Tesco - akční leták na tento a příští týden

Aktuální Tesco akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Tesco

Náhled letáku Extra od obchodu Tesco platného od 17.07.2019
Zbývá dnů: 3

Extra

17.07.2019 - 23.07.2019

Náhled letáku Malý hypermarket od obchodu Tesco platného od 10.07.2019

Malý hypermarket

10.07.2019 - 16.07.2019

Tesco

Tesco je z aktuálního hlediska nejvíc rozšiřující se maloobchodní značkou po celé Evropě. Velmi rychlým tempem se rozšiřuje zejména sortiment zboží i služeb, které obchodní řetězec Tesco nabízí. Nejedná se totiž pouze o zboží potravinářské, oděvy, obuv, elektroniku, věci na zahradu a do domácnosti, ale také o doplňkové služby, které každý zákazník rád přivítá a které Tesco pravidelně připomíná i ve svých letácích.

„Každý den něco navíc“, to je základní poslání řetězce Tesco, které se stanovil v roce 2016. Jeho smyslem je být číslem jedna pro zákazníky, a to díky tomu, že jim pomůže vychutnat si lepší kvalitu a také jednodušší způsob života.

Mezi nověji zavedenými službami najdete slevy s kartou ClubCard, hotovostní půjčky s příjemnou úrokovou sazbou a dobrými podmínkami splácení, případně nákup na splátky s úrokem 0%. Takže když vás cokoliv v letáku Tesco zaujme, rozhodně nemusíte řešit, zda na to zrovna teď máte dost peněz.

Společnost Tesco se coby virtuální operátor mobilní sítě rovněž zasazuje o levnější volání skrze vlastní službu Tesco Mobile. Mezi držiteli Tesco Mobile voláte a smskujete zdarma, do ostatních sítí voláte levněji, než je běžné u velkých operátorů.

Velkou novinkou v oblasti Tesco doplňkových služeb je i možnost online nákupu, kdy v některých částech republiky doveze společnost Tesco váš online nákup až k vám domů. Zatím služba nefunguje po celém území, ale je postupně rozšiřována. Online nakupovat můžete zboží z běžné nabídky, ale i akční položky, které pravidelně nabízí Tesco akční leták.

Prodejny Tesco jsou pro vás otevřeny denně od 7:00 do 21:00, vybrané prodejny od 7:00 do 22:00 a hypermarkety od 6:00 do 24:00. Akční letáky vycházejí vždy ve středu a platí do dalšího týdne do úterý. Najdete tu však i magazín či katalogy.

Tesco aktuálne patří mezi nejuznávanější maloobchodní prodejce na území České republiky. Tesco je flexibilním řetězcem s maximální přizpůsobivostí dané lokalitě a zvykům místních zákazníků. Stejně tak, jak se zasazuje o kvalitu a čerstvost nabízeného sortimentu, hledí i na životní prostředí města, ve kterém působí. Mezi ty patří: Hradec Králové, Opava, Praha, Olomouc, Plzeň, Brno, Kladno, České Budějovice, Letnany, Plzeň Rokycanská, Karlovy Vary, Kolín, Jihlava, Královo Pole Brno, Most, Trutnov, Pardubice, Mladá Boleslav, Zličín, Havířov, Břeclav, Prostějov, Poděbrady, Skalka, Zlín, Plzeň Borská Pole, Liberec, Ústí Nad Labem, Boskovice, Děčín, Frýdek Místek, Zlín Malenovice, Rokycanská Plzeň, Brno Dornych, Ostrava Poruba, Ostrava Třebovice, Příbram, Nový Jičín, Klatovy, Uherské Hradiště, Ostrava Hrabová, Mělník, Karviná, Chrudim, Kralupy Nad Vltavou, Vyškov, Ivančice, Brandýs Nad Labem, Valašské Meziříčí, Tábor, Vysoké Mýto, Eden Praha, Rakovník, Jičín, Jaroměř, Ostrava Futurum, Skalka Praha, Říčany, Kroměříž, Sokolov, Rychnov Nad Kněžnou, Hradec Králové Futurum, Jirkov, Hostivice, Třinec, Hradec Králové Březhrad, Brno Vídeňská, Čelákovice, Cheb, Česká Třebová, Uničov, Mohelnice, Přerov, Šternberk, Vlašim, Ústí Nad Orlicí, Holešov, Žatec, Litvínov, Nový Smíchov, Postřižín, Český Krumlov, Kralupy, Třebovice a další.