Nordblanc - aktuální leták, slevy na oblečení

Aktuální Nordblanc akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Nordblanc

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Nordblanc platného od 18.09.2020
Zbývá dnů: 26

Aktuální nabídka

18.09. - 16.10.2020

Náhled letáku Tipy na vánoční dárky od obchodu Nordblanc platného od 11.12.2017

Tipy na vánoční dárky

11.12. - 25.12.2017

REKLAMA
Náhled letáku Nová kolekce - Péřovky od obchodu Nordblanc platného od 15.11.2017

Nová kolekce - Péřovky

15.11. - 22.11.2017

Nordblanc

Leták Nordblanc: Rychlá cesta ke kvalitním outdoor zážitkům

Outdoorové sporty patří mnohdy k velmi náročným aktivitám. Abyste dosáhli dobrých výsledků a měli ze sportu skvělý pocit, je nutné se na něj dobře připravit. K tomu vám může pomoci leták Nordblanc, který přináší aktuální nabídku značky se zaměřením na outdoorové oblečení.

A nezáleží na tom, jestli sháníte zimní nebo letní oblečení, boty, plavky, lyžařské vybavení nebo doplňky na kolo. Pod značkou Nordblanc toho naleznete mnohem více, a to jak pro ženy, muže, tak i děti. Jejich nabídka je vždy přizpůsobená probíhající sezóně. Aktuální akční leták Norblanc tento týden vyšel18.09.2020a najdete ho zde.

Norblanc jde od začátku ruku v ruce s kvalitou

Značka Norblanc se na výrobu outdoorového a sportovního oblečení soustředí už od samotného počátku. Do České republiky se dostala v roce 2003 a od roku 2007 se setkáváme s monobrandovými prodejnami i v Evropě.

Vývoj byl velmi dynamický a cílem společnosti je být pro zákazníky co nejlépe dostupnou značkou. Proto otevřela prodejny v Praze, Ostravě, Olomouci, Mladé Boleslavi, Písku, Hradci Králové a v mnoha dalších městech. Jejich otevírací doba se pohybuje mezi 8:00 a 21:00.

A pro ty, kteří nechtějí navštěvovat kamenné obchody, ale rádi nakupují z pohodlí domova, jsou tady také internetové stránky www.nordblanc.cz, které fungují jako e-shop. Nabídka na webu je vždy aktuální a při objednávce nad 1000 Kč získáte dopravu zdarma. Stejně tak se můžete spolehnout na to, že výhodné slevy, které vám přinese leták Norblanc, se budou vztahovat na nové kolekce pro nadcházející sezónu. Dle typu nabídky lze Norblanc letáky rozdělovat na týdenní, dvoutýdenní a měsíční.

Aktuální akční leták Nordblanc přináší to nejlepší vybavení pro sport

Aktuální akční leták Norblanc obsahuje kvalitní designové a funkční oblečení. Naleznete v něm trička, mikiny, bundy, kraťasy, kalhoty, boty, termoprádlo i ponožky, a to vše přehledně rozdělené pro muže, ženy a děti. Vybírat lze také podle konkrétního typu sportu. V nabídce je oblečení pro cyklistiku, turistiku, fitness, běh, jógu, lyže, běžky a dokonce i oblečení na doma.

Nepodařilo se vám v široké nabídce najít konkrétní kousek, který jste hledali? Zkuste se podívat do kategorie Oděv a obuv, kde naleznete obchody s podobnou nabídkou, a to například H&M, Envy, Cellbes, CCC, Bonprix, Baťa, Astratex.REKLAMA