KAUFLAND leták 13.11.2019 (od středy) + akční příští týden
15 dní 05:11:51

Kaufland leták - akční leták na tento i příští týden

Aktuální Kaufland akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Kaufland

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kaufland leták na příští týden

Kaufland leták bere ohled na každého zákazníka

Společnost Kaufland si zakládá jak na spokojenosti svých zákazníků, tak na spokojenosti jednotlivých členů jeho týmu. Hlavním mottem obchodu je „Z lásky k Česku“ a tohoto sloganu se pevně drží, což si můžete potvrdit při každém nákupu - k dispozici je zde totiž spousta českých produktů. Akční nabídka Kauflandu navíc zahrnuje i specifické produktové řady, některé z nich pro účely zvláštní výživy – jmenujme například sortiment K-Classic Lactosefree nebo K-Take It Veggie.

Na pravidelné akce prodejny upozorňuje vždy nový leták Kaufland na tento týden (zde) a ještě než skončí jeho platnost, můžete si prohlédnout i Kaufland leták příští týden, jehož platnost trvá od 13.11.2019 - 19.11.2019.

Co můžete najít v aktuálním letáku?

  • Tento Kaufland leták je zaměřen na Vůni cukroví. Dali si tu totiž velké předsevzetí, že Vánoce budou dobré jako nikdy předtím. Takže hned na úvodní straně najdeme to nejdůležitější vybavení pro pečení, jako jsou vejce, mandle nebo rum. A aby předvánoční nálada byla dokonalá, už nyní si můžete rozvěsit světelný řetěz, který je se slevou rovných 50%.

  • V Super Kaufu využijete padesátiprocentní slevu na kaki nebo výhodnou nabídku na šunku na kosti v celku, s hmotností 6,5 kg. Na s. 49 najdete nabídku všeho, co budete potřebovat pro vánoční pečení. A hned na to navazují vánoční cukrovinky, na s. 1012.

  • Kaufland leták již umožní výhodně pořídit i vánoční kosmetiku na s. 13. Nabídce ovoce, zeleniny nebo živých vánočních dekorací se věnují s. 1415. Širokou nabídku přináší Kaudland leták i v sortimentu masa a masných výrobků, a to na s. 1619. Pozadu nemusejí s výhodným nákupem zůstat ani milovníci sýrů a mléčných výrobků (s. 2022).

  • Věděli jste, že s Kaufland letákem můžete rozsvítit Vánoce nevidomým? Informace najdete na s. 20. Na s. 30 se Kaufland leták zaměřil na snídaně. A speciální pozornost je na s. 32 - 33 věnována vínu, ovšem i destilátům.  

  • Aby bylo vánoční pečení letos opravdu dokonalé, můžete si z Kaufland letáku pořídit šikovné domácí elektrické pomocníky (s. 3839) nebo pomocníky s úklidem (s. 4247), přičemž, pokud jste majiteli krbu či krbových kamen, tak se jistě zaměřte na s. 44, kde je speciální nabídka Hřejivé teplo. Platí však až na další týden, tedy od 18. 11. do 24. 11.

  • Na poslední straně Kaufland letáku můžete najít slevu až 64 %! Jistě budete zvědaví, co můžete tak výhodně nakoupit!

     

Kaufland kromě běžného prodeje nabízí svým zákazníkům i další výhody. Jde o celou řadu informačních online služeb, počínaje online akčním letákem, přes webovou kuchařku, až po aplikaci Kaufland do mobilu, která je plná akcí a slev. Prodejny Kaufland jsou pro vás otevřeny denně od 7:00 do 22:00 a vybrané pobočky dokonce od 6:00 do 21:00. 

Pouze otevírací dobu o svátcích Kaufland vždy lehce pozmění, a tak se vždy vyplatí sledovat aktuální dění na jeho webových stránkách www.kaufland.cz. Na co se však můžete vždy spolehnout, jsou akční letáky Kauflandu, které nově vycházejí každou středu a platí vždy až do následujícího úterý.

Kaufland je dostupný po celé republice

Historie společnosti Kaufland sahá až do předválečného období. Prodejny Kaufland v Německu utvářejí obchodní řetězec, který patří nejen mezi jeden z nejúspěšnějších obchodů z kategorie Supermarkety, ale také nejsilnější potravinářské společnosti na území celého Německa. 

V České republice jsme se první prodejny dočkali až v letech 1998, kdy se první pobočka slavnostně otevřela v Kladně. Mimo Českou republiku a Německa se aktuálně nachází v Bulharsku, Chorvatsku, Polsku a na Slovensku. V naší zemi se nachází několik set prodejen, mimo jiné v Praze, Brně, Olomouci, Jihlavě či Ostravě.

Slevy v Kauflandu vám pomohou ušetřit stovky korun

Obchodní síť Kaufland v České republice čítá přes 100 hypermarketů. Spousta lidí Kaufland bere jako ten nejkonkurenceschopnější obchod, mimo jiné i díky tomu, že disponuje svým vlastním masozávodem. Díky obrovskému zázemí a odběru potravin od svých dodavatelů si může tato společnost, podobně jako například Country Life, Coop, CBA, Billa, BALA, Astur & Qanto, Albert, držet ceny na lepší úrovni než většina ostatních řetězců. 

Nabízejí jak zboží své vlastní značky, tak i sortiment jiných značek, který zahrnuje nejrůznější zboží od potravin až po domácí potřeby. Hlavní devizou sítě je čerstvé a kvalitní ovoce a zelenina nebo vlastní pekárna, která rozpéká pečivo každou hodinu. Aby Kaufland udržel krok s konkurencí, přichází jednou za čas i se zvláštními produkty, jako jsou americké, italské či mexické speciality. Když si navíc pohlídáte Kaufland leták, můžete si všechny výrobky koupit za akční cenu, a tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.REKLAMA