Kik - aktuální akční leták na tento týden


Aktuální leták

Aktuální leták

17.01.2018 - 13.02.2018

Aktuální leták

Aktuální leták

10.01.2018 - 16.01.2018

Aktuální leták

Aktuální leták

06.12.2017 - 09.01.2018

REKLAMA
Aktuální leták

Aktuální leták

22.11.2017 - 05.12.2017

Aktuální leták

Aktuální leták

15.11.2017 - 21.11.2017

Aktuální leták

Aktuální leták

08.11.2017 - 14.11.2017

Kik

Kik aktuální leták na tento týden informuje o pravidelných akcích retězce Kik textil. KIK textil a diskont je k nalezení ve všech větších městech na frekventovaných místech. Naleznete zde vše o pánského, dámského nebo dětského oblečení až po gumičky do vlasů. Prodejny KIK jsou nakloněné strategii, že čím levněji, tím lépe. Díky tomuto přístupu jsou prodejny hojně navštěvovány a mezi lidmi vysoce oblíbené. Naleznete zde opravdu levné bytové doplňky, hygienické potřeby, textil nejrůznějšího zaměření, dokonce i žrádlo pro psy a hračky pro děti. Vše za nejnižší možnou cenu. Rovněž zde naleznete sortiment, který se jinde v tak nízké cenové relaci obtížně hledá. Na své si přijdou i těhotné nebo spokojené maminky, které hledají levné a zároveň kvalitní oblečení moderního designu pro své děti.

Hlavním mottem prodejen Kik je „Cenově dostupná móda pro každého“. A při návštěvě těchto prodejen je to znát. Jednak jsou prodejny KIK otevřeny již na mnoha místech České republiky, aby k nim měli zákazníci blízko, jednak tu potkáte opravdu ty nejnižší ceny trhu. Přesvědčit se o tom pravidelně můžete v aktuálním letáku. Díky politice minimálních cen jsou prodejny hojně navštěvovány a mezi lidmi jsou vysoce oblíbené.

V České republice jsou prodejny KIK pod hlavičkou společnosti KiK textil a Non-Food spol. s r.o. Už název napovídá, že tu najdete vše, co není stravou pro lidi. Takže oblečení, doplňky, domácí potřeby a textil, hygienické potřeby, hračky nebo i krmení pro domácí mazlíčky. Kik aktuální leták se věnuje každé kategorii.

Nejvíce se prodejny KIK zaměřují právě na módu. A to pro kohokoliv. Od nejmenších miminek přes batolata a děti školního věku, puberťáky, dospělé (dokonce i v nadměrných velikostech), až po těhotné maminky. Móda je tu nabízena v různých stylech, takže i starší ročníky si jistě vyberou. Všichni si tu také mohou najít spodní prádlo i obuv.

Samozřejmostí jsou také doplňky například v podobě kabelek, drobné bižuterie, sponek do vlasů či třeba rukavic. Za neobvykle nízké ceny tu nakoupíte i různé dekorace, potřeby a vybavení na zahradu, některé sportovní potřeby a také věci pro psaní a kreslení. Stačí nahlédnout do Kik aktuálního letáku.

Prodejny Kik jsou pro vás otevřeny denně od 9:00 do 19:00, nekteré prodejny od 9:00 do 18:00. Akční letáky vycházejí v různých časových intervalech, a to podle jejich zaměření. Některé mají platnost týden, jiné například i měsíc. Proto je vhodné si před nákupem projít všechny aktuální letáky Kik, abyste věděli, na co se v prodejně zaměřit.

 

REKLAMA


REKLAMA