Invia leták - aktuální akční leták na tento týden

Aktuální Invia akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Invia

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Invia platného od 07.09.2020
Zbývá dnů: 9

Aktuální nabídka

07.09. - 04.10.2020

REKLAMA

Do obchodu

Vstupte zde

Invia

Leták Invia: Největší výběr zájezdů

Máte v plánu vyrazit za exotickými plážemi, zelenými lesy nebo zasněženými kopci? Proměnit plány ve skutečnost není vůbec těžké, stačí jen znát společnost, která nabízí to, co hledáte, a zároveň ji můžete důvěřovat. Se splněním vašich cestovatelských tužeb vám pomůže leták Invia.

Lákají vás zájezdy po České republice, zahraničí, Last Minute, First Minute či welness pobyty? To vše můžete v akčních cenách u agentury Invia pořídit. S nabídkou se seznámíte v letácích, které vychází každý měsíc. Aktuální akční leták Invia platí od 07.09.2020 a prohlédnout si jej můžete zde.

O společnosti Invia

Společnost Invia není cestovní kanceláří, ale cestovní agenturou. V čem spočívá rozdíl? V tom, že v nabídce cestovní agentury naleznete zájezdy různých kanceláří. Invia zastupuje přes 300 cestovních kanceláří, například Azzuro, Brenna, Čedok, Emma, Exim Tours, Mundo, Pantour, Sunny Travel či Za Sluncem.

S názvem Invia se na trhu setkáváme od roku 2004, předtím nesl projekt název MojeDovolená.cz. Díky kvalitě služeb se společnost rychle rozrůstala a v současné době naleznete pobočky této cestovní agentury po celé České republice, a to ve městech, jako jsou České Budějovice, Strakonice, Tábor, Znojmo, Cheb, Náchod, Jablonec nad Nisou, Ostrava, Brno, Přerov či Praha. Otevírací doba se pohybuje většinou od 9:00 do 17:00.

Pokud se nechystáte na osobní návštěvu pobočky, kompletní přehled nabízených zájezdů najdete také na internetových stránkách www.invia.cz, jejichž vyhledávání vám usnadní praktické filtry. Díky tomu se můžete pohodlně dostat do destinací jako Egypt, Řecko, Turecko, Bulharsko, Španělsko, Itálie, Rakousko, Francie či Švýcarsko, a to buď letecky, autobusem nebo vlastním autem.

Aktuální akční leták Invia: Nejnovější nabídka právě pro vás

Aktuální akční leták Invia přináší vždy nové možnosti za velmi přívětivé ceny. Kromě slev můžete využít i další výhody, které Invia poskytuje. Mezi ně patří cestovní pojištění, transfery na letiště, autopůjčovna i vízový servis.

Pokud jste však v nabídce Invia nenašli, co jste hledali, zkuste se podívat do kategorie Cestování. Zde naleznete obchody jako EXIM tours, Čedok, ČD Travel , Blue Style, které mohou mít v nabídce právě ten zájezd, který hledáte.REKLAMA