HORNBACH - akční leták i katalog

Aktuální HORNBACH akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky HORNBACH

Náhled letáku Přivítej léto projektem od obchodu HORNBACH platného od 01.06.2020

Přivítej léto projektem

od pondelí 01.06.2020

REKLAMA
Náhled letáku Kamenné běsnění od obchodu HORNBACH platného od 17.05.2020

Kamenné běsnění

17.05. - 31.05.2020

Náhled letáku Obklady a dlažby od obchodu HORNBACH platného od 01.05.2020

Obklady a dlažby

01.05. - 18.05.2020

Náhled letáku Stavebniny speciál od obchodu HORNBACH platného od 27.04.2020

Stavebniny speciál

27.04. - 08.05.2020

Náhled letáku Péče o zahradu od obchodu HORNBACH platného od 22.04.2020

Péče o zahradu

22.04. - 14.05.2020

REKLAMA
Náhled letáku Stavba terasy od obchodu HORNBACH platného od 17.04.2020

Stavba terasy

17.04. - 31.05.2020

HORNBACH leták

Chcete změnit své bydlení nebo zahradu? Prohlédněte si leták HORNBACH

Budování zahrady, rekonstrukce či výstavba domu pro vás bude mnohem jednodušší díky obchodu HORNBACH, ve kterém naleznete široký sortiment od stavebnin, podlahových krytin, nářadí, až po koupelnové, kuchyňské nebo zahradní vybavení. Ať už tedy pro vaše bydlení budete potřebovat jakékoliv zboží, v prodejně HORNBACH jej spolehlivě najdete! Když si navíc před nákupem prohlédnete HORNBACH leták, budete si moci v klidu vybrat zlevněné zboží a tím pádem za váš nákup zaplatit výrazně méně.

Nový akční leták HORNBACH je pro vás připravený několikrát do roka. Jelikož je nabídka tohoto prodejce tak rozmanitá, vydává více akčních letáků najednou, aby se každý z nich mohl zaměřit na konkrétní část sortimentu. Těšit se tak můžete na aktuální leták HORNBACH, který je zaměřený na zahradní náčiní, zatímco jiný bude obsahovat interiérové vybavení, osvětlení nebo třeba nářadí. Slevy, které platí od 08.07.2020 naleznete zde.

HORNBACH - úspěšný evropský prodejce zahradního, stavebního a interiérového vybavení

První zmínky o tomto prodejci sahají až do roku 1877, ve kterém vznikl řemeslný podnik pokrývačského mistra Michaela Hornbacha v německém městě Landau in der Pfalz. Jeho syn Wilhelm Hornbach pokračoval v budování tohoto podniku a v roce 1900 ho rozšířil o obchod se stavebninami. Prodejna se těšila velkému zájmu zákazníků, což vedlo k rozšiřování nabízeného sortimentu.

Milníkem v historii tohoto obchodu byl rok 1968, ve kterém došlo k otevření prvního kombinovaného marketu pro stavbu a zahradu. V následujících letech vznikaly další markety HORNBACH. Expanze HORNBACHU do zahraničí začala v roce 1996 - první zemí, kam se rozšířil bylo Rakousko a následovalo Nizozemsko, Česká republika, Lucembursko, Švýcarsko a další evropské státy.

Na našem území provozuje HORNBACH celkem deset prodejen, které jsou otevřené každý den a naleznete je ve městech, jako je například Brno, Hradec Králové, Olomouc, Plzeň nebo Praha. Nové zboží si nemusíte koupit pouze v kamenné prodejně, ale také si ho můžete objednat z webových stránek www.hornbach.cz, na kterých na vás čeká stejný sortiment jako na pobočkách HORNBACH.

Aktuální akční leták HORNBACH: rozmanitá nabídka zboží i služeb

Pestrá nabídka zboží není pro zákazníky to jediné důležité a HORNBACH to dobře ví. Proto svým zákazníkům nabízí také různé služby, jako je míchání barev, montážní servis, dárkové poukazy, profiservis nebo plánovací služby. Na webových stránkách obchodu HORNBACH také naleznete různé návody, jak pečovat o interiér a exteriér domu.

V prodejnách HORNBACH se můžete těšit na zboží známých značek, jako je Balakryl, Sencor, Bosch, Makita nebo Marimex. Zlevněné výrobky těchto i dalších značek vám ukáže HORNBACH leták tento týden.

Nakupování v obchodě HORNBACH je výhodné nejen díky tomu, že v něm naleznete veškeré zboží pro dům i zahradu, ale také díky jeho nízkým cenám. Prohlédněte si HORNBACH leták příští týden a přesvědčte se sami. Můžete si ho také porovnat s akčními letáky obchodů Dům barev, Domestav, Decodoma, CZ Nábytkář, Casarredo, BAUMAX, 4home.cz, které patří do kategorie Bydlení, zahrada stejně jako HORNBACH. Díky tomuto srovnání jednoduše zjistíte, který obchod nabízí zboží nejvýhodněji.REKLAMA