28 dní 17:16:44
REKLAMA

Humanic - online katalog, akce na obuv a kabelky

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Humanic platného od 01.10.2020
Zbývá dnů: 2

Aktuální nabídka

01.10. - 31.10.2020

Humanic

Humanic leták přináší padnoucí obuv pro každého

U obuvi nejde jen o to, aby vypadala stylově. Chceme také, aby nám v ní bylo pohodlně a vydržela nám déle než jen jednu sezónu. Proto je při nákupu třeba vsadit na značku, u které budeme mít jistotu, že splňuje všechny naše požadavky. A leták Humanic takovou obuv přináší!

Humanic je známý pro svou širokou nabídku obuvi pro ženy, muže i děti. Nesoustředí se pouze na jeden styl, naopak, v nabídce naleznete lodičky, baleríny, tenisky, polobotky, ale také kozačky či sněhule. A to zdaleka není vše. Kromě dalších stylů nabízí také doplňkový sortiment, jako jsou kabelky, batohy, pásky či peněženky. O tom, jak široká nabídka opravdu je, se můžete přesvědčit sami a podívat se, co vám přináší Humanic leták tento týden, který platí od %start_date%. Prohlédnout si jej můžete zde.

Společnost Humanic má za sebou více než stoletou historii

S firmou se na trhu setkáváme od roku 1872, kdy působila pod jménem D.H.Pollak & Co. Za ty roky se vypracovala v přední evropskou značku obuvi, která nyní působí v devíti zemích prostřednictvím až 150 prodejen a neustále roste dál. Aktuálně u nás můžete prodejny najít ve městech, jako je Praha, Brno, Jihlava, Olomouc nebo Zlín.

Svým zákazníkům přináší nejnovější kolekce, které se řídí aktuálními trendy. Leták Humanic pak vždy odráží potřeby pro nadcházející roční období. Můžete se tedy spolehnout, že v nabídce Humanic letáku příští týden naleznete moderní a pohodlné kousky.

Aktuální nabídku Humanic naleznete také naoficiálních internetových stránkách www.humanic.net. Prezentují zde kompletní nabídku zboží, které je na skladě. Kromě obuvi najdete již zmiňované doplňky a také péči o obuv, jako jsou například impregnace a ochranné spreje. V nabídce je také zastoupeno široké množství známých značek, kam mimo jinéspadá třeba Adidas, Nike, Guess, Lacoste, Bugatti, Mustang.

Aktuální akční leták Humanic: snadná cesta, jak mít přehled o nejnovějších trendech

Aktuální akční leták Humanic je zárukou, že budete mít vždy přehled o nejnovější nabídce. Zároveň však můžete sledovat novinky na e-shopu, kde zákazníci naleznou speciální slevové akce a výhodné nabídky. Pokud nebudete chtít objednávat bez vyzkoušení, můžete využít službu Rezervovat na prodejně. Sami pak vyberete, na které prodejně si chcete zboží zarezervovat a následně si ho i vyzkoušet.

Samotná síť prodejen je opravdu široká. Otevírací doba se pohybuje mezi 9:00 a 21:00, v závislosti na otevírací době obchodních domů, kde se Humanic prodejny často nacházejí. Pokud při prohlížení letáku Humanic ani při osobní návštěvě nenaleznete, co jste hledali, podívejte se také na nabídku obchodů, které spadají do kategorie Oděv a obuv. Jsou to například prodejny H&M, Envy, Cellbes, CCC, Bonprix, Baťa, Astratex.REKLAMA