Tamda Foods leták - aktuální akční leták na tento týden

Aktuální Tamda Foods akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Tamda Foods

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Tamda Foods platného od 16.09.2020
Zbývá dnů: 2

Aktuální leták

16.09. - 22.09.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Tamda Foods platného od 09.09.2020

Aktuální leták

09.09. - 15.09.2020

REKLAMA
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Tamda Foods platného od 02.09.2020

Aktuální leták

02.09. - 08.09.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Tamda Foods platného od 26.08.2020

Aktuální leták

26.08. - 01.09.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Tamda Foods platného od 19.08.2020

Aktuální leták

19.08. - 25.08.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Tamda Foods platného od 12.08.2020

Aktuální leták

12.08. - 18.08.2020

REKLAMA
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Tamda Foods platného od 05.08.2020

Aktuální leták

05.08. - 11.08.2020

Tamda Foods leták

Tamda Foods leták má pro vás připravenou lákavou nabídku nejen asijských potravin

Patříte mezi milovníky asijských pokrmů? Pak by vám doma neměly chybět typické asijské suroviny, jako je rýže, čínské nudle, sojová omáčka a mnoho dalších, které prodejny Tamda Foods nabízejí v prvotřídní kvalitě. Čeká tu na vás samozřejmě i nabídka klasických potravin a drogerie, které dobře znáte a máte vyzkoušené. Pokud chcete při jejich nákupu ušetřit, prohlédněte si leták Tamda Foods, který vás s aktuálně zlevněnými produkty seznámí. 

Prodejny Tamda Foods vyhledávají pro své nízké ceny potravin obchodníci, ale i lidé, kteří chtějí ušetřit za nákup potravin pro svoji rodinu. Nový akční leták Tamda Foods je pro vás připravený každý týden a platí od středy až do následujícího úterý. Každý týden si tak budete moci koupit jiné zlevněné zboží. Aktuální leták Tamda Foods je spuštěný od 16.09.2020 a naleznete ho zde.

Tamda Foods - specialista na asijské suroviny

Společnost Tamda Foods vznikla na našem území v roce 2008. O tři roky později došlo k otevření hypermarketu a současně také centrálního velkoobchodního skladu v obchodním a kulturním centru Sapa – Praha. Společnost Tamda Foods se na našem území rychle uchytila a v současné době dodává zboží nejen do vietnamských, ale i českých obchodů s potravinami po celé republice. V roce 2015 Tamda Foods otevřel hypermarket v Brně a později také v Ústí nad Labem.

Hypermarkety v Praze a Ústí nad Labem jsou pro vás otevřené každý den, v Brně je otevřený pouze od úterý do neděle. Přesnou adresu a otevírací dobu jednotlivých hypermarketů naleznete na webových stránkách tamda.eu. Zboží si můžete také objednat online prostřednictvím jejich e-shopu, pro objednávku přes internet je však nutné se registrovat.

Aktuální akční leták Tamda: Pořiďte si Tamda Foods kartu a nakupujte ještě výhodněji

Patříte mezi podnikatele, kteří při nákupu potravin a drogerie rádi ušetří? Pak si pořiďte zákaznickou kartu Tamda Foods, díky které získáte ještě výhodnější ceny. Pro její vystavení vám bude stačit pouze občanský průkaz, kopie živnostenského listu a vyplněný formulář. Zákaznickou kartu získáte samozřejmě zcela zdarma a pak už se budete moci těšit na lákavé ceny, které s ní získáte. Nakupovat v hypermarketu Tamda Foods samozřejmě můžete i bez této karty.

Tamda Foods má pro vás také připravené výrobky vlastní privátní značky TDF, pod kterou naleznete sušené ovoce, rýži, ořechy, med a další potraviny. Vybrané výrobky TDF vám za akční cenu přinese Tamda Foods leták tento týden, abyste za jejich nákup ušetřili. Naleznete zde však i výrobky známých značek, jako je Lenor, Vitana, Opavia, Cif a další.

Zaujala vás asijská i česká nabídka potravin, kterou pro vás Tamda Foods leták příští týden přichystal? Přesto byste se ale ještě před tím, než se vydáte do hypermarketu Tamda Foods, podívali na akční nabídku obchodů, které rovněž spadají do kategorie Supermarkety? Zkuste například letáky obchodů Country Life, Coop, CBA, Billa, BALA, Astur & Qanto, Albert a až poté se rozhodněte, ve kterém obchodě si nakoupíte.REKLAMA