CCC obuv - aktuálny katalog i leták

Aktuální CCC akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky CCC

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu CCC platného od 01.09.2020
Zbývá dnů: 10

Aktuální nabídka

01.09. - 30.09.2020

Náhled letáku Jar/Leto 2019 od obchodu CCC platného od 30.01.2019

Jar/Leto 2019

30.01. - 31.08.2019

REKLAMA

CCC leták

CCC Leták - Protože CCC obuv padne každému zákazníkovi i jeho peněžence

Výrobky společnosti CCC obuv dovedou oslovit velice široké spektrum zákazníků. V CCC katalogu totiž naleznete jak levnější kolekce, tak i sortiment pro náročnější klientelu. Střetává se tu obuv pro zákazníky, kteří hledají zboží střední cenové hladiny, s luxusními výrobky od předních návrhářů a výrobců obuvi, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Krédem je nabízet obuv kvalitní a módní, a to za takové ceny, které dokáže akceptovat většina evropské populace. 

O šířce nabídky se vždy můžete přesvědčit v pravidelném akčním letáku CCC - ten aktuální, který platí od 01.09.2020, si můžete prohlédnout zde. Celoroční nabídka obuvi je v obchodech CCC rozdělena na tři základní kolekce, to jarní, letní a podzimní a zimní, z nichž každá mý svůj speciální CCC katalog. Celkem můžete vybírat z více než 2 500 různých bot, a to dámských, pánských i dětských. CCC nezapomíná ani na elegantní doplňky, široký výběr tašek, kabelek nebo ošetřujících a ochranných přípravků na boty. 

Prodejny CCC sklízejí úspěch u nás i v zahraničí

Společnost CCC patří mezi největší a také nejrychleji rostoucí výrobce obuvi v Evropě. Poté, co získala pozici lídra na domácím, tedy poslkém trhu, později začala expandovat i do dalších zemí Evropy, a to včetně České republiky, kde se prodejny CCC začaly objevovat v roce 2005. 

V současné době řetězec vlastní téměř 900 obchodů v 16 evropských zemích jako například na Slovensku, v Německu, Chorvatsku, Maďarsku a Rumunsku. V samotné České republice došlo za několik posledních let k obrovskému růstu. Přestože v CCC slevy panují skoro pořád, obrat společnosti se neustále zvyšuje, a to hlavně díky velmi kvalitní nabídce. Momentálně se nachází celkem ve 13 krajích s 50 maloobchodními prodejnami, které můžete navštívit například v Brně, Benešově, Třebíči či Břeclavi - všechny prodejny najdete na oficiálních stránkách ccc.eu.

Slevy v CCC

Obchody CCC jsou již dlouho spojeny se značkami Sprandi či Lasocki. Na své pravidelné akce upozorňují svými akčními letáky, stejně tak jako konkurenční obchody z kategorie Oděv a obuv, mezi které patří například Halens, H&M, Envy, Cellbes, Bonprix, Baťa, Astratex. CCC letáky vycházejí nepravidelně na počátku měsíce, mají však velmi dlouhou platnost – tři, někdy až čtyři měsíce. V CCC otevírací doba probíhá každý den od 8:00 do 20:00 a ve vybraných prodejnách od 9:00 do 21:00.REKLAMA