Mall.cz leták - aktuální akční leták na tento týden

Aktuální Mall.cz akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Litujeme, Mall.cz nemá
žádné aktuální nabídky.

Podobné letáky z kategorie Elektro

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Planeo Elektro platného od 01.07.2020
Zbývá dnů: 1

Aktuální leták

01.07. - 07.07.2020

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Datart platného od 02.07.2020
Zbývá dnů: 0

Aktuální nabídka

02.07. - 06.07.2020

REKLAMA
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu OKAY Elektro platného od 29.06.2020
Zbývá dnů: 13

Aktuální leták

29.06. - 19.07.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Electro World platného od 02.07.2020
Zbývá dnů: 23

Aktuální leták

02.07. - 29.07.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu T.S. bohemia platného od 01.07.2020
Zbývá dnů: 25

Aktuální leták

01.07. - 31.07.2020

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu iStyle platného od 17.06.2020
Zbývá dnů: 2

Aktuální nabídka

17.06. - 08.07.2020

REKLAMA

Mall.cz leták

Zboží pro každého a za nízké ceny vám nabízí Mall.cz leták

V dnešní době dává stále více lidí přednost nákupu přes internet. Z pohodlí vašeho domova si vyberete zboží, které potřebujete a necháte si ho doručit ke dveřím vašeho domu nebo bytu, takže nemusíte ztrácet čas cestou do obchodu. Jestliže se rozhodnete svůj nákup učinit v internetovém obchodě Mall.cz, naleznete zde vše od domácích spotřebičů, přes drogerii, až po potřeby pro vaše čtyřnohé miláčky nebo nářadí do dílny. Sortiment e-shopu Mall.cz je velmi rozmanitý, aby zde každý našel přesně to, co hledá. Pokud nevěříte, podívejte se na leták Mall.cz, který nabízí zlevněné produkty.

Zlevněné zboží vám nabídne jednak akční leták Mall.cz, ale naleznete ho také přímo na webových stránkách e-shopu. V kategorii zlevněné zboží na vás čekají rozbalené nebo použité výrobky, které jsou naprosto funkční. Sleva těchto výrobků šplhá až k 60 %, což už představuje výraznou finanční úsporu. Aktuální leták Mall.cz platí od příštího týdne a naleznete ho na naší webové stránce.

Mall.cz - úspěšný prodejce známý u nás i v Evropě

Český internetový obchod Mall.cz vznikl v roce 2000 pod názvem BileZbozi.cz. Jeho obliba byla patrná už od samého počátku. Přispěl k tomu také prodej vestavných domácích spotřebičů, které nabízel jako první internetový obchod. Každým rokem se rozšiřovala nabídka sortimentu a zákaznických služeb. Mezi lety 2005 a 2007 proto expandoval také na Slovensko, do Maďarska a Polska.

Mall.cz neprovozuje pouze internetový obchod www.mall.cz, ale od roku 2002 také kamenné obchody, které jsou rozmístěné po celé České republice. V současné době jich na našem území existuje více než čtyři sta a naleznete je ve městech, jako je Most, Mladá Boleslav, Šumperk, Jihlava, Domažlice a další. Ne všechny prodejny jsou ale stejné. Některé fungují pouze pro vyzvednutí zásilky, proto si před tím, než se do prodejny vydáte, ověřte, jaké služby daná pobočka nabízí.

Aktuální akční leták Mall.cz nabízí zlevněné zboží pro každého

Pokud chcete nakoupit vše na jednou místě, pak jste tu správně. Mall.cz nabízí zboží z různých kategorií, ze kterých si bezesporu vyberete. Nechybí tu ani nabídka známých značek, jako je Electrolux, Philips, Samsung, Marimex, Brit a další. Pokud chcete při nákupu ušetřit, neměl by vám uniknout Mall.cz leták tento týden, který je plný slev.

Kromě akčního letáku má pro vás Mall.cz připravené také zajímavé služby. O zábavu se už více než dva roky stará internetová televize Mall.tv, kde se můžete podívat na různé seriály a pořady. Abyste za svůj nákup ušetřili ještě více, má pro vás Mall.cz připravené věrnostní programy, díky kterým získáte slevu na nákup. Můžete se zapojit do kávového klubu, Mall klubu pro domácí mazlíčky nebo děti a mnoha dalších.

Připadá vám nabídka internetového obchodu Mall.cz zajímavá? Porovnejte si Mall.cz leták příští týden s akční nabídkou obchodů, které stejně jako Mall.cz spadají do kategorie Elektro, ať si uděláte kompletní představu o výhodných cenách tohoto e-shopu. Jsou to například internetové obchody Elektro Oáza, Electro World, Datart, czc.cz, Conrad, Comfor, Alza.REKLAMA