BILLA leták - 13.11.2019 - akční leták na příští týden
15 dní 05:34:11

Billa leták - akční leták na příští týden

Aktuální Billa akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Billa

REKLAMA
REKLAMA
Náhled letáku Velký leták od obchodu Billa platného od 06.11.2019

Velký leták

06.11.2019 - 12.11.2019

Náhled letáku Malý leták od obchodu Billa platného od 06.11.2019

Malý leták

06.11.2019 - 12.11.2019

Náhled letáku Ryby od obchodu Billa platného od 06.11.2019

Ryby

06.11.2019 - 12.11.2019

Náhled letáku Velký leták od obchodu Billa platného od 30.10.2019

Velký leták

30.10.2019 - 05.11.2019

REKLAMA

Akční leták Billa

Všechny informace o aktuálních slevách v akčním letáku Billa

Nejen na prodejnách, ale také v Billa letáku se můžete přesvědčit o tom, jak širokou nabídku tento řetězec nabízí. Mimo tradiční značky tu najdete i privátní kousky jako BILLA Premium, BILLA Easy, Naše Bio, Vocílka, Česká farma, Clever nebo Today. V neposlední řadě se tu však můžete poohlédnout i po regionálních produktech, čerstvých rybách nebo si nechat vyrobit dort, či obloženou mísu. 

O všem vás pravidelně informuje Billa aktuální leták - podívejte se, co vám nabízí, zde, platný je od 13.11.2019.

Co můžete najít v aktuálním letáku?

  • Billa stále ještě slaví narozeniny, a tak si i tento týden užijme její slavnostní nabídku v  Billa letáku! Patří do ní například Tatra máslo se slevou 20 % nebo pomelo se slevou dokonce 44 %. Obojí najdete hned na úvodní straně. Skvělou slevu dostala i pizza Ristorante, a to 35 %, Billa leták ji nabízí na s. 2

  • Slavit s Billou také můžete nákupem Lindor koulí nebo irské whisky Jameson, a to na s. 5. Pokud si rádi pochutnáte na rybách, nabídne vám Billa leták na s. 67 tresku nebo třeba tuňáka. Pozadu nezůstává ani nabídka krmení pro kočky, kde jistě najdete i rybí variantu. Hledejte na s. 8

  • Strana 12 je věnována nabídce privátní značky Clever, která spojuje ověřenou kvalitu s diskontními cenami. Milovníky hroznového vína zase potěší dvacetiprocentní sleva na všechny hrozny na s. 10. A kdo rád kvalitní maso a uzeninu, otevře si Billa leták na s. 1213.

  • Vynechat jistě nelze ani svatomartinskou husu, zelí, knedlík nebo mladé víno, které jsou na s. 14 se slevou 22 %. I mléčné výrobky můžete tento týden nakoupit podle Billa letáku nakoupit výrazně levněji. Pestrou nabídku zlevněných mléčných produktů najdete na s. 1516.

  • Využíváte výhody Billa bonus klubu? Informace o něm si můžete projít na s. 20. A na s. 22 potěší nabídka všechny, kdo chtějí pořídit vánoční dekorace. Nabídka ze s. 22 bude platit až do 24. 11.  

  • Pro Super cenu byly tento týden vybrány čokolády Schogetten, a to se slevou 33 % nebo Cappy 100% džusy, se slevou dokonce 50 %. Kategorii Super cena najdete vždycky na poslední straně letáku Billa.

  • A když budete sbírat nálepky i s Billa bonus body, přistanou plyšíci od Angry Birds 2 i u vás doma! 

Nové Billa letáky uzpůsobené konkrétní lokalitě

Akční letáky jsou rozděleny do mnoha menších s konkrétními nabídkami, takže se může stát, že v letáku Billa Zlín budou jiné akce než třeba v Praze. Tyto klasické letáky vychází vždy ve středu a platí až do následujícího úterý - ten aktuální platí od 13.11.2019. Často tu však, podobně jako třeba v obchodních sítích Enapo, Country Life, Coop, CBA, BALA, Astur & Qanto, Albert, platí i speciální letáky jako například „Vedlejší leták“ nebo nabídka pro členy „Billa Bonus Club“.

Billa má Supermarkety rozprostřené po celém území České republiky. Aktuálně zaměstnává více jak 6000 zaměstnanců ve svých 207 prodejnách, které můžete navštívit například v Praze, Brně, Plzni, Mladé Boleslavi nebo Ostravě. Společnost poprvé vstoupila na trh v letech 1991 s první otevřenou pobočkou v Brně. Dnes ji najdeme v Itálii, Chorvatsku, Rumunsku, Bulharsku nebo na Ukrajině. Historie však sahá až do padesátých let.

Tajemství úspěchu obchodů Billa

Řetězec Billa se zaměřuje především na spokojenost zákazníka, proto v jeho sortimentu naleznete opravdu široké spektrum zboží, které mimo jiné zahrnuje i pečivo z vlastní pekárny a dovoz nejkvalitnější zeleniny a ovoce, jaké se dá ve vašem městě sehnat. Mimo potravin obchodní síť Billa nabízí také drogerii a další produkty pro domácí použití. Tajemství úspěchu obchodů Billa spočívá zejména v tom, že pozorně naslouchají potřebám svých zákazníků.

Výsledkem jejich snažení je nejen Billa Club, se kterým máte přístup k dodatečným akcím a slevám, ale také třeba garance čerstvosti zboží. V praxi to funguje tak, že když v obchodě Billa naleznete prošlé zboží, dostanete jiné zdarma. Stejně tak, pokud bude před vámi v prodejně více jak 5 zákazníků a nebudou otevřeny všechny pokladny, získáte na pokladně slevový kupón na další nákup. A ještě jedna garance, do třetice si můžete zdarma nechat vyměnit zboží, pokud nejste spokojeni s jeho kvalitou. 

Obvykle mívají prodejny Billa otevírací dobu každý den 7:00 do 20:00 hodin, nicméně na několika vybraných pobočkách nakoupíte až do 21:00 a na jiných budete muset počkat až do 8:00. Abyste zjistili, v kolik otevírají a zavírají na vaší nejbližší pobočce, navštivte oficiální webové stránky www.billa.cz. Pokud by vám otevírací doba nevyhovovala, můžete navštívit některý z konkurenčních obchodů, jako je Enapo, Country Life, Coop, CBA, BALA, Astur & Qanto, Albert.

Billa slevy na příští týden

Nejenže v bile najdete kvalitní a čerstvé zboží, ale když budete pravidelně sledovat akce, které nabízí Billa leták na příští týden, tak za něj ještě utratíte podstatně méně, než kdybyste jej koupili za plnou cenu. Slevy se tu vztahují nejen na potraviny, ale také na drogerii, úklidové prostředky nebo potřeby pro domácí mazlíčky. Se slevami z letáku Billa se vám tím pádem podaří odlehčit svůj rodinný rozpočet, díky čemuž si za peníze navíc budete moci pořídit třeba něco pěkného na sebe.REKLAMA