Koberce Trend leták - aktuální akční leták na tento týden

Aktuální Koberce Trend akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Koberce Trend

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Koberce Trend platného od 16.09.2020
Zbývá dnů: 24

Aktuální nabídka

16.09. - 14.10.2020

REKLAMA

Koberce Trend

Koberce a podlahovou krytinu pro váš domov i zahradu nabízí Koberce Trend leták

Víte, že existují koberce, které jsou určené i do zahrady? Jedná se o speciální travní koberce, které jsou od pravé trávy na pohled k nerozeznání. Jejich velkou výhodou je to, že jsou stále krásně zelené a nemusíte je nikdy sekat ani zalévat. A právě takové nabízí obchod Koberce Trend! Kromě nich nabídka tohoto prodejce pochopitelně zahrnuje také běžné domácí koberce a vinylové či PVC podlahy. Prohlédněte si leták Koberce Trend a vyberte si novou podlahovou krytinu podle vašeho vkusu.

Na nový akční leták Koberce Trend se můžete těšit každý měsíc. Naleznete v něm vždy jinou slevovou nabídku z celého sortimentu obchodu. Kromě akčního letáku má pro vás Koberce Trend na svých webových stránkách připravenou kategorii s názvem výprodej, která je plná zlevněných podlahových krytin. Aktuální leták Koberce Trend spustil 16.09.2020 a je pro vás k dispozici na zde.

Koberce Trend - mezinárodní obchodní řetězec s podlahovou krytinou

K založení společnosti Koberce Trend došlo v roce 1996. Už od svého vzniku si začala budovat silné postavení na českém trhu. Její úspěch dokazuje také expanze na Slovensko, kde v současné době provozuje deset prodejen, a to ve městech, jako je Senica, Trnava, Piešťany, Čadca nebo Liptovský Mikuláš.

V České republice naleznete více než čtyřicet poboček, které jsou rozmístěné po celém území do měst, jako je Beroun, Hodonín, Ostrava, Vrchlabí nebo Třebíč. Podlahovou krytinu si však můžete objednat pohodlně z webových stránek www.koberce-trend.cz, které slouží zároveň i jako e-shop obchodu. Internetový nákup vám usnadní zákaznická linka, která je pro vás k dispozici každý všední den.

Aktuální akční leták Koberce Trend: podlahová krytina za jedinečnou cenu

Asi každý z nás by chtěl při nákupu ušetřit. Pokud si prohlédnete Koberce Trend leták tento týden, zaplatíte za novou podlahovou krytinu mnohem méně peněz, než jste čekali, a to bez ohledu na to, jestli se rozhodnete pro koberec nebo PVC či vinylovou podlahu. V obchodě Koberce Trend ušetříte také v případě, že se stanete členy jejich klubu Trend Family. Výše slevy je závislá na vašich útratách, takže čím víc nakoupíte, tím víc ušetříte.

Koberce Trend pro vás mají připravené také užitečně služby, jako je úprava podlahové krytiny na míru, obšití koberce, poradenství, návrh celého interiéru nebo profesionální pokládka podlahy.

Zvažujete výměnu podlahové krytiny a rozhodujete se, jestli si ji vyberete v obchodě Koberce Trend? Pokud vás o nákupu nepřesvědčila jeho samotná akční nabídka, kterou vám přináší Koberce Trend leták příští týden, můžete si ho porovnat se slevovými letáky prodejen Domestav, Decodoma, Casarredo, BAUMAX, Barevný ráj, BALD, 4home.cz, které stejně jako Koberce Trend spadají do kategorie Bydlení, zahrada.REKLAMA