CCC obuv - aktuálny katalog i leták

Aktuální CCC akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky CCC

CCC

Výrobky společnosti CCC obuv jsou určené pro nejširší spektrum zákazníků. V CCC katalogu naleznete jak levnější kolekce, tak i sortiment pro nejnáročnější klientelu. Společnost CCC je totiž největším a také nejrychleji rostoucím výrobcem obuvi v Evropě. Nejdříve značka CCC získala pozici lídra trhu v Polsku, později začala expandovat i do dalších zemí Evropy. V současné době má téměř 900 obchodů v 16 zemích.

V jejich nabídce se střetávají kolekce pro zákazníky středního segmentu trhu až po luxusní kolekce předních návrhářů a výrobců obuvi pro nejnáročnější zákazníky. Krédem je nabízet obuv kvalitní, módní a hlavně za ceny akceptovatelné většinou evropské populace. O šířce nabídky se vždy můžete přesvědčit v pravidelném akčním letáku.

Celoroční nabídka kvalitní obuvi je v obchodech CCC rozdělena na dvě základní kolekce: jarní - letní a podzimní - zimní. V celkovém množství zde naleznete přes 2500 vzorů. CCC nezapomíná ani na elegantní doplňky, široký výběr tašek, kabelek nebo ošetřujících a ochranných přípravků na boty. Obchody CCC jsou již dlouho spojeny se značkami Sprandi nebo Lasocki. Na pravidelné akce upozorňuje CCC aktuální akční leták.

Prodejny CCC jsou pro vás otevřeny denně od 8:00 do 20:00, vybrané prodejny od 9:00 do 21:00. Akční letáky vycházejí nepravidelně na počátku měsíce. Ale mají velmi dlouhou platnost – tři, někdy až čtyři měsíce.

Společnost CCC působí na českém trhu od roku 2005, v Evropě je však k nalezení třeba i v Pobaltí, Polsku nebo Maďarsku a dalších zemích. V České republice došlo za několik let k obrovské expanzi díky kvalitní nabídce se neustále zvyšuje roční obrat. CCC se tak nachází celkem ve 13 krajích s 50 maloobchodními prodejnami. Oblíbený je také CCC internetový obchod.