: V prodejnách Zeman naleznete i chutné speciality

Kromě klasického vepřového, kuřecího a hovězího masa a uzenin, jako jsou šunky, párky, salámy a klobásy, se zde na podzim a v zimě můžete těšit na zabijačkové hody a s nimi spojené typické produkty, paštiky a pomazánky. V každém řeznictví si také můžete objednat vepřovou půlku, která je rozbouraná na přední a zadní čtvrtku. V některých prodejnách Zeman se také můžete těšit na produkty z teplého pultu.

Prodejny Zeman leták tento týden jsou zkrátka plné zajímavých cen masných výrobků. Pokud si však chcete výhodnost nabídek ještě ověřit, nezapomeňte si nejprve prohlédnout nabídky konkurenčních obchodů, které rovněž spadají do kategorie Supermarkety. Porovnat ceny si můžete například s obchodem Country Life, Coop, CBA, Billa, BALA, Astur & Qanto, Albert, ať se ujistíte, že je prodejny Zeman leták příští týden opravdu nejvýhodnější.REKLAMA