BILLA leták od zítra |12.12.2018| akční leták příští týden

Billa - aktuální akční leták na tento i příští týden     


REKLAMA
REKLAMA
Náhled letáku Velký leták od obchodu Billa platného od 05.12.2018

Velký leták

05.12.2018 - 11.12.2018

Billa

Billa se zaměřuje především na spokojenost zákazníka, proto v jejich zázemí nalezneme vlastní pekárnu a dovoz nejkvalitnější zeleniny a ovoce, jaké se dá ve vašem městě sehnat. Obchodní síť nabízí jednak potraviny, tak i produkty pro domácí užití. Mottem obchodů Billa je mimo jiné pozorně naslouchat potřebám svých zákazníků.

Výsledkem takového naslouchání je například garance čerstvosti zboží. Takže v případě, že v obchodě Billa naleznete prošlé zboží, dostanete jiné zdarma. Stejně tak, pokud bude před vámi v prodejně více jak 5 zákazníků a nebudou otevřeny všechny pokladny, získáte na pokladně slevový kupón na další nákup. A ještě jedna garance, do třetice si můžete zdarma nechat vyměnit zboží, pokud nejste spokojení s kvalitou toho, které jste si zakoupili. Všechny informace a akční nabídku přináší Billa aktuální akční leták.

Nejen v letáku zjistíte, že sortiment prodejen Billa je široký. Mimo tradiční značky tu najdete i privátní kousky BILLA Premium, BILLA, BILLA Easy, Naše Bio, Vocílka, Česká farma, Clever, My, Today. V neposlední řadě se tu však můžete poohlédnout i po regionálních produktech, čerstvých rybách nebo si nechat vyrobit dort, či obloženou mísu. O všem vás pravidelně informuje Billa aktuální akční leták.

Prodejny Billa jsou pro vás otevřeny denně od 7:00 do 20:00. Vybrané prodejny dokonce od 7:00 do 21:00. Někde však Billa otevírá až v 8:00 a zavírá ve 20:00. Akční letáky jsou rozděleny do mnoha menších s konkrétními nabídkami, mnohdy i pro konkrétní regiony nebo prodejny. Hlavní Billa akční leták vychází ve středu a má platnost do následujícího úterý. Najdete tu však i leták s názvem „Cenová komunikace“, „Billa Bonus Club“ nebo třeba „Vedlejší leták“.

Billa je rozšířenou obchodní sítí po celém území České republiky. Aktuálně zaměstnává více jak 6000 zaměstnanců ve svých 207 prodejnách například městech Praha, Brno, Olomouc, České Budějovice, Plzeň a dalších. Společnost vstoupila na trh úplně poprvé v letech 1991 s první otevřenou pobočkou v Brně. Dnes ji najdeme v Itálii, Chorvatsku, Rumunsku, Bulharsku nebo na Ukrajině. Historie však sahá až do padesátých let.

REKLAMA


REKLAMA