ČD Travel leták - aktuální akční leták na tento týden

Aktuální ČD Travel akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky ČD Travel

Náhled letáku Aktuální informace od obchodu ČD Travel platného od 11.06.2020
Zbývá dnů: 3

Aktuální informace

od čtvrtka 11.06.2020

Náhled letáku Aktuální informace od obchodu ČD Travel platného od 30.04.2020

Aktuální informace

30.04. - 15.06.2020

REKLAMA
Náhled letáku Aktuální informace od obchodu ČD Travel platného od 09.04.2020

Aktuální informace

od čtvrtka 09.04.2020

ČD Travel

ČD Travel leták: užijte si svou dovolenou

Dovolenou si každý představuje jinak. Někdo si chce užívat sluníčko a moře, jiní severskou přírodu, zatímco ostatní touží poznávat bližší země a jejich historii. Díky kvalitním cestovním kancelářím je to možné. Pokud chcete na svých cestách zároveň ušetřit, prohlédněte si zajímavou nabídku, kterou přináší leták ČD Travel.

Vybírat můžete mezi rekreačními a wellness pobyty pro rodiny s dětmi i pro seniory. Díky širokému výběru máte možnost zvolit přesně takovou dovolenou, aby vyhovovala vám všem a byla i cenově dostupná. S tím vám může pomocí leták, který cestování kancelář pravidelně vydává. Aktuální akční leták ČD Travel tento týden platí od 11.06.2020a najdete ho zde.

Cestovní kancelář ČD Travel

Tato cestovní kancelář existuje od roku 2005 a jejím provozovatelem není nikdo jiný než České dráhy. Své služby však nenabízí pouze zaměstnancům Českých drah, ale také široké veřejnosti.

V nabídce jsou zájezdy s leteckou, vlakovou, autobusovou i vlastní dopravou. Mezi země, které můžete navštívit, patří atraktivní destinace jako Řecko, Bulharsko, Španělsko, Turecko, Černá Hora, Malta či Tunisko, ale také okolní státy jako Slovensko, Rakousko, Německo. Samozřejmostí je také nabídka tuzemských zájezdů.

Kompletní nabídku všech nabízených možností naleznete přehledně roztříděné na internetových stránkách www.cdtravel.cz. Zde můžete hledat pomocí filtrů, a to dle země, oblasti, dopravy, stravy, doby trvání zájezdu a dalších kategorií, které vám výběr dovolené usnadní.

Pokud byste chtěli navštívit přímo pobočku cestovní kanceláře, tak sídlí v Praze a její otevírací doba trvá každý všední den od 8:00 do 17:30.

Aktuální akční leták ČD Travel: vyberte si, na co máte náladu

Aktuální akční leták ČD Travel reaguje na současnou poptávku, proto v létě můžete vybírat z jiných destinací než třeba v zimních měsících. Vždy si ale dávají záležet na tom, aby byl výběr opravdu bohatý a každý si přišel na své.

Pokud vám však leták ČD Travel nenabídnul přesně to, co hledáte, rozhodně nezoufejte. Podívejte se do kategorie Cestování. Zde naleznete cestovní kanceláře jako Invia, EXIM tours, Čedok, Blue Style, takže vaše vysněná dovolená nemusí být dál jen snem.REKLAMA