Baťa leták - aktuální akční leták na tento týden

Aktuální Baťa akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Baťa

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Baťa platného od 01.09.2020
Zbývá dnů: 10

Aktuální nabídka

01.09. - 30.09.2020

Náhled letáku Podzim/Zima 2019 od obchodu Baťa platného od 05.09.2019

Podzim/Zima 2019

05.09. - 30.11.2019

REKLAMA
Náhled letáku Jaro / léto 2019 od obchodu Baťa platného od 20.03.2019

Jaro / léto 2019

20.03. - 31.08.2019

Náhled letáku Katalog - Podzim/Zima 2018 od obchodu Baťa platného od 03.09.2018

Podzim/Zima 2018

03.09. - 21.03.2019

Náhled letáku Katalog - Léto 2018 od obchodu Baťa platného od 10.05.2018

Léto 2018

10.05. - 31.08.2018

Baťa

Baťa leták umožňuje levný nákup kvalitní obuvi pro každého

Kdo si zakládá na svém vzhledu, ten by rozhodně neměl myslet pouze na make-up nebo oblečení. Dokonalou tečku za každým outfitem totiž udělá pouze dobře vybraná obuv a doplňky. Pokud nedáte dopustit na práci zlatých českých rukou, určitě by vám neměla uniknout nabídka obchodu Baťa, která zahrnuje nejen kvalitní obuv, ale také kabelky a doplňky. Když si navíc před nákupem prolistujete aktuální leták Baťa, na svém nákupu můžete i výrazně ušetřit.

Každý Baťa leták platí jinak dlouhou dobu, vždy ale vychází ještě před začátkem nové sezóny, abyste si mohli výhodně koupit přesně takové boty, které budou odpovídat aktuálním venkovním teplotám. Papírové letáky chodí do schránky pouze členům Baťa klubu. Pokud do něj nepatříte nebo ho zrovna nemáte po ruce, prohlédněte si nový Baťa leták platný od 01.09.2020 s námi zde.

Baťa - světový prodejce obuvi s českými kořeny

Příběh společnosti Baťa začali psát v roce 1894 tři sourozenci - Anna, Antonín a Tomáš Baťovi. Mezi Čechy se nejvíce proslavilo jméno Tomáše Bati, který společnost převzal o rok později. Nejprve v ní pracovalo jen pár lidí, kteří šili boty pro své okolí. Nicméně postupně počet objednávek narůstal a nezastavil se ani během první světové války, přestože tehdy materiálu bylo pomálu.

Za úspěchem společnosti však nestojí pouze spokojení zákazníci, ale také zaměstnanci. To si Tomáš Baťa uvědomoval, a proto pro své pracovníky v okolí továrny postavil veškeré potřebné zázemí jako rodinné byty, školy a nemocnice. Společnost však nezažívala úspěch jen u nás. Baťovy závody se později rozšířily i do Evropy a později do celého světa. Dnes je najdeme ve více než sedmdesáti zemích, kam patří například Švédsko, Francie, Egypt, Indonésie nebo Singapur.

Vraťme se ale zpátky na naše území - zde společnost Baťa momentálně provozuje šedesát dva poboček. Navštívit je můžete například v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Prostějově nebo Pardubicích. Seznam všech poboček i aktuální nabídku obuvi a dalšího zboží najdete na webových stránkách www.bata.cz, kde si zároveň můžete zboží i objednat. Jediné, co potřebujete znát, je vaše velikost nohy.

Aktuální akční leták Baťa: módní trendy na dosah ruky

V obchodech Baťa si přijdou na své dámy a pánové všech věkových kategorií i malé děti. Nabídka je velice široká a zahrnuje každodenní a volnočasovou obuv, pánské i dámské společenské boty a třeba také oblíbené módní lodičky pro speciální příležitosti i běžné nošení. V sezóně nechybí ani pánská či dámská zimní obuv, ať už na nízkém či vysokém podpatku. 

V regálech na vás čekají boty známých a osvědčených značek, jako je Vagabond, Converse, Adidas, Nike či Puma. Baťa leták tento týden však přináší akce také na výrobky privátní značky Baťa, pod kterou se ukrývá obuv a kromě ní i kabelky, peněženky, ponožky a přípravky určené k péči o obuv.

I když nabídka, kterou najdete v Baťa letáku příští týden, může vypadat výhodně, vždy se vyplatí vzít v potaz všechny možnosti. Proto si nabídku tohoto obchodu raději porovnejte také s aktuálními letáky obchodů, jako je Halens, H&M, Envy, Cellbes, CCC, Bonprix, Astratex. Díky tomu, budete mít o zboží v kategorii Oděv a obuv dokonalý přehled, a tak i jistotu, že skutečně nakoupíte co možná nejlépe.REKLAMA