26 dní 00:28:07
REKLAMA

OBI leták - aktuální akční leták na tento týden

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu OBI platného od 21.10.2020
Zbývá dnů: 1

Aktuální leták

21.10. - 01.11.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu OBI platného od 07.10.2020

Aktuální leták

07.10. - 18.10.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu OBI platného od 23.09.2020

Aktuální leták

23.09. - 04.10.2020

REKLAMA
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu OBI platného od 09.09.2020

Aktuální leták

09.09. - 20.09.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu OBI platného od 26.08.2020

Aktuální leták

26.08. - 06.09.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu OBI platného od 12.08.2020

Aktuální leták

12.08. - 23.08.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu OBI platného od 29.07.2020

Aktuální leták

29.07. - 09.08.2020

REKLAMA

OBI leták

Vše potřebné pro dům a zahradu najdete v OBI letáku

Kdo bydlí v rodinném domě, ten určitě potvrdí, že je v něm pořád co dělat. Samotný dům neustále vyžaduje nějaké úpravy a vylepšení, a když se na jaře oteplí, přidají se k tomu i práce na zahradě. Ke všem těmto činnostem logicky potřebujete také vhodné nářadí a příslušenství. Než však vyrazíte do obchodu, nezapomeňte si prolistovat aktuální leták OBI

Na nové OBI akce se můžete těšit vždy dvakrát do měsíce. Platnost klasického OBI letáku  většinou začíná v sobotu a trvá až do středy přespříštího týdne - aktuální OBI leták, který je platný od 21.10.2020, si můžete prohlédnout %here. Kromě nich však OBI přichází také se speciálními katalogy, které se zpravidla zaměřují na specifickou oblast kutilských prací a platí i několik měsíců.

Jaký je původ společnosti OBI?

Obchodní síť prodejen OBI se vyznačuje rozsáhlou nabídkou kutilského nářadí. Na své si zde přijde zákazník, který si chce zmodernizovat celou zahradu od rostlinstva po obklady až nábytek, tak i klient hledající doplňkové zboží z oblasti železářství, barev nebo stavebnictví. OBI katalog zboží nezapomíná na dostatečnou nabídku sanity, bytového nábytku, stavebních prvků, materiálů, kuchyňské linky. Naleznete zde takřka vše, co je zapotřebí k rekonstrukci a modernizaci domova. Využít můžete i dárkových služeb, nebo prodeje na splátky. Na pravidelné akce upozorňuje akční leták OBI.

Síť obchodů OBI má za sebou více než půl století dlouhou historii. Vznikla totiž už v roce 1970, kdy ji založili Dr. Emil Lux a Manfred Mann, a to konkrétně v německém Hamburku. Od té doby už uběhla spousta let a OBI prodejny se od té doby stihly rozšířit také do Itálie, Maďarska, Rakouska, Polska, Slovenska, Švýcarska a samozřejmě i České republiky. Ve své rodné zemi vlastní 354 poboček a v zahraničí dalších 300. 

V samotné České republice máme k dispozici celkem 33 prodejen - vaši nejbližší si můžete najít přímo na stránkách www.obi.cz. Tam mimo jiné najdete také kompletní nabídku celého sortimentu, takže nejen ty, na které má OBI výprodej, jak jsme zvyklí u akčních letáků. Webová stránka totiž funguje také jako eshop, a pokud sháníte něco objemnějšího a nemáte vlastní auto, doručení až domů by se vám mohlo hodit.

A co vlastně v OBI můžete nakoupit? Když si projdete leták OBI, najdete v něm prakticky vše, co byste pro zařizování domácnosti mohli potřebovat. To zahrnuje nejen nářadí, šrouby, hmoždinky a další drobnosti, ale také nejrůznější dekorace, osvětlení a další drobnosti. Tady ale nabídka samozřejmě nekončí, v OBI jsou k dostání také interiérové a vchodové dveře, okna, krbová kamna nebo grily. Ne nadarmo tedy k propagaci využívají slogan: „Když nevíte coby, najdete to v OBI.“

Prodejny naleznete na místech Brno, Zlín, Olomouc, Kolín, Praha, Česká Republika, Plzeň, Hradec Králové, Havířov, Pardubice, Hodonín, České Budějovice, Trutnov, Ostrava, Liberec, Opava, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Beroun, Most, Prostějov, Litoměřice, Frýdek Místek, Jablonec Nad Nisou, Ostrava Zábřeh, Příbram, Klatovy, Teplice, Karlovy Vary, Písek, Ústí Nad Labem, Brno Bystrc, Štěrboholy, Prosek, Roztyly, Plzeň Borská Pole, Cheb, Modřany, Kolin, Ruzyně a Jihlava.

Akční OBI letáky přinášejí nejen sezónní slevy

Na zajímavé akce se v OBI můžete těšit po celý rok, což vám zkrášlování vašeho domácího prostředí velice usnadní. Nezaostává ani v souvislosti se sezónními akcemi, takže kvůli vánočním slevám nebo Black Friday OBI můžete navštívit také. Jestliže však hledáte opravdu nízkou cenu, vždy je dobré ceny porovnat s dalšími obchody z kategorie Bydlení, zahrada. Zkuste třeba Domestav, Decodoma, Casarredo, BAUMAX, Barevný ráj, BALD, 4home.cz.REKLAMA