TCHIBO.cz leták ||21.10.2019|| eshop + NOVÝ katalog
15 dní 04:54:35

Tchibo katalóg - akční ponuka na tento týden

Aktuální Tchibo akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Tchibo

REKLAMA
Náhled letáku Čas na odpočinek od obchodu Tchibo platného od 07.10.2019

Čas na odpočinek

07.10.2019 - 11.11.2019

REKLAMA

Tchibo leták

Více jak 60 let zkušeností Tchibo dělají ze společnosti předního prodejce různorodé kávy. Tchibo Praha patří mezi nejsilnější dovozce kávy do České republiky, byla založena v letech 1991. Díky silným značkám a rozmanitosti nabídky kvalitní kávy se Tchibo stala světoznámou značkou. Značka Tchibo je na trhu s kávou díky dlouholetému úsilí synonymem čerstvosti a jakosti.

Původně to byl zásilkový obchod s kávou, v dnešní době jde již o mezinárodní společnost, která působí v mnoha obchodních odvětvích. Dalším nabízeným sortimentem je oblast módního oblečení, domácích spotřebičů nebo elektroniky. Svým přístupem k zákazníkovi, nabídkou produktů, ale i cenami přináší společnost Tchibo rozmanitost, kvalitu a inovace. Pravidelně se o tom můžete přesvědčovat v aktuálním akčním letáku, který vychází každý týden.

Tchibo je o společnost, která odpovídá na aktuální poptávku svých zákazníků. Jejím základním heslem totiž je: „Nabídka se řídí poptávkou. A nabídka by měla pro své zákazníky být dosažitelná snadno a rychle.“ Nabídka společnosti Tchibo se proto každým rokem neustále rozšiřuje. V každém obchodě Tchibo proto vedle kávového baru s posezením najdete i široký výběr kávy, včetně prémiové řady Tchibo Privat Kaffee, a každý týden také novou kolekci spotřebního zboží. Její nabídku vám pravidelně přináší Tchibo aktuální leták na tento a příští týden.

Prodejny Tchibo jsou pro vás otevřeny denně od 9:00 do 21:00. Akční letáky vycházejí vždy v úterý a ve čtvrtek, přičemž každý z nich má platnost 2 týdny.  REKLAMA