TCHIBO.cz leták ||03.12.2018|| eshop + NOVÝ katalog

Tchibo - aktuální akční leták na tento týden     


REKLAMA
Náhled letáku Móda pro ženy od obchodu Tchibo platného od 22.10.2018

Móda pro ženy

22.10.2018 - 26.11.2018

Náhled letáku Čas na útulnost od obchodu Tchibo platného od 15.10.2018

Čas na útulnost

15.10.2018 - 19.11.2018

REKLAMA

Tchibo

Více jak 60 let zkušeností Tchibo dělají ze společnosti předního prodejce různorodé kávy. Tchibo Praha patří mezi nejsilnější dovozce kávy do České republiky, byla založena v letech 1991. Díky silným značkám a rozmanitosti nabídky kvalitní kávy se Tchibo stala světoznámou značkou. Značka Tchibo je na trhu s kávou díky dlouholetému úsilí synonymem čerstvosti a jakosti.

Původně to byl zásilkový obchod s kávou, v dnešní době jde již o mezinárodní společnost, která působí v mnoha obchodních odvětvích. Dalším nabízeným sortimentem je oblast módního oblečení, domácích spotřebičů nebo elektroniky. Svým přístupem k zákazníkovi, nabídkou produktů, ale i cenami přináší společnost Tchibo rozmanitost, kvalitu a inovace. Pravidelně se o tom můžete přesvědčovat v aktuálním akčním letáku, který vychází každý týden.

Tchibo je o společnost, která odpovídá na aktuální poptávku svých zákazníků. Jejím základním heslem totiž je: „Nabídka se řídí poptávkou. A nabídka by měla pro své zákazníky být dosažitelná snadno a rychle.“ Nabídka společnosti Tchibo se proto každým rokem neustále rozšiřuje. V každém obchodě Tchibo proto vedle kávového baru s posezením najdete i široký výběr kávy, včetně prémiové řady Tchibo Privat Kaffee, a každý týden také novou kolekci spotřebního zboží. Její nabídku vám pravidelně přináší Tchibo aktuální leták na tento a příští týden.

Prodejny Tchibo jsou pro vás otevřeny denně od 9:00 do 21:00. Akční letáky vycházejí vždy v úterý a ve čtvrtek, přičemž každý z nich má platnost 2 týdny.  

REKLAMA


REKLAMA