Astratex leták - aktuální akční leták na tento týden

Aktuální Astratex akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Astratex

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Astratex platného od 01.09.2020
Zbývá dnů: 10

Aktuální nabídka

01.09. - 30.09.2020

REKLAMA

Vstoupit do obchodu!

Vstupte zde

Astratex

Astratex Astratex leták jako cesta k pohodlí

Každý z nás se chce cítit pohodlně a sebevědomě. A jistě se shodneme na tom, že bez pohodlného a dobře vypadajícího oblečení to nepůjde. Nezáleží ale pouze na tom, co prezentujeme na povrchu, kvalitní a dobře padnoucí spodní prádlo je základ pro naše pohodlí a jistotu. Vybírat byste proto měli pouze mezi kvalitními kousky. Pomoci vám může leták Astratex.

Značka Astratex nabízí široký sortiment dámského, pánského a dětského spodního prádla. Očekávat můžete zboží nejvyšší kvality za přijatelné ceny. Nejnovější kousky a kolekce přináší akční leták Astratex každý měsíc. Aktuální akční leták Astratex vyšel 01.09.2020 a najdete ho zde.

Již dvacet let se značkou Astratex

Společnost začala v roce 2000 výhradně jako zásilkový obchod. Od roku 2005 funguje jako internetový obchod a vyvinula také systém, kdy si na určitých místech můžete vybrané zboží přijít vyzkoušet bez toho, aniž byste jej museli předem platit.

Astratex v současné době nemá žádné prodejny, jejich vznik však není vyloučen – určitou dobu fungovala jedna prodejna v Praze. Nejvýhodnější cestou, jak si zboží prohlédnout, je Astratex leták nebo internetové stránky www.astratex.cz. Zde najdete zboží přehledně rozděleno do kategorií - dámské prádlo, pánské prádlo, dětské prádlo a plavky.

V nabídce pro ženy naleznete podprsenky různých střihů ve velikostech od 65/A až do 120/G, k výběru správně velikosti pomáhá Size&Style Asistent. Vedle toho můžete vybírat také z široké nabídky kalhotek, nočních košilek, stahovacího i těhotenského prádla a z mnoha a mnoha dalších produktů.

Nabídka pro pány obsahuje boxerky, trenky i slipy, dále doplněné o trička a nátělníky. Pro zajištění domácího pohodlí Astratex prodává také župany a pyžama. Dětské prádlo je rozděleno pro chlapce a dívky a i zde naleznete spodní prádlo, pyžama, ponožky a navíc sportovní a funkční oblečení.

Aktuální akční leták Astratex přináší přehled toho nejlepšího

Leták Astratex tento týden samozřejmě nemůže obsáhnout kompletní nabídku tohoto obchodu, dá vám ale přehled o jeho nejnovějších a nejzajímavějších produktech. V letáku Astratex naleznete také zboží ve výprodeji. Při objednání máte až 45 dní na vrácení nenošeného zboží a při objednávce nad 1299 Kč navíc získáte poštovné zdarma.

Pokud jste však v nabídce Astratex nenalezli, co jste hledali, nezbývá, než hledat vysněné kousky jinde. Inspiraci můžete nalézt v kategorii Oděv a obuv, a to v obchodech jako je například Halens, H&M, Envy, Cellbes, CCC, Bonprix, Baťa.REKLAMA