KAUFLAND leták 20.11.2019 (od středy) + akční příští týden
8 dní 05:50:22

Kaufland leták - akční leták na tento i příští týden

Aktuální Kaufland akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Kaufland

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kaufland leták na příští týden

Kaufland leták bere ohled na každého zákazníka

Společnost Kaufland si zakládá jak na spokojenosti svých zákazníků, tak na spokojenosti jednotlivých členů jeho týmu. Hlavním mottem obchodu je „Z lásky k Česku“ a tohoto sloganu se pevně drží, což si můžete potvrdit při každém nákupu - k dispozici je zde totiž spousta českých produktů. Akční nabídka Kauflandu navíc zahrnuje i specifické produktové řady, některé z nich pro účely zvláštní výživy – jmenujme například sortiment K-Classic Lactosefree nebo K-Take It Veggie.

Na pravidelné akce prodejny upozorňuje vždy nový leták Kaufland na tento týden (zde) a ještě než skončí jeho platnost, můžete si prohlédnout i Kaufland leták příští týden, jehož platnost trvá od 20.11.2019 - 26.11.2019.

Co můžete najít v aktuálním letáku?

  • Tentokrát narazíme v Kaufland letáku hned na úvodní straně na šedesátiprocentní slevu na dřevěný obchod pro děti nebo další šedesátiprocentní slevu na tablety a gel do myčky. Super Kauf na s. 2 nabídne levná jablka, ta jsou téměř za polovinu. Dýňové pečivo můžete koupit jen za 66 % původní ceny. Milovníci tavených sýrů si mohou na s. 3 vyhlédnout tavený sýr President se slevou 45 %. A s více než poloviční slevou pořídíte prací gel Perwoll, najdete ho na s. 5

  • Strana 6 - 7 letáku Kaufland vám umožní předzásobit se na vánoční přípitky, víno nebo whisky jsou tu se slevou až 45%. Ale jistě se zastavte i u vánočních cukrovinek, ty jsou na s. 810 se slevami až 40 %. Rozsáhlá je i akční nabídka ovoce a zeleniny, a to na s. 1011, kde potkáte slevu až 50 %. 

  • V sortimentu masa na s. 1315 se tentokrát můžete zaměřit na vepřové koleno nebo hovězí kližku, samozřejmě i na ryby. Slevy až 45 %. V oblasti sýrů a mléčných výrobků vám Kaufland leták na s. 17 - 18 tentokrát připravil například Müller Mix se slevou 41 % nebo mozzarellu za pouhých 60 procent její původní ceny. V mrazácích na vás budou čekat filety, hranolky nebo zmrzlina, mrkněte na ně na s. 19

  • Na s. 21 se dozvíte podrobnosti o akci „Daruj potřebné“ a zároveň se tu můžete zaměřit i na výhodný nákup snídaňových nápojů. Na s. 23 je velká nabídka slev na sortiment pro nejmenší. A jistě se budete chtít zásobit i nealkoholickými nápoji k hodovnímu stolu. Jsou na s. 25

  • Chcete si dopřát Svátek pro vaše smysly? Pak se zaměřte na nabídku značky Spice&Soul na s. 2831. A hned na s. 3234 je nabídka hraček, které vaše děti možná rády uvidí pod stromečkem. Značka Liv&Bo přináší na s. 3537 dekorace pro sváteční atmosféru. A strany 3839 jsou věnovány pohodlí pro vaše mazlíčky. Super prodloužený víkend od 22. 11. do 24. 11. nabídne slevu 53 % na dezert se šlehačkou nebo 45 % na plátkový sýr Maasdamer. 

Kaufland kromě běžného prodeje nabízí svým zákazníkům i další výhody. Jde o celou řadu informačních online služeb, počínaje online akčním letákem, přes webovou kuchařku, až po aplikaci Kaufland do mobilu, která je plná akcí a slev. Prodejny Kaufland jsou pro vás otevřeny denně od 7:00 do 22:00 a vybrané pobočky dokonce od 6:00 do 21:00. 

Pouze otevírací dobu o svátcích Kaufland vždy lehce pozmění, a tak se vždy vyplatí sledovat aktuální dění na jeho webových stránkách www.kaufland.cz. Na co se však můžete vždy spolehnout, jsou akční letáky Kauflandu, které nově vycházejí každou středu a platí vždy až do následujícího úterý.

Kaufland je dostupný po celé republice

Historie společnosti Kaufland sahá až do předválečného období. Prodejny Kaufland v Německu utvářejí obchodní řetězec, který patří nejen mezi jeden z nejúspěšnějších obchodů z kategorie Supermarkety, ale také nejsilnější potravinářské společnosti na území celého Německa. 

V České republice jsme se první prodejny dočkali až v letech 1998, kdy se první pobočka slavnostně otevřela v Kladně. Mimo Českou republiku a Německa se aktuálně nachází v Bulharsku, Chorvatsku, Polsku a na Slovensku. V naší zemi se nachází několik set prodejen, mimo jiné v Praze, Brně, Olomouci, Jihlavě či Ostravě.

Slevy v Kauflandu vám pomohou ušetřit stovky korun

Obchodní síť Kaufland v České republice čítá přes 100 hypermarketů. Spousta lidí Kaufland bere jako ten nejkonkurenceschopnější obchod, mimo jiné i díky tomu, že disponuje svým vlastním masozávodem. Díky obrovskému zázemí a odběru potravin od svých dodavatelů si může tato společnost, podobně jako například Country Life, Coop, CBA, Billa, BALA, Astur & Qanto, Albert, držet ceny na lepší úrovni než většina ostatních řetězců. 

Nabízejí jak zboží své vlastní značky, tak i sortiment jiných značek, který zahrnuje nejrůznější zboží od potravin až po domácí potřeby. Hlavní devizou sítě je čerstvé a kvalitní ovoce a zelenina nebo vlastní pekárna, která rozpéká pečivo každou hodinu. Aby Kaufland udržel krok s konkurencí, přichází jednou za čas i se zvláštními produkty, jako jsou americké, italské či mexické speciality. Když si navíc pohlídáte Kaufland leták, můžete si všechny výrobky koupit za akční cenu, a tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.REKLAMA