REKLAMA

H&M leták - aktuální akční leták na tento týden

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu H&M platného od 01.10.2020
Zbývá dnů: 9

Aktuální nabídka

01.10. - 31.10.2020

Náhled letáku Halloween od obchodu H&M platného od 01.10.2020
Zbývá dnů: 9

Halloween

01.10. - 31.10.2020

Náhled letáku New In Men od obchodu H&M platného od 01.10.2020
Zbývá dnů: 9

New In Men

01.10. - 31.10.2020

Náhled letáku Soft & Cosy od obchodu H&M platného od 01.10.2020
Zbývá dnů: 9

Soft & Cosy

01.10. - 31.10.2020

REKLAMA

H&M leták

H&M leták nabízí stylové a značkové oblečení za skvělé ceny

Leták H&M přináší cenově dostupnou módu pro celou rodinu. Naleznete v něm nabídku dámského, pánského a dětského oblečení včetně doplňků a nechybí ani široká nabídka sortimentu do domácnosti, jako jsou různé sezónní dekorace, záclony, nádobí a mnoho dalších. Jejich vizí je nabízet takové designové oblečení, které bude dostupné pro každého. Nový akční leták H&M vychází každý měsíc, takže na jeho prohlédnutí a zakoupení zlevněného zboží budete mít dostatek času. Současně není platný pouze jeden H&M leták, ale je jich více a každý je zaměřený na jiný sortiment. Aktuální letáky H&M, které platí od 01.10.2020 najdete zde, jsou zaměřené na různé značky H&M, jako je Trend, L.O.G.G. a další.

H&M je švédská oděvní společnost s dlouholetou tradicí

Dějiny společnosti H&M sahají až do roku 1947 do švédského městě Västerå, ve kterém vznikla první prodejna Hennes, která nabízela pouze dámské oblečení. O její otevření se postaral pan Erling Persson. K výraznému zvratu došlo v roce 1968, kdy Erling Persson koupil firmu Mauritz Widforss a následně začal prodávat také pánskou módu. Následně obchod Hennes přejmenoval na Hennes & Mauritz - odtud pochází zkratka H&M.

V České republice působí H&M už více než deset let. Za tu dobu si vybudovala značnou popularitu, o čemž svědčí i více než pět desítek otevřených prodejen a jejich počet rozhodně není konečný. Prodejnu můžete navštívit ve městech, jako je Praha, Brno, Pardubice, Prostějov nebo Liberec. Obchody H&M jsou pro vás otevřené od pondělí do neděle, a to od 9:00 do 20:00, některé prodejny mají otevřeno dokonce až do 21:00.

Kamenný obchod však není jediným místem, kde si můžete nové oblečení koupit. Pokud nakupujete raději přes internet, můžete využít webové stránky www2.hm.com, na kterých naleznete kompletní nabídku zboží. Nechybí tam ani velký výběr zlevněného sortimentu, který jste našli v letáku HM. Pokud si při nákupu nebudete s něčím vědět rady, je vám k dispozici bezplatná zákaznická linka.

 

Akční leták H&M: Buďte IN díky H&M

Díky nákupu oblečení v H&M půjdete s dobou. V obchodě totiž najdete kolekce od světoznámých módních návrhářů, mezi které patří například Karl Lagerfeld, Stella McCartney a mnoho dalších. Za nákup tohoto oblečení nezaplatíte majlant, i když ho navrhli uznávané osobnosti tohoto odvětví. Stačí, když s nákupem počkáte do doby, kdy ho bude nabízet HM leták. Podobnou nabídku jako v letáku H&M naleznete také v obchodech z kategorie Oděv a obuv, jako je třeba Halens, Envy, Cellbes, CCC, Bonprix, Baťa, Astratex.REKLAMA