Alza leták - aktuální akční leták na tento týden

Aktuální Alza akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Litujeme, Alza nemá
žádné aktuální nabídky.

Podobné letáky z kategorie Elektro

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Electro World platného od 02.04.2020
Zbývá dnů: 25

Aktuální leták

02.04. - 29.04.2020

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Elektro Oáza platného od 01.04.2020
Zbývá dnů: 11

Aktuální nabídka

01.04. - 15.04.2020

REKLAMA
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Fotolab platného od 01.04.2020
Zbývá dnů: 26

Aktuální leták

01.04. - 30.04.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Planeo Elektro platného od 01.04.2020
Zbývá dnů: 26

Aktuální leták

01.04. - 30.04.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Proton platného od 01.04.2020
Zbývá dnů: 26

Aktuální leták

01.04. - 30.04.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu T.S. bohemia platného od 01.04.2020
Zbývá dnů: 26

Aktuální leták

01.04. - 30.04.2020

REKLAMA

Alza leták

Akční Alza leták nabízí mnohem víc než elektroniku

Kdo v dnešní době shání nějaký domácí spotřebič nebo jakoukoliv elektroniku, obvykle hledá zboží rovnou na Alze. Pravdou však je, že tento online obchod, stejně tak jako Alza leták, disponuje mnohem širší nabídkou zboží, než se může na první pohled zdát. Každý den najdete na Alze akce nejen na elektronku, ale také na nádobí, pomůcky na sport, potřeby pro domácí mazlíčky nebo třeba hračky. Na své si přijdou dámy, které v letáku Alza často narazí také na kosmetické pomůcky a kosmetiku za super ceny.

Na rozdíl od jiných obchodů Alza letáky nevydává nijak pravidelně. Většinou se v nich totiž zaměřuje na určité téma, jako je například návrat do školy, zařizování kuchyně nebo Black Friday. Kromě toho se akce Alza vztahují i na jiné zboží, než je zrovna zahrnuté v letáku, takže máte jistotu, že tu opravdu nakoupíte nejvýhodněji. Aktuální leták Alza s platností v rozmezí příštího týdne si s námi můžete prohlédnout online, a to konkrétně na naší webové stránce.

Alza - obchod na který se můžete spolehnout

Počátky eshopu Alza sahají do roku 1994, kdy Aleš Zavoral založil společnost Alzasoft. Pod její záštitou otevřel o čtyři roky později kamennou prodejnu a po dalších dvou letech také Alza eshop. Svůj dnešní název ”Alza” však firma získala až v roce 2006, kdy už běžně  působila nejen na českém, ale i na slovenském trhu. Svého legendárního maskota - zeleného mimozemšťana Alzáka - představila v roce 2008 a dodnes je hlavní postavou celého Alza e-shopu.

Alza nabídku zboží aktualizuje podle aktuálních technologií a trendů, což je jedním z hlavních důvodu, proč si vytvořila svou stabilní síť zákazníků. Nejde však jen o nejnovější technologie, ale také o spoustu služeb, které může zákazníkům nabídnout. Ty zahrnují například dopravu zdarma nebo doručování o sobotách a nedělích, a to jak domů k zákazníkům, tak i do Alza prodejen a Alza boxů, kde si zákazníci mohou zboží komfortně vyzvednout. O dalších výhodách Alza eshopu i rozmístění výdejních míst se můžete dozvědět více přímo na www.alza.cz.

Na Alze je nakupování snadné a levné

Primární výhodou slevových akcí letáků Alza a dalších výprodejů, které na svém webu nabízí, je především úspora peněz. Kombinace nízkých cen a široké nabídky zboží vám totiž pomůže najít ten pravý produkt, který pro vás bude ideální volbou jak z hlediska ceny, tak i kvality. Pokud byste se chtěli na vlastní oči přesvědčit o tom, jak jsou nákupy na Alze výhodné, podívejte se na nabídku konkurenčních prodejců z kategorie Elektro mezi které patří třeba Elektro Spáčil, Elektro Oáza, Electro World, Datart, czc.cz, Conrad, ComforREKLAMA