ALBERT leták - aktuální akční leták příští týden 19.12.2018

ALBERT aktuální akční leták (na tento + příští týden)     


REKLAMA
REKLAMA

Albert

Albert nabízí svým zákazníkům více jak 33 000 položek. Albert akční leták pro hypermarket a supermarket nabízí vždy čerstvé ovoce i zeleninu, a to jak z trhu jednak zahraničního, tak i z českého. V prodejnách Albert nechybí ani sortiment s nálepkou BIO. Zákazníky určitě potěší segment elektroniky, oděvů, sportovních potřeb nebo knih, kterým se hypermarket Albert liší od běžné sítě ostatních supermarketů.

Právě mezi supermarketem Albert a hypermarketem Albert je nutno rozlišovat. Hypermarket nabízí širší sortiment zboží a také jiné akce, než supermarket. Supermarket Albert jsou obecně menší prodejny, které jsou ve městech, blíže k zákazníkům. Najdete je i v samotných centrech měst. Naopak hypermarkety Albert jsou soustředěny spíše na periferie do větších obchodních center a shopping parků. O všech akčních nabídkách obou typů obchodů řetězce Albert se dozvíte z aktuálních letáků Albert supermarket a letáků Albert hypermarket.

Ve své podstatě jde o obchodní centrum, kde naleznete veškeré potřebné zboží pro každodenní užívání. Nechybí ani úsek masa, sýrů nebo kvalitního alkoholu. A samozřejmě i věcí do domácnosti či k osobní hygieně. Každý z Hypermarketů Albert disponuje svou vlastní pekárnou. V nabídce jsou i soukromé značky řetězce Albert, pod hlavičkami Albert Excellent, Albert Bio, Albert Quality a BASIC. Prodejny mají pravidelné akce, na které upozorňuje skrze aktuální leták Albert.

Prodejny Albert jsou pro vás otevřeny denně od 7:00 do 20:00. Vybrané prodejny od 7:00 do 21:00 a samotné hypermarkety denně od 7:00 do 22:00. Akční letáky vycházejí vždy ve středu a platí do úterý následujícího týdne. Liší se nabídka pro hypermarket a supermarket, tomu jke potřeba se při prohlížení letáků věnovat.

Hypermarket Albert je k nalezení ve všech větších městech po celé České republice. Jde o ideální prostornou prodejnu vybízející k rodinným nákupům. Obchodní značka se nachází pod zastřešením společnosti Ahold, která se na českém trhu poprvé objevila s obchodní sítí prodejen pod značkou MANA. Albert provozuje své prodejny mimo jiné v městech: Praha, Brno, Prdubice, Nymburk, Olomouc nebo Opava. Web: www.albert.cz naše nabídka aktuální letáky.

REKLAMA


REKLAMA