TAKKO - aktuální akční leták na tento týden


Aktuální leták

Aktuální leták

09.11.2017 - 19.11.2017

Aktuální leták

Aktuální leták

05.10.2017 - 15.10.2017

Aktuální leták

Aktuální leták

07.09.2017 - 17.09.2017

Aktuální leták

Aktuální leták

04.05.2017 - 14.05.2017

REKLAMA
Aktuální katalog

Aktuální katalog

02.03.2017 - 12.03.2017

TAKKO

Takko Fashion je oblíbené u celé řady zákazníků pro svou nabídku moderní módy, která sleduje nejnovější trendy. V nabídce nechybí slušivé pánské a dámské oblečení. Naleznete zde i dětské oblečení a oblečení nadměrné velikosti. Veškeré nabízené produkty procházejí přísnou kontrolou kvality. Díky důmyslně vytvořené strategii jde o jednu z nejúspěšnějších sítí v Evropě. Takko Fashion nabízí svým pravidelným zákazníkům klubovou kartu, díky níž můžete při nejrůznějších akcích ušetřit nemalé peníze. Na pravidelné akce společnosti upozorňuje Takko Fashion aktuální leták.

Takko Fashion je oblíbené u celé řady zákazníků pro svou nabídku moderní módy, která sleduje nejnovější trendy. V nabídce nechybí slušivé pánské a dámské oblečení. Naleznete zde i dětské oblečení a oblečení nadměrné velikosti. Veškeré nabízené produkty procházejí přísnou kontrolou kvality. Ale i přesto si řetězec Takko Fashion dokáže udržovat poměrně nízké ceny, které jsou pro zákazníky příjemné.

Díky důmyslně vytvořené strategii jde o jednu z nejúspěšnějších fashion sítí v Evropě. Jen v České republice najdetepobočku Takko Fashion na 111 místech a na každém z nich je v nabídce jak základní zboží, tak také to, které slibuje akční Takko Fashion leták. Řetězec se neustále rozšiřuje a pro své umístění hledá plochy, kde je buď součástí většího obchodního parku, nebo se snaží umístit i tam, kde je zákazníkům blíže – i v centrech měst.

Takko Fashion nabízí svým pravidelným zákazníkům klubovou kartu, čímž z nich dělá tzv. VIP zákazníky. Díky kartě můžete při nejrůznějších akcích ušetřit nemalé peníze. Na pravidelné akce společnosti upozorňuje Takko Fashion aktuální leták. Při nákupu v prodejnách Takko Fashion si můžete být jistí, že kupujete kvalitní zboží za výhodné ceny.

Prodejny Takko jsou pro vás otevřeny denně od 9:00 do 20:00. Vybrané prodejnyotevírají již v 8:00 a některé končí dokonce až ve 21:00. Akční letáky vycházejí vždy nepravidelně. Vydávané jsou jednou měsíčně s platností na jedenáct dní. Je však potřeba si nabídku hlídat, protože datum vydání se každý měsíc liší. Zde vždy najdete nabídku aktuálního letáku i na další měsíc.

REKLAMA


REKLAMA